Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 919 - 19.10.2008
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 919 - 19.10.2008
Czwarty. Pierwszy był w lipcu, drugi we wrześniu, trzeci we... wrześniu, a czwarty teraz, w październiku. Koncert Lao Che! O dziwo był to dopiero pierwszy taki normalny warszawski. Wczesniej był jeden open'erowy, jeden normalny, ale wyjazdowy i jeden warszawski, ale zamknięty dla publiczności. Koncert fantastyczny! Słowo daję, że nie pamiętam kiedy ostatnio tak się wyszalałem na koncercie. Co po koncercie było długo widać Icon_wink2. Podziękowania dla ekipy za wspólne wyjście Icon_smile2. I fajnie, że już w trakcie koncertu ekipa się poszerzyła Icon_smile2. Gdybym układał listę przed koncertem Lao byłoby w tarapatach! I to dosyć sporych, tak mi to wyglądało na oko. Na szczęście potem na ucho wieczorem przekonałem się, że Lao w tym tygodniu nie straci na mojej liście Icon_smile2. "Czarne kowboje" wracają do pierwszej dziesiątki, a "Gospel" dorzuca jeszcze jeden tydzień do swojej zapierającej dech w piersiach serii! Jednak! No i rewelacyjny skok wykonali "Chłopacy"! Ale przecież oni debiutowali właśnie dzięki koncertowi. To jest jeden z tych kawałków, które na płycie jakoś szczególnie się nie wyróżniają, ale na koncercie jest jednym z hitów wieczoru! Oglądać zespół bawiący się tym co robi i będący w tak dobrym nastroju - bezcenne!

Metallica już miała być na pierwszym w płytach, a jednak znowu się nie udało... A więc notowanie nieudane? Nie! "All Nightmare Long" wchodzi na pierwsze! To 16. piosenka Metalliki która jest u mnie na pierwszym miejscu! Oto jak wygląda zestawienie wykonawców, którzy umieścili u mnie najwięcej utworów na pierwszym miejscu:

Metallica - 16
System Of A Down - 12
U2 - 11
Aerosmith - 10
Kult - 10
The Offspring - 8
Depeche Mode - 6

A jeśli chodzi o liczbę tygodni na pierwszym:
Metallica - 85
Aerosmith - 52
The Offspring - 45
U2 - 38
Depeche Mode - 34
System Of A Down - 32

Co więcej, znakomity tydzień miał "The Day That Never Comes". W dużej mierze dzięki Niedźwiedziowi (wielkie dzięki!), ale nie tylko. I jest już na podium! I nawet jeśli teraz już tego wyniku nie powtórzy, to i tak jest już osiągnięty przyzwoity wynik. W tym wszystkim co związane z koncertem Lao Che straciła "Carolina Drama". Po raz piąty pod rząd (!) spada o 2 oczka, co w tym przypadku oznacza wypadnięcie z dziesiątki. Ogromnie się jednak cieszę z sukcesów tego nagrania na innych listach i nieustannie kibicuję Icon_smile2.

Dziś 2 nowości. Totentanz był sensacją ubiegłego roku. Druga płyta nie robi już tak piorunującego wrażenia, choć radzi sobie coraz lepiej, a czołówka w płytach jest bardzo silna. Dodatkowo otwierająca album "Paranoja" bardzo mi się podoba i jest wyższą z nowości. "Całkiem sam" doszło do pierwszego, a jak będzie z tym kawałkiem? Drugi numer nie jest zaskoczeniem, przecież jest ogólnie wiadome, że lubię twórczość Dave'a Gahana :mrgreen". No i jego głos. Nowa piosenka, z tylko gościnnym występem, ale taka nostalgiczna, jakie lubię. Dobre miejsce do ataku w następnych notowaniach Icon_wink2. Strachy na Lachy w końcu doczekały się debiutu w płytach. Długo to trwało... No ale dobrze, że się udało. Na razie nie podejmuję się obstawiać jak "Zakazane piosenki" będą sobie radzić w najbliższych tygodniach.

Notowanie 919:

01. 02. 04. 04. All Nightmare Long - Metallica
02. 01. 04. 04. Praca za szejset - Frutti di Mare
03. 06. 04. 04. The Day That Never Comes - Metallica
04. 04. 05. 05. Hiszpan - Lao Che
05. 03. 05. 05. Raissa - Grabaż i Strachy na Lachy
06. 07. 02. 02. Lazarus On Down - The Nightwatchman & Serj Tankian
07. 05. 07. 07. Devour - Shinedown
08. 11. 21. 01. Czarne kowboje - Lao Che
09. 08. 12. 03. Siedmiu nie zawsze wspaniałych - Lao Che
10. 10. 24. 24. Bóg zapłać - Lao Che

11. 09. 18. Carolina Drama - The Raconteurs
12. 13. 26. mpaKOmpaBIEmpaTA - Lao Che
13. 20. 02. Elephants - Rachael Yamagata
14. 18. 31. Hydropiekłowstąpienie - Lao Che
15. 43. 04. Chłopacy - Lao Che
16. 14. 05. Po prostu pastelowe - Strachy na Lachy
17. 12. 15. Love Is Noise - The Verve
18. 17. 14. Many Shades Of Black - The Raconteurs
19. 16. 26. Do syna Józefa Cieślaka - Lao Che
20. 19. 14. Standing Next To Me - The Last Shadow Puppets
21. 23. 05. Chemicals - Scars On Broadway
22. 22. 08. Stepping Stone - Duffy
23. 15. 08. Sex On Fire - Kings Of Leon
24. 21. 05. Never Miss A Beat - Kaiser Chiefs
25. 24. 04. The Unforgiven III - Metallica
26. 27. 13. Wonderful Life - Carrion
27. 28. 14. Almost Lover - A Fine Frenzy
28. 42. 03. Keep It All - Lisa Hannigan
29. 25. 05. W spodniach czy w sukience - Ania
30. 32. 03. Another Way To Die - Jack White & Alicia Keys
31. 30. 63. M.I.A. - Avenged Sevenfold
32. 26. 18. Gobbledigook - Sigur Rós
33. 29. 06. Nocny sufit - Maryla Rodowicz
34. 41. 04. Watercolor - Loaded Moses
35. 31. 25. Violet Hill - Coldplay
36. 33. 04. Wesoły kapelusz - Czesław Śpiewa
37. 39. 43. Alexander - Myslovitz
38. 36. 04. Living In A World Without You - The Rasmus
39. 35. 24. Hammerhead - The Offspring
40. 45. 04. Do You Really Like... - Unjust
41. 44. 05. Rosół - Maria Peszek
42. 34. 07. Inní mér syngur vitleysingur - Sigur Rós
43. 37. 17. Half-Truism - The Offspring
44. 40. 43. Dlaczego - Zabili Mi Żółwia
45. NN. 01. Paranoja - Totentanz
46. 48. 02. Zero osiem wojna - Coma
47. 50. 11. A Lot Like Me - The Offspring
48. 46. 03. I Don't Know - Lisa Hannigan
49. NN. 01. Nostalgia - Mirror & Dave Gahan
50. 47. 03. Don't Believe In Love - Dido

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

38. 15. Society - Eddie Vedder
49. 04. Mind Your Eyes - Stolen Babies

Legenda:
Pierwsza dziesiatka - miejsce, miejsce tydzien temu, liczba tygodni w dziesiatce, liczba tygodni w dziesiatce pod rzad.
Kolejne dziesiatki - miejsce, miejsce tydzien temu, licza tygodni w piecdziesiatce.

Lista płyt. Notowanie 907:

01. 01. 29. 29. Gospel - Lao Che
02. 02. 06. 06. Death Magnetic - Metallica
03. 03. 09. 09. Scars On Broadway - Scars On Broadway
04. 04. 03. 03. Sea Sew - Lisa Hannigan
05. 05. 10. 10. There Be Squabbles Ahead - Stolen Babies
06. 06. 17. 17. Rise And Fall, Rage And Grace - The Offspring
07. 08. 04. 04. Zimny dom - Totentanz
08. 10. 04. 04. The Fabled City - The Nightwatchman
09. NN. 01. 01. Zakazane piosenki - Strachy na Lachy
10. 07. 21. 18. Consolers Of The Lonely - The Raconteurs

Wypadły (z którego, ile razy były w dziesiątce, ile razy były w dziesiątce pod rząd):

09. 09. 02. Flavors Of Entanglement - Alanis Morissette
20.10.2008 04:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 700
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Jednak Frutti Di Mare nie dało rady trzeci raz być na pierwszym, ale to i tak ogromna niespodzianka, tym bardziej, ze za plecami była Metallica, która osóagnęla swój cel. teraz tyleko liczyc na ile tygodni. Ale cieszę się, ze The Day That Never Comes jednak dotarło aż do top 3 mimo, że pocżatkowe Twoje opinie na temat tej piosenki nie były zbyt pozytywne. No, ale po takiej dedykacji Niedźwiedzia to sie nie dziwie Icon_smile2 Dopiero wczoraj posłuchałem piosenki Lazarus On Down i... świetny kawałek! Potem chyba ze 3 razy puszczałem ten numer. Tylko czekać, aż pojawi się na mojej liście. Będę kibicował jej, mimo, że wiem iż raczej u Ciebie o formę tej piosenki nie musze sie martwic Icon_razz
Na Lao Che byłem tylko raz, ale za to w wyjatkowym dla mnie miejscu jakim jet Przystanek Woodstock. Oczywiście czekam na następne. Dwa koncerty w Białymstoku opuściłem, ale zawsze to był taki okres, w którym miałem wysyp różnego rodzaju koncertów i musiałem z czegoś zrezygnować.
Kings Of Leon nie wiem czy pojawi się u mnie na liście, bo juz zaczął mi strasznie nudzić, może jak trochę ta piosenka przycichnie w mediach, to na trochę wejdzie na moją listę, ale póki co dołuje w poczekalni. "Dlaczego" zalicza już ostatnie tygodnie na liście. Szkoda, ale takich rezultatów nie przewidzieliby najmądrzejsi górale. Icon_smile2

ps. Sorry za błedy, które na pewno są, ale staram sie pisać bez patrzenia na klawiaturę Icon_wink2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
20.10.2008 04:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #3
 
No i jak sie nie cieszyć skoro na podium są dwa utwory z mojej ścisłej czołowki, a i Praca - wstawaj także nieźle sobie poczyna Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Genialne podium. Chyba bede musiał zapamietać 919 listę .
I teraz może sie juz wcale nie zmieniac przez co najmniej kolejne kilkadziesiąt tygodni Icon_biggrin3 Icon_mrgreen Icon_lol
Co prawda musnelismy sie liderami w tym tygodniu, ale ANL wciaz ma szanse u mnie powrócic na TOP . A Lazarus także w gore przy takim ścisku w czołówce no no...
I przesłuchałem nareszcie Lisę , hmm jako całość mi się bardzo podoba , natomiast trudniej jest mi cos wybrać na listę. Może trzeba sie bardziej wsłuchać. Może I don't now , może Sea Song, a może własnie Keep It All Icon_wink2 Zobaczymy. Nie mówie nie.
Z ruchów na liscie tych na plus to podoba mi sie awans Chemicals'a , Watercolora oraz debiut Nostalgi .
O minusach w tym tygodniu nie wspomnę . [choć jeden mnie zaskoczył ] Icon_wink2
20.10.2008 05:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Komentarz napiszę jutro, ale dzisiaj chcę tylko oświadczyć, że bardzo jestem zawiedziony twoją grą słów z podtytułu, nie wiem czy celowo pomyliłeś Forth z Fourth, ale jak wpadłem zobaczyć twoją listę od razu myślałem, że dzieję się na niej coś Vervo-dobrego Icon_cry2 A tu jednak chodzi chyba o tą 4 i koncert Lao Icon_sad

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.10.2008 11:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #5
 
ku3a napisał(a):28. 42. 03. Keep It All - Lisa Hannigan
48. 46. 03. I Don't Know - Lisa Hannigan
04. 04. 03. 03. Sea Sew - Lisa Hannigan
Hmmm... Nazwisko tej pani bardzo dobrze się kojarzy Icon_biggrin3 Można gdzieś posłuchać tej płytki?
22.10.2008 09:09 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 147
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #6
 
ku3a napisał(a):09. NN. 01. 01. Zakazane piosenki - Strachy na Lachy
zaczynam od dołu bo to najładniejszy debiut tego tygodnia!!! Ciekawe jak sobie poradzą...
ku3a napisał(a):49. NN. 01. Nostalgia - Mirror & Dave Gahan
i jedziemy do góry i kolejny fajny debiut Icon_wink2 Cieszy mnie, że Ci się spodobał, bo różnie ten kawałek oceniany jest przez fanów DM.
ku3a napisał(a):45. NN. 01. Paranoja - Totentanz
Icon_smile2 chociaż to jest tak jak TY napisałeś na forum.lp3.pl, bardziej mnie cieszy wykonawca niż akurat ten utwór Icon_mrgreen
ku3a napisał(a):16. 14. 05. Po prostu pastelowe - Strachy na Lachy
-2 Icon_frown Icon_frown
ku3a napisał(a):15. 43. 04. Chłopacy - Lao Che
ależ skok! a ja myślałem, że będą się kręcić w okolicach 20-30! Ale bardzo mnie to cieszy, że za tydzień zawitają w top10 Icon_wink2
ku3a napisał(a):08. 11. 21. 01. Czarne kowboje - Lao Che
bardzo ładny powrót!!!
ku3a napisał(a):06. 07. 02. 02. Lazarus On Down - The Nightwatchman & Serj Tankian
njapierw pomyślałem, że to za mały awans na to czego się spodziewałem... Ale właściwie kogo mają jeszcze wyprzedzić? SNL? i ... już Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
22.10.2008 09:19 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Dm w top 6 wszech czasów. Gratuluję chłopaki Icon_wink Ale jednak Metallica to sprawdzona i niezachwiana firma ;] I teraz kolejnym, znakomitym utworem dołącza do tej sumy jeszcze jedno pierwsze miejsce. U mnie już tylko o włos od wejścia na listę jest .... no właśnie co? Icon_wink
Tryumfalny powrót jednego z Lao do 10 Icon_sad Widać po koncertowe wpływy. Fajnie, że Lazarus idzie do przodu, ale raczej do top 3 nie wejdzie. Dwa pierwsze miejsca raczej mają top 3 zagwarantowane na kilka tyg. - pozostaje walka o brąz. Tak patrzę kto to by mógł być, ale raczej nie potrafię wskazać kandydata jasnego, szukam poza 10, 20.....bez żadnych konkretów jak na moje oko. Poczekamy zobaczymy, bo w każdym razie nie wierzę za bardzo by pierwszy singiel Metallici długo tam pobędzie. ''Pochwalony'' za nowość z pozycji 49. Wiele może nie zdziała (zresztą zobaczymy jak sobie poradzi w ciągu 2 najbliższych tyg.), ale jest top 50, jest historia Icon_wink Wreszcie się ze Strachami przemogłeś i płyta w top 10 - i to rozumiem!

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.10.2008 01:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #8
 
ja tam wolę The Day That Never Comes od All Nightmare Long, chociaż może wkrótce to się zmieni. (to sytaucja chwilowa)
Metallica, System Of A Down, U2, Aerosmith, Kult - i wszystko jasne (classic rock Icon_mrgreen )
22.10.2008 09:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
"Another Way To Die" na razie raczej zachowawczo, bez fajerwerków.
W pierwszej dziesiątce najbardziej kibicuję "Lazarusowi".
23.10.2008 11:28 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
tadzio3 napisał(a):Dopiero wczoraj posłuchałem piosenki Lazarus On Down i... świetny kawałek! Potem chyba ze 3 razy puszczałem ten numer. Tylko czekać, aż pojawi się na mojej liście. Będę kibicował jej, mimo, że wiem iż raczej u Ciebie o formę tej piosenki nie musze sie martwic
Icon_mrgreen
a ja będę kibicować u Ciebie Icon_razz
tadzio3 napisał(a):"Dlaczego" zalicza już ostatnie tygodnie na liście. Szkoda, ale takich rezultatów nie przewidzieliby najmądrzejsi górale.
już staż 2 razy mniejszy był dużym sukcesem, a co dopiero taki Icon_smile2
tadzio3 napisał(a):ps. Sorry za błedy, które na pewno są, ale staram sie pisać bez patrzenia na klawiaturę
a co, jednocześnie nie patrzysz też na monitor? to byłoby osiągnięcie Icon_mrgreen .
Aro napisał(a):Genialne podium.
wiem Icon_cool2 Icon_mrgreen
Aro napisał(a):A Lazarus także w gore przy takim ścisku w czołówce no no...
tak, teraz już będzie ciężko o każde oczko. hmm, zaraz, czy ja niedawno nie pisałem czegoś takiego przy Frutti? Icon_lol
Aro napisał(a):O minusach w tym tygodniu nie wspomnę . [choć jeden mnie zaskoczył ]
mnie też Icon_razz. tzn. nie spodziewałem się go absolutnie, ale tak wyszło.
saferłel napisał(a):bardzo jestem zawiedziony twoją grą słów z podtytułu, nie wiem czy celowo pomyliłeś Forth z Fourth, ale jak wpadłem zobaczyć twoją listę od razu myślałem, że dzieję się na niej coś Vervo-dobrego Icon_cry2 A tu jednak chodzi chyba o tą 4 i koncert Lao Icon_sad
no bardzo mi przykro Icon_razz. owszem, to miało być nawiązanie do tytułu The Verve, ale chodzić miało o czwarty koncert Lao Che.
Jopkolog napisał(a):Można gdzieś posłuchać tej płytki?
u mnie w domu Icon_wink2. wrzucić coś gdzieś? coś szczególnie mocno interesuje?
Yacy napisał(a):-2
a to druga z niespodzianek, sam jej się nie spodziewałem.
Yacy napisał(a):ależ skok! a ja myślałem, że będą się kręcić w okolicach 20-30! Ale bardzo mnie to cieszy, że za tydzień zawitają w top10
oj nie wiem, w tym tygodniu nie ma koncertu...
raczej nie spodziewałbym się dziesiątki. w wersji płytowej to nie ma takiej energii, takiego poweru. w wersji płytowej nie widać jak zespół się znakomicie przy tym bawi i to się nie udziela.
Yacy napisał(a):njapierw pomyślałem, że to za mały awans na to czego się spodziewałem... Ale właściwie kogo mają jeszcze wyprzedzić? SNL? i ... już
hehe, no właśnie Icon_smile2
saferłel napisał(a):U mnie już tylko o włos od wejścia na listę jest .... no właśnie co? Icon_wink
jestem ciekaw, a kciuki trzymam oczywiście za mojego lidera Icon_razz
saferłel napisał(a):Fajnie, że Lazarus idzie do przodu, ale raczej do top 3 nie wejdzie. Dwa pierwsze miejsca raczej mają top 3 zagwarantowane na kilka tyg. - pozostaje walka o brąz. Tak patrzę kto to by mógł być, ale raczej nie potrafię wskazać kandydata jasnego, szukam poza 10, 20.....bez żadnych konkretów jak na moje oko. Poczekamy zobaczymy, bo w każdym razie nie wierzę za bardzo by pierwszy singiel Metallici długo tam pobędzie.
cała analiza bardzo trafna! Icon_smile2
saferłel napisał(a):Wreszcie się ze Strachami przemogłeś i płyta w top 10 - i to rozumiem!
wreszcie zaskoczyło tak jak bym sobie choć częściowo życzył. teraz trzeba słuchać, słuchać i wykorzystać lepsze dni tej płyty.
23.10.2008 01:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 700
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
ku3a napisał(a):a co, jednocześnie nie patrzysz też na monitor? to byłoby osiągnięcie
Hehe, no jeszcze do takiej perfekcji nie doszedłem, ale często mam poprzestawiane literki bądź nie w tych miejscach powstawiane polskie znaki, a tego jakoś w czasie pisania nie zauważam.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
23.10.2008 02:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #12
 
a happysad gdzie? Icon_wink2
ku3a napisał(a):Oglądać zespół bawiący się tym co robi i będący w tak dobrym nastroju - bezcenne!
Dlatego niektórzy byli na 17 koncertach w tym roku. Icon_biggrin3 Icon_wink2
Yacy napisał(a):ależ skok! a ja myślałem, że będą się kręcić w okolicach 20-30! Ale bardzo mnie to cieszy, że za tydzień zawitają w top10 Icon_wink2
Ja bym się tego nie spodziewał... [o. ku3a podobnie napisał. Icon_razz]
ku3a napisał(a):10. 10. 24. 24. Bóg zapłać - Lao Che
24 tygodnie w dziesiątce z rzędu. Rewelacyjny wynik. Icon_biggrin3
ku3a napisał(a):Wypadły (z którego, ile razy były w dziesiątce, ile razy były w dziesiątce pod rząd):
Dzięki. Icon_smile2
ku3a napisał(a):13. 20. 01. Elephants - Rachael Yamagata
Chyba dwa tygodnie?
ku3a napisał(a):23. 15. 08. Sex On Fire - Kings Of Leon
A jednak trochę rąbnęło.
ku3a napisał(a):28. 42. 03. Keep It All - Lisa Hannigan
Jednak ta chwyciła. Icon_smile2
Bardzo ciekawe dla mnie notowanie. Ze względu na ruchy utworów. Takie niestandardowe.
23.10.2008 10:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
abd3mz napisał(a):a happysad gdzie? Icon_wink2
słuchałem płyty 2 razy tygodniu, słuchałem na koncercie, ale to się okazało za mało. za duża konkurencja, a poza tym widocznie "Nieprzygoda" jako całość już się u mnie wypaliła...
abd3mz napisał(a):24 tygodnie w dziesiątce z rzędu. Rewelacyjny wynik. Icon_biggrin3
zdecydowanie Icon_biggrin3
abd3mz napisał(a):Chyba dwa tygodnie?
jasne! dzięki Icon_smile2.
abd3mz napisał(a):A jednak trochę rąbnęło.
tak jak wcześniej pisałem - już zdecydowanie na równi pochyłej. końcówkę zeszłego tygodnia mieli dobrą, więc spadli minimalnie, ale teraz już bez niespodzianek.
abd3mz napisał(a):Jednak ta chwyciła. Icon_smile2
tak, teraz już zdecydowanie to ta mi się najbardziej podoba Icon_smile2.
abd3mz napisał(a):Bardzo ciekawe dla mnie notowanie. Ze względu na ruchy utworów. Takie niestandardowe.
aż sam się zdziwiłem w kilku przypadkach Icon_wink2.
23.10.2008 10:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Z tą Metallicą to naprawdę możesz mieć frajdę oglądając moje najnowsze notowania, bo z pewnością nie bez wpływu na układanie listy podziała fakt, że od dziś jestem WRESZCIE posiadaczem drugiej części Teraz Rock Kolekcji, poświęconej właśnie tej grupie i.....i znów wracam chyba do wszystkich ich płyt ;] A zacznę od Black Album, bo muszę zweryfikować swoje 4'5/5 czy też jak większość z tego forum odczytuje - 9/10 ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.10.2008 11:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #15
 
Nowości nie dla mnie. Nr 3, 4 i 6 zdecydowanie dla mnie i tak bym chyba ustawił Twoje podium. Frutti coś tam... kurczę, nadal tego nie poznałem. Warto? Icon_mrgreen Gdzieś w internecie widziałem ich nagrania.. bodajże na mp3.wp.pl.

tadzio3 napisał(a):ps. Sorry za błedy, które na pewno są, ale staram sie pisać bez patrzenia na klawiaturę Icon_wink2
Ja opanowałem na perfect że nawet bez monitora bym sobie poradził. Wystarczy mi sam układ klawiszy znany na pamięć. Icon_smile2
24.10.2008 05:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
Paweł napisał(a):Gdzieś w internecie widziałem ich nagrania..
na ich stronie znajdziesz co nieco.
24.10.2008 09:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości