Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 859 - 26.08.2007
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 859 - 26.08.2007
Pierwsza dziesiatka przezywa kryzys. Wiekszosc piosenek juz wyraznie obniza swe loty, ale ze nie ma na ich miejsce rownie wartosciowych zmiennikow, to zdolali utrzymac miejsce w dziesiatce. W takiej sytuacji niektore piosenki, ktore wcale nie podobaja mi sie bardziej niz tydzien temu, zdolaly awansowac. Dotyczy to np. Serja Tankiana, o ktorym nawet pisalem w tym tygodniu, ze przezywa juz pierwszy kryzys. W jego przypadku jednak kryzys oznaczal tylko to, ze zatrzymal sie rozwoj, a nie ze juz sie cofa. Poniewaz jednak kilka piosenek ten kryzys ma wyrazniejszy, to udalo mu sie podskoczyc az o 4 oczka. Podobny los dotknal tez Tori Amos, przy czym w tym przypadku jest to wazniejsze przynajmniej z dwoch powodow. Po pierwsze dlatego, ze przesunela sie na drugie miejsce, a po drugie dlatego, ze dzieki temu skokowi Tori osiagnela swoj najlepszy w historii wynik na mojej liscie. Do tej pory "A Sorta Fairytale" doszlo do czwartego.

A zwyciezca zostalo znowu "Bleed It Out". Wlasciwie bylo to bezproblemowe zwyciestwo. W pewnym sensie zwyciezcami dzisiejszego notowania sa tez The White Stripes. Dosyc niespodziewanie kazda z trzech piosenek poszla do gory, szczegolnie zaskoczylo mnie to w przypadku "Conquest", ktorego wczoraj spisywalem juz na straty. Szczesliwie dla tego nagrania, dzisiaj sie wszystko odwrocilo i udalo sie jeszcze przedluzyc zywot. Co wiecej, cala plyta wykorzystala slabsza forme konkurentow i wskoczyla na podium. Trzecie miejsce jest najwyzszym jak do tej pory zajmowanym przez "Icky Thump". Do tej pory bylo, i to tylko raz, czwarte. Bardzo milo notowanie to beda tez wspominac Avenged Sevenfold. "M.I.A." zdolalo wejsc do dziesiatki i jest to pierwszy, historyczny pobyt tego zespolu w elicie! To tez efekt kryzysu przeciwnikow. Ciekawe, bo wciaz uwazam, ze moim ulubionym ich kawalkiem jest "Seize The Day". On jednak mial utrudnione zadanie - byl pierwszym ich dzielem ktore poznalem i zwyczajnie przecieral szlaki dla swoich kolegow, z czego teraz "M.I.A." skwapliwie skorzystalo.

A na liscie plyt znowu wygrali Manic Street Preachers. Kto wie jednak ile to jeszcze potrwa. Plyta przezywa lekki kryzys, a i poszczegolne piosenki juz tez zsuwaja sie w dol. Tylko "AutumnSong" udalo sie rzutem na tasme zdobyc bardzo wartosciowe miejsce. Tymczasem z tylu czai sie "Libertad" i jeden maly blad MSP moze oznaczac, ze minie ich bolid kierowany przez Velvet Revolver.

O ile w czolowce dzis maly kryzys, o tyle na dalszych miejscach walka pasjonujaca! Dzis az 5 nowosci. A moglo byc jeszcze wiecej, bo 4 inne piosenki na pewno tez zasluzyly, zeby byc w trzydziestce. No ale coz - nie da sie umiescic 50 piosenek w Top30 Icon_wink2. Juz nie mial kto wiecej wypasc, a i tak niektorzy wypadkowicze wciaz mi sie podobaja i wcale nie jest powiedziane, ze nie wroca. A co debiutuje? Dwie nowosci juz anonsowalem na forum. Po pierwsze James Blunt. Bardzo mi sie podoba, ze nie poszedl na latwizne i nie zrobil ckliwej pioseneczki, ktora na pewno bylaby przebojem, jak to zrobili Coldplay. "1973" wcale nie podobalo mi sie od poczatku. Dopiero po kilku przesluchaniach zaczelo powoli chwytac, a po kilku nastepnych zaczalem sie zastanawiac czy nie powinno juz byc w trzydziestce. No i dzis juz nie bylo watpliwosci. Druga z tych nowosci, o ktorych juz tu i owdzie pisalem to Arctic Monkeys. Do "Fluorescent Adolescent" przekonywalem sie jeszcze dluzej, ale w koncu chwycilo. Na pewno nie bez znaczenia byl debiut na elpetrojce. No i na moja liste Arctic wchodza w sama pore, bo juz w czwartek wyjezdzam znowu na tydzien wlasnie tam, gdzie takiej muzyki slucha sie najlepiej Icon_smile2. Mam nadzieje, ze dzieki temu cala plyta wreszcie wskoczy na odpowiednie tory, podobnie jak to bylo z pierwsza plyta. No wiec wlasnie - w czwartek wyjezdzam i nie wiem kiedy uda mi sie wrzucic nastepne notowanie. Postaram sie jakos dorwac do netu.

Kolejna nowosc tez mozna powiedziec, ze w sama pore - "Londyn dzwoni" Icon_wink2. Choc akurat jade gdzie indziej - do beniaminka Premiership Icon_wink2. "Selfish Jean" zaczelo mi sie w tym tygodniu mocno podobac, w zeszlym jeszcze zupelnie nic w tym nie widzialem. Nie sadzilem jednak, ze juz teraz uda sie zadebiutowac, a tu prosze. "Closer" zdolalo dojsc tylko do 25. miejsca i bylo tylko 2 tygodnie na liscie, wiec jest bardzo duza szansa, ze ten skromny wynik zostanie poprawiony. No i ostatnia nowoscie jest Less Is More. W tym tygodniu przekroczony "prog rozpoznawalnosci", a gdy moge sobie nucic piosenke w myslach, to szansa na wejscie na liste jest znacznie wyzsza Icon_smile2. No i w tym przypadku bardzo szybko sie to udalo.

Notowanie 859:

01. 01. 03. 03. Bleed It Out - Linkin Park
02. 05. 04. 04. Bouncing Off Clouds - Tori Amos
03. 06. 06. 06. AutumnSong - Manic Street Preachers
04. 03. 04. 04. Goodbye - Lionel Richie
05. 02. 11. 11. Map Of The Problematique - Muse
06. 10. 02. 02. The Unthinking Majority - Serj Tankian
07. 04. 10. 10. Heart-Shaped Glasses - Marilyn Manson
08. 14. 01. 01. M.I.A. - Avenged Sevenfold
09. 07. 10. 10. Imperial Bodybags - Manic Street Preachers
10. 08. 12. 12. Running Up That Hill - Placebo

11. 11. 24. The 80's - Robbie Williams
12. 13. 08. Rag And Bone - The White Stripes
13. 12. 17. Surrender - Billy Talent
14. NN. 01. Fluorescent Adolescent - Arctic Monkeys
15. 09. 11. Elizabeth - XIII. Stoleti
16. NN. 01. 1973 - James Blunt
17. 19. 13. Icky Thump - The White Stripes
18. 28. 02. 14 - Paula Cole
19. 15. 07. Dlaczego - Kury
20. NN. 01. Londyn dzwoni - Radio Bagdad
21. 20. 09. I'm Just A Patsy - Manic Street Preachers
22. 17. 12. Somewhere Over The Rainbow - Katie Melua & Eva Cassidy
23. 16. 12. Tarantula - The Smashing Pumpkins
24. 27. 02. Sympathy For The Devil Part 666 - Sweet Noise
25. NN. 01. Selfish Jean - Travis
26. NN. 01. Nienasycenie - Less Is More
27. 22. 16. Underdogs - Manic Street Preachers
28. 29. 08. Conquest - The White Stripes
29. 21. 09. Charmer - Kings Of Leon
30. 25. 13. Rendition - Manic Street Preachers

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

18. 05. The Road I Must Travel - The Nightwatchman
23. 07. Moherowy ninja - L Dópa
24. 04. Transylvanian Werewolf - XIII. Stoleti
26. 14. In The Morning - Razorlight
30. 02. When We Were Young - Dolores O'Riordan

Legenda:
Pierwsza dziesiatka - miejsce, miejsce tydzien temu, liczba tygodni w dziesiatce, liczba tygodni w dziesiatce pod rzad.
Druga i trzecia dziesiatka - miejsce, miejsce tydzien temu, licza tygodni w trzydziestce.

Lista płyt. Notowanie 847:

01. 01. 09. 09. Send Away The Tigers - Manic Street Preachers
02. 02. 07. 07. Libertad - Velvet Revolver
03. 06. 10. 10. Icky Thump - The White Stripes
04. 03. 16. 16. Razorlight - Razorlight
05. 05. 10. 10. Because Of The Times - Kings Of Leon
06. 07. 29. 04. 9 - Damien Rice
07. 04. 54. 54. Black Holes And Revelations - Muse
08. 09. 07. 07. Zeitgeist - The Smashing Pumpkins
09. 08. 14. 07. Fear Of The Dark - Iron Maiden
10. 10. 28. 03. Rudebox - Robbie Williams
27.08.2007 01:29 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 879
Dołączył: Aug 2007
Post: #2
 
Nie skłamię jak napiszę że bardzo podoba mi sie ta lista Icon_biggrin3 Cała czołówka rewelacyjna...
M.I.A. - Avenged Sevenfold - tego akurat nie znam
Fajnie, że Surrender cały czas sie trzyma Icon_razz
Bardzo ciekawe nowości Icon_smile2
Naprawde mi się podoba Icon_exclaim
27.08.2007 01:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Numer jeden nie był dla mnie nieprzyjemnym zaskoczeniem. Dziękuję więc, że wcześniej mnie uprzedziłeś Icon_razz
Tori jeszcze nie wpadła mi w ucho, a to dziwne, bo na LP3 jest już kilka ładnych tygodni.
"AutumnSong" niespodziewanie przełamuje fatalną passę Maniców. Chyba to trochę z powodu dobrych wyników na Liście Trójki Icon_smile2

Serj zgodnie z przewidywaniami wciąż idzie do góry. Spodziewam się, że kryzys zostanie szybko przezwyciężony i będzie to w przyszłości numer jeden.
Niespodziewanie do góry wciąż idzie "M.I.A.". Wcześniej pisałeś, że na płycie jest kilka utworów, które Ci się bardziej podobają (nie licząc nawet "Seize The Day", którego niepowodzenie wyjaśniłeś w komentarzu), a tutaj jest niespodziewanie największy sukces tego zespołu. Przypuszczam, że nowa płyta przyniesie jeszcze większe sukcesy, bo z tego co wyczytałem w pewnym ciekawym miejscu, wynika że zwiastuny są świetne. Sam nie starałem się, by się z nimi zapoznać, bo mam sporo nowego materiału i postanowiłem nie ruszać tych rzeczy przed premierą. A premiera już za 50 dni Icon_biggrin3

Cały czas nieźle się trzyma "Surrender", który u mnie w tym tygodniu niestety już opuścił listę, ale nie możesz mieć mi tego za złe, bo wcześniejsze utwory BT u mnie radziły sobie dużo lepiej niż u Ciebie Icon_mrgreen
Nieźle sobie radzi także "Icky Thump", które to idzie znów do góry. Zarówno jako płyta, jak i jako singiel. Może ta płyta zdoła jeszcze się przebić na pierwsze miejsce... Jeśli chodzi o singiel, to u mnie chyba teraz radzi sobie najlepiej, a jeszcze kilkanaście miesięcy temu wszyscy się skarżyli, że tak słabo Icon_wink2

Tak więc z tych samych powodów, ja nie będę tutaj pisać co myślę o dotychczasowej karierze "Fluorescent Adolescent" u Ciebie na liście Icon_mrgreen
Choć ten singiel jakoś tak na wielu listach pojawia się z poślizgiem. U mnie pojawił się bardzo wcześnie, ale wystrzelił dopiero w wakacje. Ciekawe co by było, gdybym ja wyjeżdżał w tym roku do Anglii Icon_razz
"Selfish Jean" też pojawia się z opóźnieniem, ale to podobnie jak u mnie. Gdybyś dał oczko niżej, to byłoby nawet dokładnie tak samo Icon_biggrin3

Blunta jeszcze nie znam, ale coraz bardziej kusi mnie, żeby się z nim zapoznać. Less Is More pewnie niedługo zadebiutuje u mnie na liście. Na razie jest na PL. To bardzo przyjemny kawałek. Na polskim rynku bardzo rzadko pojawiają się takie doskonałości zarówno pod względem muzycznym, jak i tekstowym. Do takich na pewno nie można zaliczyć Londynu, który dzwoni. W dodatku jeszcze cover... Mam nadzieję, że po powrocie z Anglii szybko opuści listę Icon_wink2

Na liście płyt zupełny bezruch... Jakieś odświeżenie by się przydało... Choć pierwsza trójka może zostać taka, jaka jest.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
27.08.2007 02:18 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Lilian napisał(a):M.I.A. - Avenged Sevenfold - tego akurat nie znam
Mój zwierzak chętnie Ci udostępni, bo akurat ma... Icon_smile2

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
27.08.2007 02:22 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Lilian napisał(a):Naprawde mi się podoba
bardzo sie ciesze Icon_biggrin3
wow! to sie nazywa komentarz! dzieki bardzo! Icon_biggrin3
mrsap napisał(a):Dziękuję więc, że wcześniej mnie uprzedziłeś
chcialem troche zneutralizowac wrazenie Icon_wink2
mrsap napisał(a):Niespodziewanie do góry wciąż idzie "M.I.A.". Wcześniej pisałeś, że na płycie jest kilka utworów, które Ci się bardziej podobają
tak, rzeczywiscie. To jednak bylo przed tym kiedy zaczalem sie z "M.I.A." dokladniej zapoznawac i sluchac w oderwaniu od plyty. Teraz moge smialo powiedziec, ze to moj drugi ulubiony ich kawalek.
mrsap napisał(a):Sam nie starałem się, by się z nimi zapoznać, bo mam sporo nowego materiału i postanowiłem nie ruszać tych rzeczy przed premierą. A premiera już za 50 dni
ja tez nie bede ruszac przed premiera. Teraz wyjazd, ktory zapowiada sie bardziej zakupowo niz zwiedzaniowo, wiec mysle, ze niejedna plytka wpadnie do koszyka Icon_mrgreen . No a potem Ira, Mark Knopfler, Katie Melua i inni. Ani sie obejrze jak A7F juz bedzie w sklepach.
mrsap napisał(a):ale nie możesz mieć mi tego za złe, bo wcześniejsze utwory BT u mnie radziły sobie dużo lepiej niż u Ciebie
Icon_mrgreen ok, przekonales mnie Icon_biggrin3
mrsap napisał(a):Blunta jeszcze nie znam, ale coraz bardziej kusi mnie, żeby się z nim zapoznać.
pewnie w tym tygodniu bedzie juz w Poczekalni elpetrojki.
mrsap napisał(a):Na liście płyt zupełny bezruch... Jakieś odświeżenie by się przydało...
mysle, ze cos da sie zrobic Icon_wink2
27.08.2007 10:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #6
 
Numer jeden oczywiście odbieram poytywnie Icon_smile2 zresztą 2,3,4 i 5 również Icon_smile2
Wszystkie nowości znam i też bardzo mi się podobają, a szczególnie ta najniższa
ku3a napisał(a):No i ostatnia nowoscie jest Less Is More. W tym tygodniu przekroczony "prog rozpoznawalnosci", a gdy moge sobie nucic piosenke w myslach, to szansa na wejscie na liste jest znacznie wyzsza Icon_smile2 . No i w tym przypadku bardzo szybko sie to udalo.
Ja mam tak samo jeśli chodzi o ten "próg" Icon_mrgreen a nie od dziś wiadomo, że wyjście z progu jest bardzo ważne Icon_lol

.
27.08.2007 10:31 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Cieszą mnie debiuty Arctic Monkeys, Travis oraz Tori Amos na 2-gim. Trzymam kciuki Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
27.08.2007 12:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #8
 
ku3a napisał(a):14. NN. 01. Fluorescent Adolescent - Arctic Monkeys


jeja, ale wystrzeliło na 14
w ogóle, to u wielu osób ostatnio awansuje ten wcale znów neie najnowszy singiel

zapowiada się wysoka pozycja na forumowej Icon_smile2
27.08.2007 04:38 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 128
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #9
 
nr 1 - jest Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen
Muse poleciało..
Arctic Monkeys - u mnie zadebiutowali tydzień temu ale są na razie dużo niżej niż u Ciebie Icon_frown Ale wszystko przednimi Icon_smile2
Radio Bagdad - witamy!!!
Tarantula już chyba wszędzie spada...

coś się zacięło na liście płyt... zobaczymy jak u mnie będzie pod koniec tygodnia Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
27.08.2007 06:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 879
Dołączył: Aug 2007
Post: #10
 
mrsap napisał(a):Mój zwierzak chętnie Ci udostępni, bo akurat ma... Icon_smile2
dziękuję zwierzakowi za uprzejmość Icon_razz co jada na obiad...? Icon_mrgreen
28.08.2007 12:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Lilian napisał(a):
mrsap napisał(a):Mój zwierzak chętnie Ci udostępni, bo akurat ma... Icon_smile2
dziękuję zwierzakowi za uprzejmość Icon_razz co jada na obiad...? Icon_mrgreen
To jest zwierzak XXI wieku. Karmię go bajtami Icon_wink2 Dzięki temu jest bardzo uprzejmy Icon_smile2

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
28.08.2007 10:49 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 687
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
Re: notowanie 859 - 26.08.2007
ku3a napisał(a):Choc akurat jade gdzie indziej - do beniaminka Premiership Icon_wink2.
Czy to forum piłkarskie czy piłkarskie i do tego zagadkowe :?: Icon_mrgreen Właśnie drugi z moich ulubionych zespołów wypadł i zupełnie mnie Premiership nie interesuje. A do tego nawet gdybym się zainteresował to i tak niewiele bym wiedział, bo o ile kojarzę, to tych beniaminków jest 3.
28.08.2007 06:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 687
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
Re: notowanie 859 - 26.08.2007
06. 10. 02. 02. The Unthinking Majority - Serj Tankian
07. 04. 10. 10. Heart-Shaped Glasses - Marilyn Manson
08. 14. 01. 01. M.I.A. - Avenged Sevenfold
09. 07. 10. 10. Imperial Bodybags - Manic Street Preachers
10. 08. 12. 12. Running Up That Hill - Placebo
Przyznam się, że druga połówka Twojej 10 podoba mi się znacznie bardziej od pierwszej. Nic dziwnego, skoro tam nie ma nic z mojej listy z poczekalnią, a tutaj jest komplet. Przy czym niestety moja ulubiona najniżej.
12. 13. 08. Rag And Bone - The White Stripes
Drobny awansik, ale cieszy. Szczególnie że chociaż częściowo pokrywa straty u mnie.
16. NN. 01. 1973 - James Blunt
Dla mnie utwór bez tej finezji co kilka z poprzedniej płyty, zresztą do ballad on mi bardziej pasuje niż do zwykłych piosenek.
17. 19. 13. Icky Thump - The White Stripes
Kolejny White u mnie w dół, a u Ciebie w górę.
20. NN. 01. Londyn dzwoni - Radio Bagdad
Do mnie jakoś nie może się dodzwonić.
24. 27. 02. Sympathy For The Devil Part 666 - Sweet Noise
To dla mnie jedna z najprzyjemniejszych wiadomości. Piosenka jest już na 3 listach, tylko z tej 3 pewnie wypadnie, a u Ciebie mam nadzieję, że jeszcze pójdzie w górę.
26. NN. 01. Nienasycenie - Less Is More
Nowość, która cieszy mnie najbardziej.
28. 29. 08. Conquest - The White Stripes
No i uratowałeś tą piosenkę w moim zestawieniu. I już wiem, że z poczekalni powróci do 50.
28.08.2007 06:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
kajman napisał(a):A do tego nawet gdybym się zainteresował to i tak niewiele bym wiedział, bo o ile kojarzę, to tych beniaminków jest 3.
no wiec rozjasnie, ze chodzi o klub w ktorym gral Dariusz Kubicki Icon_cool2 .
i nie jest to Birmingham ani Derby County, wiec 2 beniaminkow odpada
Icon_razz
kajman napisał(a):Piosenka jest już na 3 listach, tylko z tej 3 pewnie wypadnie, a u Ciebie mam nadzieję, że jeszcze pójdzie w górę.
ma calkiem duza szanse na to, bo naprawde mi sie podoba. Sam jestem ciekaw jak beda wygladac 2 nastepne notowania, bo moga byc kompletnie zastojowe, ale rownie dobrze z duzymi zmianami.
kajman napisał(a):No i uratowałeś tą piosenkę w moim zestawieniu. I już wiem, że z poczekalni powróci do 50.
to fajnie Icon_smile2
28.08.2007 07:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 687
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
mrsap napisał(a):1. Tori jeszcze nie wpadła mi w ucho, a to dziwne, bo na LP3 jest już kilka ładnych tygodni.
2. Nieźle sobie radzi także "Icky Thump", które to idzie znów do góry. Zarówno jako płyta, jak i jako singiel. Może ta płyta zdoła jeszcze się przebić na pierwsze miejsce... Jeśli chodzi o singiel, to u mnie chyba teraz radzi sobie najlepiej, a jeszcze kilkanaście miesięcy temu wszyscy się skarżyli, że tak słabo Icon_wink2
3. Tak więc z tych samych powodów, ja nie będę tutaj pisać co myślę o dotychczasowej karierze "Fluorescent Adolescent" u Ciebie na liście Icon_mrgreen
Choć ten singiel jakoś tak na wielu listach pojawia się z poślizgiem. U mnie pojawił się bardzo wcześnie, ale wystrzelił dopiero w wakacje.
4. Less Is More pewnie niedługo zadebiutuje u mnie na liście. Na razie jest na PL. To bardzo przyjemny kawałek. Na polskim rynku bardzo rzadko pojawiają się takie doskonałości zarówno pod względem muzycznym, jak i tekstowym.
1. Może to taka piosenka, która Tobie nigdy nie wpadnie w ucho. Przecież nie wszystkie utwory wszystkich wykonawców mogą wpaść w ucho.
2. Widzę, że mamy na tym forum mnóstwo proroków, bo przed wydaniem płyty wiedzieli, że ta piosenka początkowo nie będzie mogła się u Ciebie przebić. Icon_lol Icon_mrgreen
3. U mnie wystrzelił szybko, ale równie szybko dał się ponownie wyprzedzić Brianstormowi. A mimo że ten wypadł ciągle zaamiata poczekalnię.
4. Pamiętam dyskusję z P.U.R.H.-em i powiem, że na pewno ta piosenka nie podpada pod określenie przyjemna, chociaż jak widać, kilkoro z nas przyjemnie się jej słucha. Jednak na konwencjonalne określenie przyjemna nijak nie pasuje.Jest zbyt pokręcona, żeby przeciętny słuchacz mógł ją dobrze odbierać. I dotyczy to także znakomitego textu.
28.08.2007 07:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 687
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
ku3a napisał(a):
kajman napisał(a):A do tego nawet gdybym się zainteresował to i tak niewiele bym wiedział, bo o ile kojarzę, to tych beniaminków jest 3.
no wiec rozjasnie, ze chodzi o klub w ktorym gral Dariusz Kubicki Icon_cool2 .
Od dawna przestałem śledzić losy polskich piłkarzy za granicą, ale jeżeli dobrze kojarzę klub, to jest ten, który lubię najmniej w całej Anglii, chociaż inna na tą literę bardzo lubię.
28.08.2007 07:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
Czy mowa o Sunderland? Icon_wink2

A teraz już o liście.
Świetnie, że Tori i Maniacy są już na podium!
Muse już spadają na 5, ale to nadal znakomite miejsce.
Z nowości od początku do końca przekonuje mnie tylko Radio Bagdad, ale pozostałe też mogą być. Z "Fluorescent' nie podbili mojej listy, ale zapowiada się, że do wyczynów "Briana" może nawiązać ich nowy singiel.
Całkiem niepostrzeżenie "Surrender" jest najdłużej przebywającym utworem na liście, a mogło być tych tygodni więcej. Icon_razz
28.08.2007 10:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Gary napisał(a):Czy mowa o Sunderland? Icon_wink2
brawo Icon_wink2
Gary napisał(a):Całkiem niepostrzeżenie "Surrender" jest najdłużej przebywającym utworem na liście
no nie do konca Icon_razz
28.08.2007 10:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 879
Dołączył: Aug 2007
Post: #19
 
to pewnie The 80's - Robbie Williams jest najdłużej
28.08.2007 10:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 687
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
ku3a napisał(a):[quote="Gary"]Czy mowa o Sunderland? Icon_wink2
brawo Icon_wink2
[quote="Gary"]To mnie pocieszyłeś, bo Sunderland bardzo lubię, zresztą o nim pisałem jako o innym klubie na S. Ale zawsze wydawało mi się, że Kubicki grał w Southampton.
28.08.2007 10:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości