Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 98 (18.10.08)
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 613
Dołączył: May 2008
Post: #21
 
Nie ma takich. To godzi w ich poczucie przynależności narodowej.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
19.10.2008 08:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Ok, więc to są chińczycy z piosenki, a tacy są mnie ważni Icon_razz2 Szczególnie dla ciebie...bo to Coldplay Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.10.2008 08:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 613
Dołączył: May 2008
Post: #23
 
Nie. Wszyscy Chińczycy są tak samo ważni. Gdyby ktoś napisał o Tobie "polak" nie poczułbyś się urażony? Bo ja owszem.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
19.10.2008 10:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #24
Re: Notowanie 98 (18.10.08)
saferłel napisał(a):10. 06. 08. Kings Of Leon - Sex On Fire

no to mamy jeden wspólny utwór w Top 10 Icon_smile2
19.10.2008 10:04 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
aaktt napisał(a):Nie. Wszyscy Chińczycy są tak samo ważni. Gdyby ktoś napisał o Tobie "polak" nie poczułbyś się urażony? Bo ja owszem.

A coś ty taki poważny. Ja myślałem, że lecisz żartem tak jak ja Icon_wink2 . Z tymi mniej ważnymi chińczykami od Coldplay to też był żart, bo wiem, że Coldplay nie lubisz i o to mi chodziło. Spokojnie!

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.10.2008 11:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 613
Dołączył: May 2008
Post: #26
 
Nie chodzi o to, że ich nie lubię. Jeśli nagrają coś, co mi się podoba, to potrafię to docenić (patrz. "VLV", "SOS", "Talk"). Ale że ostatnio nagrywają mierne rzeczy, to nie będę ich za to chwalił Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
19.10.2008 11:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
VLV jest przecież z tej miernej rzeczy Icon_wink Szkoda, że tak myślisz, ja sądzę, że na pewno to lepsza płyta od ostatniej i pokazuje, że świetnie potrafią odciąć się od na siłę przypisywanej im muzyce. Potrafią poeksperymentować.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
20.10.2008 10:10 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #28
 
aaktt napisał(a):Gdyby ktoś napisał o Tobie "polak" nie poczułbyś się urażony? Bo ja owszem.

jak tak wielu tylko polaczków w Naszym Kraju, że mała czy wielka litera nie robi już różnicy :->
20.10.2008 03:30 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #29
 
saferłel napisał(a):AC/DC jeszcze nie znam
ja juz przesłuchałem . Wypadli srednio na jeża Icon_lol . Wszystko jakies takie na jedno kopyto i chyba Rock 'N' Roll Train to słuszny wybór jak na razie. Podoba mi sie także debiut najwyzszy. A Sit.. to kawałek który jest jednym z najlepszych z całej werwy . Moze wybrałbym jeszcze Appalachian Springs . Icon_smile2
20.10.2008 06:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 697
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
Nieźle Coldplay! A myślałem, że to raczej Lost! będzie na pierwszym, mimo że i tak bardzo mocno skoczył. A jeszcze bardziej byłem pewny, że The Verve dosiądzie szczytu.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
21.10.2008 12:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #31
Re: Notowanie 98 (18.10.08)
no to wróciłem Icon_wink2

saferłel napisał(a):03. 15. 02. Coldplay - Lost!
u mnie się pojawia ale zdecydoawnie z "?". Chociaż i tak nie liczyłbym na wiele...
saferłel napisał(a):12. 10. 14. Nick Cave & The Bad Seeds - Midnight Man
jakoś sobi odpuściłem ten album. Chya za wcześnie...
saferłel napisał(a):18. 14. 07. Strachy Na Lachy - Po Prostu Pastelowe
Icon_frown Icon_frown Icon_frown
saferłel napisał(a):20. 40. 02. The Raveonettes - Aly, Walk With Me
no i zapomniałem o tym aby sobie ... przypomnieć Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):38. NE. 01. Tindersticks - The Turns We Took
z kolejnej płyty, którą za szybko odstawiłem od odtwarzacza. Pora wrócić Icon_wink2
saferłel napisał(a):39. 28. 15. The Cure - Sleep When I'm Dead
znam już całą płytę i to faktycznie nr 1!!! I pewnie tak pozostanie, chociaż jest tam kilka fajnych utworów. Całość troszkę rozczarowuje, przynajmniej na razie!
saferłel napisał(a):61. NE. 01. Pustki - Parzydełko
Icon_eek2 potrafisz zaskoczyć!!! Pozytywnie!!!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
22.10.2008 09:28 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
hoho, AC/DC u Ciebie Icon_razz.
Prodigy generalnie średnio mi podchodzi, ale akurat cała płyta "The Fat Of The Land" jest super Icon_smile2. no i była sporym przebojem u mnie i właściwie do tej pory fajnie się tego słucha i nic się nie zestarzało, a w tego typu muzyce to się nieczęsto zdarza.
kurczę, zapomniałem tych PtakÓw posłuchać. ale często tak to jest jak czytam o czymś w pracy, a potem w domu zapominam, że miałem coś sciągnąć/odsłuchać...
ciekawe jakie wyniki osiągnie u Ciebie "Sit And Wonder". u mnie "Rather Be" raczej na listę nie wejdzie, a przynajmniej teraz nie wydaje mi się to możliwe. z kolei SAW wciąż ma szanse, ale musiałbym tego częściej słuchać.
sam napisałeś o słabych wynikach Garbage, więc nie będę po Tobie papugować Icon_wink2.
powtórzę jednak samego siebie - mam nadzieję, że na płycie Franza F. będą piosenki 100 razy lepsze niż "Lucid Dream", bo tylko wtedy mieliby jakiekolwiek szanse na wejście na moją listę.
Metallica jakoś się trzyma. Ale u mnie jednak w końcu mocno odskoczyła od Twojego wyniku Icon_wink2.
Aro napisał(a):A Sit.. to kawałek który jest jednym z najlepszych z całej werwy . Moze wybrałbym jeszcze Appalachian Springs
to rozumiem - moja 2 ulubione piosenki, poza "Love Is Noise" Icon_smile2
22.10.2008 01:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
ku3a napisał(a):hoho, AC/DC u Ciebie Icon_razz.

Sam siebie zaskoczyłem w sumie Icon_wink

ku3a napisał(a):Prodigy generalnie średnio mi podchodzi, ale akurat cała płyta "The Fat Of The Land" jest super Icon_smile2

Oni tam za wiele nie nagrali, wiec, skoro jedna płyta jest super to ogólnie można by powiedzieć, że zespół DOBRY Icon_wink ja wróciłem do ich płyt właśnie ostatnio (jak już pisałem) i przyznam, że trochę mnie rozczarował drugi krążek. Oceny co prawda nie miał, ale sądziłem, że to bardzo dobra płyta będzie, a wyszła ''TYLKO'' dobra. W sumie Break & Enter czy Voodoo People ładnie mi przesłoniły kiedyś braki z jego końcówki.




ku3a napisał(a):ciekawe jakie wyniki osiągnie u Ciebie "Sit And Wonder". u mnie "Rather Be" raczej na listę nie wejdzie, a przynajmniej teraz nie wydaje mi się to możliwe. z kolei SAW wciąż ma szanse, ale musiałbym tego częściej słuchać.
LP to fantastyczna sprawa, nigdy nie wiadomo co się zdarzy, dlatego w przypadku Sit And Wonder, które sam określałem jako CHYBA najlepsze z płyty nie mogę być niczego pewien. Debiutuje spokojnie, za tydzień może być 1, może pójść o oczko do góry. Sam jestem ciekaw jak mocno ich cenię...w porównaniu z innymi numerami Icon_smile

ku3a napisał(a):sam napisałeś o słabych wynikach Garbage, więc nie będę po Tobie papugować Icon_wink2.

Nie liczyłem, ze komukolwiek się ten numer spodoba, jak widzę tylko u KoszMarka znalazł swoje miejsce. Zdecydowanie bardziej wolę promować Samson And Delilah, bo to jest po prostu świetne.

ku3a napisał(a):powtórzę jednak samego siebie - mam nadzieję, że na płycie Franza F. będą piosenki 100 razy lepsze niż "Lucid Dream", bo tylko wtedy mieliby jakiekolwiek szanse na wejście na moją listę.
Jeśli czytałem wpis na moim blogu to tam byłą informacja, że Franz ma grać podobno reggae na nowym albumie i ma być elektronicznie i ... nie wiem jak ci takie coś zasmakować może, więc może lepiej docenić Lucid Icon_biggrin
Metallica jakoś się trzyma. Ale u mnie jednak w końcu mocno odskoczyła od Twojego wyniku Icon_wink2.

ku3a napisał(a):to rozumiem - moja 2 ulubione piosenki, poza "Love Is Noise" Icon_smile2
A więc wyszło na jaw, ze LIN jest twoim ulubionym numerem z Forth! A tego nie wiedziałem i to duża niespodzianka dla mnie..nawet rozczarowanie. Ja myślałem, że LIS wrzucasz do jednego worka z tymi bardziej przystępnymi numerami jak Rather Be czy Valium Skies, a na drugim końcu jest wspomniane Appalachian, Columbo i Noise Epic.

Ja mam na Verve plan 5 singlowy Icon_wink Dwie piosenki MUSZĄ się pojawić na mojej liście z biegiem czasu, a czy dalej będę w to inwestował....eh...zależy to od sytuacji na rynku Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.10.2008 01:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
Re: Notowanie 98 (18.10.08)
Yacy napisał(a):u mnie się pojawia ale zdecydoawnie z "?". Chociaż i tak nie liczyłbym na wiele...
Szkoda Icon_cry2

Yacy napisał(a):jakoś sobi odpuściłem ten album. Chya za wcześnie...
Yacy napisał(a):z kolejnej płyty, którą za szybko odstawiłem od odtwarzacza. Pora wrócić Icon_wink2
Zachęcam. Czołówka roku. A Nicka nie odpuszczę, bo to trzeba znać. Geniusz Icon_wink

Yacy napisał(a):znam już całą płytę i to faktycznie nr 1!!! I pewnie tak pozostanie, chociaż jest tam kilka fajnych utworów. Całość troszkę rozczarowuje, przynajmniej na razie!
Szkoda, że tak uczepiłeś się tego Sleepa ;] Ja jednak w porównaniu z całością stawiam go poza top 5. W ogóle żaden nowy mix nie został nim zastosowany, tak jak mówili członkowie grupy (jakieś echo effect chyba tylko :/) i brzmi...no nie tak fajnie jak Hungry Ghost czy Reasons Why. Ale zgodzę się co do tego, że płyta rozczarowuje. Jest dobra, pewnie gdyby to nie było The Cure byłbym naprawdę ZADOWOLONY, ale to jest Kjur, takie słabe (w cudzysłowie) jakiego nie było chyba od 96 roku.

[quote="Yacy"]Icon_eek2 potrafisz zaskoczyć!!! Pozytywnie!!![/color]
Niestety jako całość ich nowa płyta jest zbyt mętna i wbrew moim małym oczekiwaniom nie pokazują Pazura.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.10.2008 01:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #35
 
saferłel napisał(a):Niestety jako całość ich nowa płyta jest zbyt mętna i wbrew moim małym oczekiwaniom nie pokazują Pazura.
niestety nie znam całości, bo ciągle nie mogę dotrzeć do Empiku.

Wróciłem do Ciebie, bo wyczytałem u Ku3y pochwałę za Dave'a i ... myślałem, że go u Ciebie przegapiłem... A ja nie przegapiłem tylko Ty go po prostu nie masz u siebie Icon_confused2
Zobaczymy w kolejnym notowaniu ... czy to będzie top 50 może 30 Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
22.10.2008 01:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
 
Nie ma co ukrywać, że ciężko będzie tej piosence wejść do mojego top 70. To jednak nie jest ta klasa co DM czy solowy Gahan. Gahan może zobaczymy, ale właśnie w solowej odsłonie.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.10.2008 02:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #37
 
saferłel napisał(a):Franz ma grać podobno reggae na nowym albumie i ma być elektronicznie i ... nie wiem jak ci takie coś zasmakować może, więc może lepiej docenić Lucid Icon_biggrin
na to nie ma szans niestety, próbowałem wystarczająco wiele razy.
a co oni tam gadają o nowej płycie to mnie nie interesuje Icon_razz. tak jakbyś się wczoraj urodził i nie wiedział, że różne rzeczy artyści gadają, żeby tylko swoim nowym dziełem zainteresować ludzi do sprawdzenia go Icon_wink2.
saferłel napisał(a):A więc wyszło na jaw, ze LIN jest twoim ulubionym numerem z Forth! A tego nie wiedziałem
a co to za niespodzianka, przecież wystarczy spojrzeć na moją listę, żeby zobaczyć, że nic innego z Verve tam nie ma. 2 inne utwory mają szanse na wejście i może kiedyś moje zdanie się zmieni, ale obecnie najbardziej lubię LIN.
22.10.2008 02:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
 
Jestem jednym z najmłodszych osób na forum, więc mam prawo być naiwny Icon_wink Akurat FF to chyba nie takie kłamczuchy jak The Cure, więc....trzeba też wiedzieć komu ufać Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.10.2008 03:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #39
 
saferłel napisał(a):Dziękuję Michałowi za polecenie grupy Ptaky. Nie jest to nic zjawiskowego, ale bardzo mi umilili czas, szczególnie w drodze z i do szkoły ;] Najbardziej mógłbym uczepić się tekstów, za to świetne riffy i melodię wynagradzają mi te usterki (szczególnie Kaznodzieja i Pielgrzym).
Przysłucham się bardziej tym dwóm piosenkom.

.
23.10.2008 05:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #40
 
A ja tu nie komentowałem jeszcze?
Pustki - świetne
AC/DC - genialne!
nr 38 i 43 - nie znam... nie zbyt takie...
Verviści... hm... średniawe i to mocno.
Za to oba Coldplay z podium są SUPER! Zarówno Yes jak i Lost!...
24.10.2008 05:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości