Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Do forumowych "podglądaczy"
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Do forumowych "podglądaczy"
Zdaję sobie sprawę, że nie jest to sprawa administracyjna, jednak chciałbym się czymś podzielić.
Otóż ostatnio regularnie z różnych źródeł dostaję informacje, że dawni użytkownicy forum, którzy od dawna nie komentują na Mycharts i niejako odcięli się od naszego forum, dziwnym trafem doskonale wiedzą co się na nim dzieje, śledząc je regularnie. Na początku postanowiłem to ignorować, jednak w chwili, gdy 10 MINUT po opublikowaniu komentarza dostałem już informację zwrotną, że ktoś JUŻ o tym poinformował, to przyznam, że z lekka trafił mnie szlag.
Nie wiem, po co to robicie? Tak bardzo wam się nudzi? Nie macie własnego życia?
Albo wracajcie tutaj i się udzielajcie, skoro nie możecie żyć bez forum, albo dajcie sobie spokój i nie plotkujcie za plecami, bo, moim zdaniem, jest to żałosne.
31.03.2016 10:21 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #2
RE: Do forumowych "podglądaczy"
może ktoś chce czytać, ale nei chce pisać?
CHcesz tego zabronić?
A gdzie demokracja?
Nie bądź Kalim.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
03.06.2016 12:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
RE: Do forumowych "podglądaczy"
Niech sobie czyta, ale niech potem nie plotkuje na prawo i lewo. Mają swoje forum, niech się nim zajmą.
03.06.2016 12:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości