Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 101 z 17.10.08
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 390
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Notowanie 101 z 17.10.08
Już wcześniej zauważyłem, że moje notowanie zostaje mocno zdominowane przez covery. W Top50 jest ich już 12, przy czym aż 7 w pierwszej 15. Do tego cover jest moim nowym numerem 1.
Przed tym notowaniem czułem, że będę miał nowy numer 1 otwierający nową setkę moich notowań. I nie myliłem się, lecz całkowicie myliłem się co do tego, co nim będzie. A okazała się nim niesamowita wersja Summertime. Cały czas czuje się, że to ten sam utwór, a brzmi zupełnie inaczej (coś tam jest mocno pozakręcane w rytmie utworu). A jeżeli chodzi o utwory w wykonaniu Evy to wiodło im się bardzo różnie, lecz jeszcze jeden spisał się rewelacyjnie. Coat of many colours jest najwyższą z 3 nowości w tym tygodniu.
Ale nie Eva najwięcej zyskała w tym notowaniu. Tutaj palma pierwszeństwa należy się zdecydowanie Annie Marii. Wprawdzie awanse nie wyglądają aż tak efektownie (chociaż z drugiej strony awans To co nienazwane z trzeciego na drugie jednak swoją wagę ma), ale fakt pojawienia się w Top50 trzech jej kolejnych utworów to jest wielki wyczyn. W dwóch przypadkach są to powroty - jeden z niebytu od razu na 5 miejsce (ale Nagle było już i na 2), drugi zalicza z poczekalni Pierwszy dzień reszty naszego życia. No i jest nowość. Wydawało mi się, że Jej portret nie wyjdzuie z poczekalni, ale jednak mu się udało. A mogło być jeszcze lepiej, gdyby nie jotem3.
13 miejsce przed tygodniem nie przyniosło pecha Eli Adamiak, bo tym razem Przyjdź do mnie dwa efektownie powróciło do dziesiątki 6 miejscem rozdzielając dwie Anny Marie. A oprócz powrotu pojawiła się w Top10 także jedna nowość. Sit and wonder tydzień temu trochę się przyczaiło, żeby tym razem wykonać wielki skok. Wielki, ale nie największy. Zawsze lubiłem afrykańskie rytmy, więc w końcu Tounka musiała się efektownie pokazać. Tym razem Rokia Traore z miejsca 30 awansowała na 12 miejsce i myślę, że przynajmniej niektóre z osób przebywających także na innym forum będą wiedziały, co to może oznaczać.
Dwie piosenki Raz Dwa Trzy dzieliło 18 miejsc i to Polska miłość była tym niżej sklasyfikowanym utworem. Tym razem już jest o dwa oczka wyżej. Inna sprawa, że o miejsca 5-17 była wyjątkowo zacięta rywalizacja. Trochę straciło na tym Nie zabijaj, które spadało w ostatnich przesłuchaniach, a i tak sporo awansowało. Jeszcze więcej awansowała M.I.A. posiadająca staż dłuższy o tydzień. Zresztą z piosenek przebywających ponad rok w Top50 tylko ta z najdłuższym stażem nie awansowała.
Odmienne były losy dwóch wykonawców: Pendragona i Mars Volty, chociaż w pewnym sensie miały podobne miejsca w blokach startowych. W pierwszym przypadku utwór z poczekalni w niej pozostał, a Comatose (I. View from the seashore) pojawiło się z pominięciem poczekalni., a w drugim z kolei Ilyena zadebiutowała tylko w poczekalni, a z kolei do Top50 wszedł utwór z poczekalni i jest to powrót wielce zasłużonego na mojej liście Goliatha.
No i jeszcze dwa utwory w tym tygodniu postanowiły pojawić się w tym tygodniu w moim zestawieniu, ale udało im się tylko załapać do poczekalni. Są to Mystery is closer (jego wykonawca poprzednio znanymi utworami zupełnie mnie nie przekonał) i Lights on.
1. 10. 3 SUMMERTIME - Eva Cassidy
2. 3. 59 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
3. 1. 26 SUMMERS LOST - Hurt
4. 5. 3 ZAMKNIJ WSZYSTKIE DRZWI - Strachy na Lachy & Renata Przemyk
5. P. 20 NAGLE - Anna Maria Jopek
6. 13. 7 PRZYJDŹ DO MNIE DWA - Elżbieta Adamiak
7. 9. 55 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
8. 2. 8 RICH KID BLUES - The Raconteurs
9. 4. 3 ANOTHER WAY TO DIE - Jack White & Alicia Keys
10. 24. 4 SIT AND WONDER - The Verve
11. 7. 22 A MY NIE CHCEMY UCIEKAĆ STĄD - Strachy na Lachy
12. 30. 6 TOUNKA - Rokia Traore
13. 26. 9 POLSKA MIŁOŚĆ - Raz Dwa Trzy

14. 6. 3 CZARNO-CZARNY FILM - Jean Lubera & Piotr Nalepa
15. 8. 40 JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz Dwa Trzy
16. 22. 60 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec
17. 15. 19 LOVE ME LIKE A RIVER DOES - Melody Gardot
18. 14. 14 DOWN TO EARTH - Peter Gabriel
19. 11. 6 EVERYTHING COMES TO YOU - Peter Gabriel & Richard Evans & Joji Hirota & Sevara Nazarkhan & Sinead O Connor & Guo Yue
20. 20. 34 A LITTLE PIECE OF HEAVEN - Avenged Sevenfold
21. 35. 61 M.I.A. - Avenged Sevenfold
22. 19. 8 CAPE COD KWASSA KWASSA - Vampire Weekend
23. 12. 12 ZA PIERWSZĄ CHMURĄ - Maryla Rodowicz
24. 25. 3 THE FINAL TRUTH - Lunatic Soul
25. 17. 7 COME ALIVE - Foo Fighters
26. 16. 80 THE FUNERAL - Band Of Horses
27. 23. 8 WE ALL FALL DOWN - iLiKETRAiNS
28. 27. 16 ONE DAY YOU WILL TEACH ME TO LET GO OF MY FEARS - Sleepmakeswaves
29. 28. 5 I WILL WRITE PEACE ON YOUR WINGS AND YOU WILL FLY OVER THE WORLD - Sleepmakeswaves
30. 29. 24 CHROMOLĘ - Waglewski Fisz Emade
31. 39. 12 JEST CUDNIE - Maryla Rodowicz
32. 31. 2 BUDZIĆ SIĘ I ZASYPIAĆ Z TOBĄ - Dorota Miśkiewicz
33. 21. 5 ALL NIGHTMARE LONG - Metallica
34. 34. 3 MY LOVE IS LIKE A RED RED ROSE - Eva Cassidy
35. 43. 8 TO TAME A LAND - Dream Theater
36. 44. 3 STRANGE ANIMAL - Sparks
37. N. 1 COAT OF MANY COLOURS - Eva Cassidy
38. 37. 12 I IDOLIZE YOU - Lizz Wright
39. 32. 2 BLUE EYES CRYING IN THE RAIN - Eva Cassidy
40. P. 11 PIERWSZY DZIEŃ RESZTY NASZEGO ŻYCIA - Anna Maria Jopek
41. 33. 7 THE DULL FLAME OF DESIRE - Bjork & Anthony Haggerty
42. 36. 3 WHOLE THING - Francis Bebey & Alex Faku & Tim Finn & Peter Gabriel & Karl Walllinger & Andy White
43. 48. 7 CEMETERIES IN LONDON - Coldplay
44. N. 1 JEJ PORTRET - Anna Maria Jopek & Bogusław Mec
45. N. 1 COMATOSE (I. VIEW FROM THE SEASHORE) - Pendragon

46. P. 10 ARA BATUR - Sigur Ros
47. 40. 12 SHOCK & AWE - Tribe after Tribe
48. 41. 2 28 GHOSTS IV - Nine Inch Nails
49. P. 30 GOLIATH - The Mars Volta
50. 42. 8 FIRST LIGHT - Moonspell


poczekalnia:
46. MED SUD I EYRUM - Sigur Ros
47. LYRA - Kate Bush
45. PIGEON DRUMMER - No-Man
38. NOCNY SUFIT - Maryla Rodowicz
THE LOTUS EATER - Opeth
CHAIN OF FOOLS - Eva Cassidy
JUNGLE DRUM - Emiliana Torrini
IF YOU'RE OUT THERE - John Legend
ERASERHEAD - Pendragon
J SMITH - Travis
THE BLIND WALK OVER THE EDGE - Fear My Thoughts
BĄDŹ JAK METEOR JAK BŁYSKAŃCE - Made in Poland
WHAT IF - Cog
50. DEVOUR - Shinedown
MARMELADE FIRES - Mum
SOMEWHERE - Eva Cassidy
ILYENA - The Mars Volta
UMMADELIC - Hipgnosis
W CZYICHŻE RĘKACH BYŁEM MANEKINEM - Digitalllove
ANESTHETIZE - Porcupine Tree
AKT MIŁOSNY ALBO ŻYCIE - Stare Dobre Małżeństwo
NOW - Mates of State
SWEETEST ANGEL - Jonatha Brooke
BATCAT - Mogwai
LIFE EXPENTANCY - Klone
PORCELAIN HEART - Opeth
MYSTERY IS CLOSER - Believe
ZBAWICIEL DIESEL - Lao Che
I CIĄGLE WIDZĘ ICH TWARZE - Hedone
VACUITY - Gojira
LIGHTS ON - David Cook
LETTER FROM GOD TO MAN - Dan Le Sac Vs Scroobius Pip
SIEDMIU NIE ZAWSZE WSPANIAŁYCH - Lao Che
FUNKY BAHIA - Sergio Mendes & Will.I.Am & Sideah Garrett
BLESSED - Fady Maalouf
HOME - Immanu El
BURDEN - Opeth
LONESOME TRAVELLER - Anita Lipnicka & John Porter

leżakownia:
18. WAR - Judas Priest
49. AGAIN - Fuel
SPRÓBUJ MÓWIĆ KOCHAM - Anna Maria Jopek
PARDON ME - Staind

nieszczęśliwa 666:
CONSPIRE - Antimatter
16.10.2008 08:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #2
 
kajman napisał(a):9. 4. 3 ANOTHER WAY TO DIE - Jack White & Alicia Keys

kibicuję.
u mnie tez pojawi się w najbliższym notowaniu!
16.10.2008 08:57 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Była okazja na naprawdę wielkie wydarzenie. Piosenka z bonda w top 3, a jednak spada, ale ciągle top 10. Kryzys dopadł też Raconteurs. Przyznam, że te zmiany nie cieszą mnie, choć nowej liderki nie znam, nie mam za bardzo kiedy zapoznać się z tej jej nowym albumem. W końcu trzeba będzie. Verve tak jak się spodziewałem wraca i to w wielkim stylu. Nowości chyba nie dla mnie, co chyba nie dziwi nikogo. Pozostaje cieszyć się z awansu Sparks.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.10.2008 10:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #4
 
Cytat:37. N. 1 COAT OF MANY COLOURS - Eva Cassidy
Założę się, że to niestety profanacja cudownego wykonania Dolly Parton :roll:

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
16.10.2008 10:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
plusy z mojego punktu widzenia:
1. "M.I.A."
2. "Sit And Wonder"
17.10.2008 10:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
kajman napisał(a):No i jeszcze dwa utwory w tym tygodniu postanowiły pojawić się w tym tygodniu w moim zestawieniu, ale udało im się tylko załapać do poczekalni. Są to Mystery is closer
Cieszę sie, że w ogóle wziąłeś pod uwagę ten utwór. A to jest mój taki "wynalazek" Icon_razz

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
17.10.2008 12:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #7
 
Nine Inch Nails spada... POCiĄGi spadają... Dobrze, że chociaż Verve ładnie awansowało. No i jakiż piękny nr 1 w tym tygodniu Icon_smile2

Moja prywatna galeria
17.10.2008 09:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Kurcze zaglądam i własnym oczom nie wierzę. Kajman przewietrzył nieco listę, cieszę się Evy na 1-szym i Elżbiety Adamiak oraz Jacka White'a w top10.

Oczywiście ciągle pałętająca się Jopek nie wpływa korzystnie na moją opnię

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
18.10.2008 09:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #9
 
W tym tygodniu cieszy mnie w 75 % kolor zielony. Icon_wink2 Icon_smile2 Pozostałe 25 % nie znam , a dokładnie nr 12.
No prosze powróciło przepiękne Nagle , pamiętam ze i u mnie miało bardzo dobre wyniki. Icon_smile2 Wszystkie nowości całkiem niezłe, ale gdybym miał wybrac jedną jedyną byłoby to Comatose .
Natomiast z całej plejady 12 coverów najbardziej pasi mi nr 4 no i oczywiście 13. Icon_smile2
Minusem jak dla mnie jest dość duzy spadek Metal-kliki . No cóż zanosi sie , że pobyt na Forumowej może byc raczej symboliczny....
20.10.2008 02:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #10
 
kajman napisał(a):1. 10. 3 SUMMERTIME - Eva Cassidy
Rewelacja.
kajman napisał(a):8. 2. 8 RICH KID BLUES - The Raconteurs
Kolejny duży spadek w czołówce, po spadku Raz, Dwa, Trzy.
kajman napisał(a):14. 6. 3 CZARNO-CZARNY FILM - Jean Lubera & Piotr Nalepa
Buuuu
kajman napisał(a):16. 22. 60 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec
Mało, a cieszy.
kajman napisał(a):17. 15. 19 LOVE ME LIKE A RIVER DOES - Melody Gardot
Szkoda, że utwór o podobnym tytule nie jest w tych okolicach...
kajman napisał(a):28. 27. 16 ONE DAY YOU WILL TEACH ME TO LET GO OF MY FEARS - Sleepmakeswaves
29. 28. 5 I WILL WRITE PEACE ON YOUR WINGS AND YOU WILL FLY OVER THE WORLD - Sleepmakeswaves
Też lubisz pary?...
kajman napisał(a):45. N. 1 COMATOSE (I. VIEW FROM THE SEASHORE) - Pendragon
kajman napisał(a):Są to Mystery is closer (jego wykonawca poprzednio znanymi utworami zupełnie mnie nie przekonał) i Lights on.
Pendragon nie przesłuchany, pozostałe dwa również.
21.10.2008 11:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #11
 
kajman napisał(a):5. P. 20 NAGLE - Anna Maria Jopek
A jednak!!! Baaaardzo się cieszę z tego powrotu Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen
kajman napisał(a):7. 9. 55 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
A słyszałeś już wersję koncertową na płytce "Jo & Co"! Znakomita! Piękną partię na saksofonie zagrał tam Henryk Miśkiewicz! Polecam!!!
kajman napisał(a):32. 31. 2 BUDZIĆ SIĘ I ZASYPIAĆ Z TOBĄ - Dorota Miśkiewicz
Czyżby mały wypadek przy pracy?? :roll:
Listoholik napisał(a):kajman napisał/a:
9. 4. 3 ANOTHER WAY TO DIE - Jack White & Alicia Keys
kibicuję.
u mnie tez pojawi się w najbliższym notowaniu!
Nie lubię marudzić, ale tym razem sobie pozwolę... Tak sobie naiwnie myślałem, że po piosence Madonny "Die Another Day" nie da się już nagrać gorszego tematu do Bonda. No i myliłem się! Nowy temat to po prostu KOSZMAR! Jak nic na "Quantum Of Solace" wezmę ze sobą do kina jakieś zatyczki do uszu, żeby przeczekać czołówkę...
22.10.2008 09:46 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #12
 
Jopkolog napisał(a):myślałem, że po piosence Madonny "Die Another Day" nie da się już nagrać gorszego tematu do Bonda. No i myliłem się!

o jak fajnie, że wszyscy ludzie nie sa tacy sami, a tak bardzo się róznią! Icon_biggrin3
22.10.2008 03:16 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 390
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Listoholik napisał(a):
kajman napisał(a):9. 4. 3 ANOTHER WAY TO DIE - Jack White & Alicia Keys
kibicuję.
u mnie tez pojawi się w najbliższym notowaniu!
Wygląda na to, że dotknęła mnie totalna ślepota. Icon_mrgreen
22.10.2008 04:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 390
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
saferłel napisał(a):1. Była okazja na naprawdę wielkie wydarzenie.
2. Piosenka z bonda w top 3, a jednak spada, ale ciągle top 10.
3. Kryzys dopadł też Raconteurs.
4. Verve tak jak się spodziewałem wraca i to w wielkim stylu.
5. Nowości chyba nie dla mnie, co chyba nie dziwi nikogo.
6. Pozostaje cieszyć się z awansu Sparks.
1. Awans z drugiego byłby wielkim wydarzeniem? Uważam, że awans z 10 jest większym. To wyrównanie najlepszego wyniku u mnie (przy czym poprzedniego dokonała piosenka wracająca na szczyt), nie licząc oczywiście debiutów na szczycie.
2. Jutro się przekonamy, czy nadal tam będzie, bo konkurencja w czołówce jest szalona.
3. Co więcej bć może nie będzie można się dowiedzieć, czy będzie zażegnany czy pogłębiony.
4. To musiało się zdarzyć, ale o kolejne awanse może być już bardzo trudno.
5. A mnie dziwi Pendragon, bo to muzyka z tego samego poststarogenesisowskiego nurtu, co lubiany przez Ciebie Marillion.
6. To taka fajna jajcarska muzyka. Trochę w klimacie Dorsza, ale ma od niego znacznie mniej luzu.
22.10.2008 04:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 390
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
aaktt napisał(a):
Cytat:37. N. 1 COAT OF MANY COLOURS - Eva Cassidy
Założę się, że to niestety profanacja cudownego wykonania Dolly Parton :roll:
Z tego, co kojarzę Dolly, to na pewno wersja Evy podobałaby mi się ze 100 razy bardziej. Nawet nie próbuję sięgać do oryginału.
22.10.2008 04:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 390
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
ku3a napisał(a):plusy z mojego punktu widzenia:
1. "M.I.A."
2. "Sit And Wonder"
Aż dwa :?: Bomba. Icon_exclaim Icon_wink2
22.10.2008 04:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 390
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
tadzio3 napisał(a):
kajman napisał(a):No i jeszcze dwa utwory w tym tygodniu postanowiły pojawić się w tym tygodniu w moim zestawieniu, ale udało im się tylko załapać do poczekalni. Są to Mystery is closer
Cieszę sie, że w ogóle wziąłeś pod uwagę ten utwór. A to jest mój taki "wynalazek" Icon_razz
Skoro jest na Twojej liście (i to wysoko) to wypadało się nim zainteresować. I skoro wrażenie było pozytywne (a warunki spełnione), to nie było żadnych przeciwskazań. Icon_biggrin3
22.10.2008 04:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 390
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
ksch napisał(a):1. Nine Inch Nails spada...
2. POCiĄGi spadają...
3. Dobrze, że chociaż Verve ładnie awansowało.
4. No i jakiż piękny nr 1 w tym tygodniu Icon_smile2
1. No niestety! To taki utwór, który musi wpasować się w nastrój i tym razem wpasował się nieco mniej.
2. A teraz w ogóle zniknie. No ale gdzieś Icon_mrgreen zabrakło wsparcia.
3. Bo to znakomity utwór. Inna sprawa, że zawsze mnie zadziwia, jak można nagrywać tak nierówne płyty.
4. Też tak uważam. Mam jednak wrażenie, że poprzedni mój numer 1 także Ci się podobał.
22.10.2008 04:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 390
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
Konrad napisał(a):1. Kurcze zaglądam i własnym oczom nie wierzę. Kajman przewietrzył nieco listę,
2. cieszę się Evy na 1-szym
3. i Elżbiety Adamiak oraz Jacka White'a w top10.
4. Oczywiście ciągle pałętająca się Jopek nie wpływa korzystnie na moją opnię
1. Bo poprzednimi razy też było sporo nowych utworów, a i tym razem nadal jest mnóstwo starych (nawet starszych niż tydzień temu Icon_mrgreen ).
2. Fakt, że z Evy to warto się cieszyć, szczególnie że i u Ciebie (chociaż z innym utworem) jest na szczycie.
3. Adamiak już tam była, a Jack jest już trzeci tydzień.
4. I jeszcze sporo czasu będzie się pałętać. Zwracam też uwagę, że jedna z nich przyczyniła się też do przewietrzenia mojej listy. Icon_wink2
22.10.2008 04:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 390
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
Aro napisał(a):1. W tym tygodniu cieszy mnie w 75 % kolor zielony. Icon_wink2 Icon_smile2
2. Pozostałe 25 % nie znam , a dokładnie nr 12.
3. No prosze powróciło przepiękne Nagle , pamiętam ze i u mnie miało bardzo dobre wyniki. Icon_smile2
4. Wszystkie nowości całkiem niezłe, ale gdybym miał wybrac jedną jedyną byłoby to Comatose .
5. Natomiast z całej plejady 12 coverów najbardziej pasi mi nr 4 no i oczywiście 13. Icon_smile2
6. Minusem jak dla mnie jest dość duzy spadek Metal-kliki . No cóż zanosi sie , że pobyt na Forumowej może byc raczej symboliczny....
1. To chyba u Ciebie przejdzie w nałóg, chociaż wielokolorowy, bo to raz zielone, raz niebieskie. Icon_lol
2. Jakby co, to jest na moim chomiku. Tylko nie wiem, czy to Twoje klimaty.
3. Zgadza się i jak już poszło sobie u Ciebie, to musiało i u mnie.
4. Też masz reprezentanta, który mi akurat mniej podchodzi.
5. Z tą 4 to mi strasznie mieszasz. A ten drugi RDT to chyba też Ci mocno pasi.
6. Zawsze istnieją powroty. Zobaczymy jak w3 tym tygodniu, a właśnie w tej chwili mam na uszach drugi odsłuch tego utworu w tym tygodniu.
22.10.2008 04:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości