Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Poets Of The Fall
TuneHunterz Offline
Student/Prezenter Radiowy
*****

Liczba postów: 6 519
Dołączył: Jun 2010
Post: #21
RE: Mychartsowy Top Poets Of The Fall
No Tomuś! Odważyłeś się. Szykuje się mocny faworyt tego TOPu

Radio Soundice - Siła Hitów na nowy rok akademicki
22.03.2016 06:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
TuneHunterz Offline
Student/Prezenter Radiowy
*****

Liczba postów: 6 519
Dołączył: Jun 2010
Post: #22
RE: Mychartsowy Top Poets Of The Fall
Dla tych,którzy nie znają zespołu daję informację na ten temat

Historia Poetów rozpoczęła się w 2003 w stolicy Finlandii, Helsinkach. Marko (wokale) i Ollie (gitary) zaczęli wspólnie tworzyć. Niedługo później dołączył do nich Captain (producent, instrumentalista). Ich styl to mieszanka łagodnego, melodyjnego rocka, gitarowego grania oraz poetyckich tekstów. W szerokim świecie zespół znany jest przede wszystkim z nagrania Late Goodbye, które towarzyszyło grze Max Payne 2: The Fall of Max Payne. Zespół wydaje wszystkie swoje płyty samodzielnie pod szyldem Insomniac, a dystrybucją zajmuje się wytwórnia Playground Music.

W czerwcu 2004 Poeci wydali swojego pierwszego singla z piosenką Late Goodbye, który wspiął się na 14 miejsce oficjalnej listy TOP40. Kolejny singel, Lift, stał się prawdziwym przebojem, utrzymując się 12 tygodni na liście i osiągając maksymalnie 8. miejsce. Ich muzyczna kariera rozwinęła się w roku 2005, kiedy to ukazał się ich debiutancki album Signs of Life. Przełomowy krążek debiutował na 1. miejscu listy przebojów i utrzymał się na niej przez aż 56 tygodni (ponad rok, czyli najdłużej w historii listy TOP40), osiągając w maju 2005 status złotej płyty (15 tys. sprzedanych egzemplarzy), a następnie platynowej w kwietniu 2006 (30 tys. egzemplarzy). Poeci wyruszyli w trasę koncertową, dając ponad 60 koncertów. Zespół wybrał jeszcze dwie piosenki - "Illusion & Dream" i "Stay", które promowały album w stacjach radiowych.

Pod koniec marca 2006 wydano singel Carnival of Rust, który promował drugi album grupy o tym samym tytule. Dzięki głosom fanów, singel trafił na 1. miejsce listy radia YleX. Teledysk można było zobaczyć m.in. w The Voice i fińskiej MTV. Drugi album ukazał się w kwietniu 2006 i, tak jak poprzedni, od razu podbił serca słuchaczy, plasując się na 1. miejscu listy TOP40. Doszło więc do rzadkiej sytuacji, kiedy dwa albumy tego samego zespołu znajdowały się na liście przebojów. Po nagraniu płyty zespół ponownie wyruszył w trasę, dając pierwszy koncert pod koniec marca 2006. W czerwcu Carnival of Rust była najczęściej nadawaną piosenką w fińskich radiostacjach. Drugi singel z płyty Carnival of Rust to "Sorry Go 'Round", wydany 16 sierpnia 2006, a kolejny to "Locking Up the Sun", do którego nakręcono też teledysk.

Jeszcze podczas trasy koncertowej w roku 2007 pojawiają się pierwsze pogłoski o trzeciej płycie. Oficjalne potwierdzenie tej informacji przyniósł listopad 2007. Trzecia płyta grupy zatytułowana "Revolution Roulette" ukazała się 26 marca 2008 roku, a do jej promocji posłużył pierwszy singel "The Ultimate Fling" wydany 6 lutego 2008, który zawierał trzy alternatywne wersje tytułowej piosenki oraz koncertowe nagranie utworu "Fire". Teledysk do utworu został stworzony przez zwycięzców konkursu Nokia Trends Lab, którzy mieli okazję nagrać zespół podczas ich koncertu. Materiał ten został użyty do zmontowania finalnej wersji teledysku. Następnym teledyskiem PotF jest Diamonds of Tears wydany w lipcu 2008 roku. 17 marca 2010 roku ukazał się czwarty, studyjny album zatytułowany „Twilight Theater”, a 3 lutego 2010 roku został zaprezentowany pierwszy singiel z nowej płyty - „Dreaming Wide Awake”.

16 marca 2011 Poeci wydali piąty album zatytułowany „Alchemy Vol. 1”, na którym znalazło się 13 utworów z poprzednich albumów oraz 2 nowe - „Can You Hear Me” (do którego nakręcono teledysk; został on wydany 18 marca 2011) oraz „No End, No Beginning”.

Zespół cieszy się największą popularnością w rodzimej Finlandii, jednak ma fanów na całym świecie. Poeci występowali także w innych krajach: Danii, Szwecji, Norwegii i w Niemczech, a ich płyty można kupić w Skandynawii, Australii, Nowej Zelandii, RPA i Ukrainie. Fani zgromadzeni na oficjalnym forum dyskusyjnym Poets of the Fall pochodzą z ponad 58 różnych krajów, a ich oficjalna strona rejestruje codziennie ponad 4 tys. odwiedzin z ponad 100 krajów świata.

Źródło: Wikipedia

Radio Soundice - Siła Hitów na nowy rok akademicki
22.03.2016 06:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #23
RE: Mychartsowy Top Poets Of The Fall
"Can You Hear Me?" jako druga propozycja ode mnie, jeśli można, jednak aż dwa utwory znam z Eski Rock Icon_razz2

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
23.03.2016 09:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #24
RE: Mychartsowy Top Poets Of The Fall
ZAMYKAM PRZYJMOWANIE PROPOZYCJI
24.03.2016 08:53 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
RE: Mychartsowy Top Poets Of The Fall
oooj, Sundrajto, nie zniechęcaj się Icon_wink
24.03.2016 11:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
RE: Mychartsowy Top Poets Of The Fall
Poziom wysoki. W porownaniu z Travisem jest to kosmos. Tylko jeden utwor słaby, reszta dobra lub bardzo dobra. Jeden utwór znakomity i bezdyskusyjnie zwyciężył. Oby nie tylko u mnie.
27.03.2016 09:18 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
TuneHunterz Offline
Student/Prezenter Radiowy
*****

Liczba postów: 6 519
Dołączył: Jun 2010
Post: #27
RE: Mychartsowy Top Poets Of The Fall
(27.03.2016 09:18 AM)kajman napisał(a):  Poziom wysoki. W porownaniu z Travisem jest to kosmos. Tylko jeden utwor słaby, reszta dobra lub bardzo dobra. Jeden utwór znakomity i bezdyskusyjnie zwyciężył. Oby nie tylko u mnie.

Zgadzam się! Jeśli mam wybrać faworytów + czarnego konia,to faworytami u mnie są "Choice Milionare" i "Hounds To Hamartia".Natomiast czarnym koniem TOPu bezapelacyjnie "Daze".

Gdyby nie ja to nie byłoby takiego poziomu tj. przy pozostałych Icon_smile

Radio Soundice - Siła Hitów na nowy rok akademicki
27.03.2016 09:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
RE: Mychartsowy Top Poets Of The Fall
Wprawdzie teraz nie powinno się tego zdradzać (więc nie napiszę na co głosowałem), ale Milioner to ten utwór, który zdecydowanie odstaje od reszty na minus. Słabiutki kawałek na pograniczu beznadziei.
27.03.2016 09:50 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #29
RE: Mychartsowy Top Poets Of The Fall
oj kajman, po co zdradzasz takie rzeczy? przecież od tego jest Top Koszmarów Icon_rolleyes
27.03.2016 10:01 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
TuneHunterz Offline
Student/Prezenter Radiowy
*****

Liczba postów: 6 519
Dołączył: Jun 2010
Post: #30
RE: Mychartsowy Top Poets Of The Fall
(27.03.2016 09:50 AM)kajman napisał(a):  Wprawdzie teraz nie powinno się tego zdradzać (więc nie napiszę na co głosowałem), ale Milioner to ten utwór, który zdecydowanie odstaje od reszty na minus. Słabiutki kawałek na pograniczu beznadziei.

No nie wiem. Ale i tak będzie nadal moim ulubionym utworem.Gdyby nie lista Hit Planeta,to nie znalazłbym kolejnego,mojego ulubionego utworu i tym samym nazwać ich moimi ulubieńcami

Radio Soundice - Siła Hitów na nowy rok akademicki
27.03.2016 11:43 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #31
RE: Mychartsowy Top Poets Of The Fall
Proszę, nic nie zdradzajcie. Niech wyniki będą niespodzianką. ;p

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.03.2016 03:11 PM przez Dobromiera.)
28.03.2016 03:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
RE: Mychartsowy Top Poets Of The Fall
thestranglers napisał(a):przecież od tego jest Top Koszmarów
I tak pewnie znów będzie nieoficjalny. Po za tym nie zagłosowałem na niego (przynajmniej na razie). A TuneHunterz zdradził znacznie bardziej istotne rzeczy.
Artur.O napisał(a):Proszę, nic nie zdradzajcie.
Co u mnie się załapie ni9e zdradziłem przecież.
28.03.2016 03:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #33
RE: Mychartsowy Top Poets Of The Fall
Muszę przyznać, że wielodniowe słuchanie Poetów przyniosło wiele radości. Dzięki Tune za pokazanie zacnej w swej lidze kapeli. Tak mi się dobrze słuchało, że tym razem w Koszmarliście nie zagłosuję, a do wielu nagrań ww. formacji będę wracał. Icon_smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.04.2016 01:56 PM przez thestranglers.)
02.04.2016 10:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
TuneHunterz Offline
Student/Prezenter Radiowy
*****

Liczba postów: 6 519
Dołączył: Jun 2010
Post: #34
RE: Mychartsowy Top Poets Of The Fall
Cytat:Muszę przyznać, że wielodniowe słuchanie Poetów przyniosło wiele radości. Dzięki Tune za pokazanie zacnej w swej lidze kapeli. Tak mi się dobrze słuchało, że tym razem w Koszmarliście nie zagłosuję, a do wielu nagrań ww. formacji będę wracał. Icon_smile

Jestem do usług i bardzo.cieszę się,że doceniłeś moich ulubieñców.Mam madzieję,że nieraz i nie dwa zaskoczę.

Radio Soundice - Siła Hitów na nowy rok akademicki
03.04.2016 08:13 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #35
RE: Mychartsowy Top Poets Of The Fall
Zgłoszone utwory:

Choice Millionaire
Hounds To Hamartia
Rebirth
Sleep
Given and Denied
War
Carnival Of Rust
Late Goodbye
Stay
Passion Colors Everything
Cradled In Love
Diamonds For Tears
Lift
Dawn
The Happy Song
Daze
Desire
Can You Hear Me?

Głosujecie na swoje Top 10 systemem eurowizyjnym 12-10-08-07-06-05-04-03-02-01 do mnie na PW do godziny 20:00. Za przysłane typy otrzymujecie po dwa punkty w programie lojalnościowym.

Zagłosowali:

TuneHunterz
vingoe
kajman
thestranglers
Sundrajta
06.04.2016 01:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
RE: Mychartsowy Top Poets Of The Fall
Na razie tłumów nie ma. Napisałbym że może to oznaczać, że faworyt niekoniecznie musi zwyciężyć... tylko że tu chyba nie ma faworyta.
06.04.2016 06:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #37
RE: Mychartsowy Top Poets Of The Fall
ZAMYKAM PRZYJMOWANIE GŁOSÓW
06.04.2016 08:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #38
RE: Mychartsowy Top Poets Of The Fall
Sundrajta

Daze [7 pkt.]
the Happy Song [6 pkt.]
Passion Colors Everything [5 pkt.]
Rebirth [4 pkt.]
Lift [3 pkt.]
War [2 pkt.]
Given and Denied [1 pkt.]
06.04.2016 08:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #39
RE: Mychartsowy Top Poets Of The Fall
Sundrajta

Cradled in Love [12 pkt.]
Carnival of Rust [10 pkt.]
Sleep [8 pkt.]

Sytuacja po pierwszym głosie (Sundrajta):

(12) 12 Cradled in Love
(10) 10 Carnival of Rust
(08) 08 Sleep
(07) 07 Daze
(06) 06 The Happy Song
(05) 05 Passion Colors Everything
(04) 04 Rebirth
(03) 03 Lift
(02) 02 War
(01) 01 Given and Denied
06.04.2016 08:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #40
RE: Mychartsowy Top Poets Of The Fall
thestranglers

punkty 1-7

07 Daze
06 Choice Millionaire
05 Stay
04 War
03 Sleep
02 Cradled In Love
01 The Happy Song
06.04.2016 08:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości