Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
504/27.08.2007
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Dobre notowanie. Wyniki mnie cieszą, bo awansują piosenki, które lubię Icon_smile
Kolejna lista gdzie debiutuje "Lights". Lubie ją słuchać, ale nigdy nie wywoływał u mnie większych emocji. Może jeszcze bedzie. W każdym razie być może coś trafi z tej płyty na moją listę.
Popisałbym jeszcze, ale nie mam czasu... Icon_wink2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
30.08.2007 10:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
kajman napisał(a):
mrsap napisał(a):Wśród nowości są dwie świetne, jedna niezła i jedna bardzo słaba...
Przyznam się, że mam problemy z rozstrzygnięciem, która jest niezła, a która bardzo słaba. Maroon i Patrycja mają według mnie równe szanse.
No właśnie... Szczególnie, że nowości jest pięć.
Teraz to chyba bym nie napisał, że w ogóle jest jakaś bardzo słaba, bo jedną z tych nowości słyszałem wczoraj na Radiu Eska Rock i chwyciła mnie. Spodziewałem się, że kiedyś to nastąpi.
Cały czas piszę zagadkowo? Taki zamysł, ale może ktoś zrozumie Icon_wink2

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
31.08.2007 11:13 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #23
 
mrsap napisał(a):
kajman napisał(a):
mrsap napisał(a):Wśród nowości są dwie świetne, jedna niezła i jedna bardzo słaba...
Przyznam się, że mam problemy z rozstrzygnięciem, która jest niezła, a która bardzo słaba. Maroon i Patrycja mają według mnie równe szanse.
No właśnie... Szczególnie, że nowości jest pięć.
Teraz to chyba bym nie napisał, że w ogóle jest jakaś bardzo słaba, bo jedną z tych nowości słyszałem wczoraj na Radiu Eska Rock i chwyciła mnie. Spodziewałem się, że kiedyś to nastąpi.
Cały czas piszę zagadkowo? Taki zamysł, ale może ktoś zrozumie Icon_wink2
To chyba piszesz o Patrycji Markowskiej, słyszałem ją kiedyś w Esce Rock :->

.
01.09.2007 02:19 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości