Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 29
adameria Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 502
Dołączył: Dec 2014
Post: #41
RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 29
Mnie szkoda Breakoutów, ale sam się też do tego przyczyniłem.
Sundrajta napisał(a):Dobrze że przynajmniej wygrało FNM, a nie...
Podpisuję się pod tym.
20.03.2016 09:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 390
Dołączył: Jun 2007
Post: #42
RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 29
adameria napisał(a):Podpisuję się pod tym.
Podejrzewam, że jesteśmy większością w gronie głosujących (chociaż ja na FNM też na pewno głosował nie będę - nowość albo trafia u mnie do puli, albo nie - oni nie trafili).
20.03.2016 09:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #43
RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 29
(20.03.2016 09:19 PM)kajman napisał(a):  
Sundrajta napisał(a):Za to szkoda wypadnięć FF
Dałbyś przed Bowiem to by się utrzymali. I byłem pewien, że dadzą sobie radę, bo tydzień temu u Ciebie wygrali.
Nie miałem liczydła w ręku. Icon_lol
I napisałem, ze tę listę traktuję bardziej umownie. Taki rodzaj wahadła - raz na górze, a raz niżej. Tym razem aż za nisko jak się okazało! Icon_eek
20.03.2016 10:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #44
RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 29
Majteczki w kropeczki...łał...

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
20.03.2016 10:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #45
RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 29
Sundrajta napisał(a):Dobrze że przynajmniej wygrało FNM, a nie...
adameria napisał(a):Podpisuję się pod tym.
kajman napisał(a):Podejrzewam, że jesteśmy większością w gronie głosujących
NIE MACIE JAJ.
Przykro mi, ale w Polsce to "Majteczki w kropeczki" są legendą, a nie "Evidence". I wasza twardogłowość tego nie zmieni.
25.03.2016 11:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 390
Dołączył: Jun 2007
Post: #46
RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 29
Może być legendą, ale przede wszystkim jest kiczem.
26.03.2016 08:47 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #47
RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 29
prz_rulez napisał(a):NIE MACIE JAJ.
oj, nie znalazłem się w tej grupie Icon_frown to zaznaczę, że myślę podobnie jak wymienieni powyżej.

jest tylko jedno miejsce gdzie ten utwór pasuje - ciekawe o czym sobie teraz pomyślałeś? Icon_wink2

a ja nie miałem niczego złego na myśli.
impreza.

nie wyobrażam sobie abym włączył ten utwór w domu. no nie to sobie jeszcze wyobrażam, ale abym wytrzymał do końca - to już nie.
mój brat zawsze się dziwił, że słucham - było to 30 lat temu - italodisco. on przy id się bawił, a ja raczej nie chadzałem na dyskoteki.
ale id lubiłem i lubię do dziś.
a są tacy, którzy wrzucają dp i id do jednego worka.
ich prawo. ale ja to rozróżniam.
zmierzam do tego, że nazywanie innych twardogłowymi tylko dlatego, bo nie lubią utworu lub gatunku muzycznego jest śmieszne Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
26.03.2016 12:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #48
RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 29
A ja napiszę tak. Disco-polo nigdy nie było u mnie jakimś rodzajem muzyki wyklętej. I trudno byłoby nawet tak postąpić skoro wszędzie dookoła ją słyszałem. Icon_lol Musiałbym kompletnie wyłączyć się ze swojego środowiska. Icon_eek A za młodych lat nie miałem takich tendencji.
Tylko, że choć Podlasie to w pewnym sensie ojczyzna tego gatunku, to w moim sercu zawsze rządziła muzyka rockowa z popowymi domieszkami. Icon_twisted I zwyczajnie d-p nie osiągnie takiej oceny jak rock nawet średni. A "Majteczki w kropeczki" teraz i tak zabrzmiała mi lepiej niż w czasach największej świetności. Icon_razz
Aha, co do italo-disco to faktycznie kiedyś miałem takie przeświadczenie, że nasz ludyczny nurt się z niego wywodzi.
26.03.2016 02:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #49
RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 29
Yacy napisał(a):nie wyobrażam sobie abym włączył ten utwór w domu. no nie to sobie jeszcze wyobrażam, ale abym wytrzymał do końca - to już nie.
Ale dlaczego?
Ja mam tylko czasem problem, że sąsiedzi mogą sobie coś pomyśleć... Ale i tak włączam.
Yacy napisał(a):mój brat zawsze się dziwił, że słucham - było to 30 lat temu - italodisco. on przy id się bawił, a ja raczej nie chadzałem na dyskoteki.
to ten brat od "Brother Oh Brother"? Icon_wink
Yacy napisał(a):a są tacy, którzy wrzucają dp i id do jednego worka.
ich prawo. ale ja to rozróżniam.
Wiesz, disco polo disco polo nierówne. Disco polo to też Bracia Figo Fagot i niejaka Pola:


Nie no, po prostu irytuje mnie, że disco polo uważa się za muzykę dla idiotów. Nie pomyśleliście być może, że np. ktoś zmęczony po pracy, ciężkim wysiłku intelektualnym bądź fizycznym ma może ochotę się zrelaksować.
Żeby nie było - też nie podobają mi się pewne rzeczy, że np. w disco polo jest za dużo seksu.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.03.2016 02:37 PM przez prz_rulez.)
26.03.2016 02:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adameria Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 502
Dołączył: Dec 2014
Post: #50
RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 29
Sorry, ale disco polo jest dla mnie zaprzeczeniem muzyki.
No i wszystko w tym temacie.
26.03.2016 03:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #51
RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 29
prz_rulez napisał(a):Ale dlaczego?
Ja mam tylko czasem problem, że sąsiedzi mogą sobie coś pomyśleć...
no widzisz, a ja jesli czegoś słucham to mam w nosie co ktoś myśli...
a dlaczego? to jest proste albo się coś lubi, albo nie.
nie trawię tego typu muzyki. o tekście nawet nie wspomnę.
zdarza mi się włączać np stars.tv, ale pomyłkowo niekiedy wbijam kanał obok.
polo disco czy coś podobnego
zostaję tam z minutę lub dwie. ale robię to tylko dla beki. Icon_wink2
po tym czasie muszę opuścić ten kanał, szczególnie gdy w domu jest Gosia.
jeśli chodzi o disco-polo, ma zero poczucia humoru Icon_razz
sorry, pytałeś więc odpisuję.
prz_rulez napisał(a):to ten brat od "Brother Oh Brother"?
nie wiem o czym piszesz, ale mam jednego.
prz_rulez napisał(a):Wiesz, disco polo disco polo nierówne.
Pola - 6 sekund, Albert - 4 sekundy, obydwa kliknięte w środku utworów...

prz_rulez napisał(a):Nie no, po prostu irytuje mnie, że disco polo uważa się za muzykę dla idiotów. Nie pomyśleliście być może, że np. ktoś zmęczony po pracy, ciężkim wysiłku intelektualnym bądź fizycznym ma może ochotę się zrelaksować.
ale to tylko Ty tak piszesz... ja w każdym razie nic powyżej takiego nie widzę, nie mówiąc już żebym to ja napisał czy pomyślał.
to, że ja nie słucham i że nie chcę słuchać, to nie znaczy nic więcej niż to, że ... nie słucham i że nie chcę słuchać. tyle.
jeśli ktoś chce to proszę bardzo, ale niech mnie nie namawia. znaczy może mnie namawiać ale szkoda czasu Icon_wink2
dodam, że nie słucham też opery. i również nie uważam jej za muzykę dla idiotów.
jedyną moją winą jest to, że ja relaksuję się przy Floydach, Genesis czy Marillion. Oczywiście również przy SDM, Przemyk czy Sandrze. Icon_wink2

a z jeszcze innej strony - podziwiam wykonawców tej muzyki: trafili w sedno tego czego chcą słuchać Polacy. szacun!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
26.03.2016 04:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adameria Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 502
Dołączył: Dec 2014
Post: #52
RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 29
Fakt, w latach 90 trafili na żyłę złota. Rozłożoną na ulicznym chodniku.
26.03.2016 07:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #53
RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 29
adameria napisał(a):Sorry, ale disco polo jest dla mnie zaprzeczeniem muzyki.
Uważam, że jest to zdanie bardzo przesadzone i niesprawiedliwe. Muzyka niejedno ma imię.
Yacy napisał(a):Pola - 6 sekund
Że Pola aż tak źle? Icon_eek
Yacy napisał(a):nie wiem o czym piszesz, ale mam jednego.
Jeśli dobrze pamiętam, to pisałeś, że Twój brat słuchał kiedyś "Brother Oh Brother", by być na czasie i wiedzieć, co słuchają "małolaty".

No właśnie problem z muzyką a la disco polo jest taki, że pojawiają się teksty: "słucham dla beki", "słucham tylko na imprezie", "słucham tylko gdy jestem pijany" (wszystko cytaty z tego forum i forum "obok"). Taka trochę podwójna moralność.

P.S.
Yacy napisał(a):jeśli ktoś chce to proszę bardzo, ale niech mnie nie namawia. znaczy może mnie namawiać ale szkoda czasu Icon_wink2
Wiem, ze sam ostatnio zrobiłem się dość krytykancki (ale to raczej z trochę innego powodu), ale jednak wciąż irytuje mnie takie totalne zamknięcie. Wciąż uważam, że różnorodność jest w cenie i warto się otwierać na nieznane.
27.03.2016 12:04 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #54
RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 29
prz_rulez napisał(a):Jeśli dobrze pamiętam, to pisałeś, że Twój brat słuchał kiedyś "Brother Oh Brother", by być na czasie i wiedzieć, co słuchają "małolaty".
pewnie tak, ale nie kojarzę utworu Icon_wink2
prz_rulez napisał(a):Taka trochę podwójna moralność.
nie kumam jaka podwójna? poza tym, że są utwory, które pasują w jednym miejscu, a w innym nie, to co mam wychodzić z imprezy? z koncertu mi się zdarzało, ale to co innego.
prz_rulez napisał(a):jednak wciąż irytuje mnie takie totalne zamknięcie. Wciąż uważam, że różnorodność jest w cenie i warto się otwierać na nieznane.
nawet jeśli czegoś nie lubię i nie potrafię słuchać, to muszę, bo trzeba być różnorodnym? dobre!
poza tym kończę, bo Ty powoli stajesz się irytujący, nie dopuszczając do siebie żadnych argumentów. mam w domu kilka tysięcy płyt, sporo z nich kupionych w ciemno. o mp3 nie będę pisał. i Ty mi piszesz, że jestem zamknięty Icon_wink2 bo nie lubię jednego gatunku muzyki Icon_smile2 ok. wygrałeś.
postaram się już nie tu pisać, bo i tak to nic nie da.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
27.03.2016 12:26 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #55
RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 29
Yacy napisał(a):postaram się już nie tu pisać, bo i tak to nic nie da.
Hah, ciekawe, bo ja miałem podobne odczucia Icon_razz
Yacy napisał(a):nie kumam jaka podwójna?
Nie potrafię do końca tego wyjaśnić, ale tak to odbieram.
27.03.2016 01:12 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 390
Dołączył: Jun 2007
Post: #56
RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 29
adameria napisał(a):ale disco polo jest dla mnie zaprzeczeniem muzyki
A dla mnie zaprzeczeniem muzyli jest rap i jego pochodne, chociaż i tam zdarzają się wyjątki.
Co do podwojnej moralności to na imprezach muszę słuchać tego, co puszczają, chociaż czasem zdarza się, że chciałbym wyjść, po pijanemu słucham tego co normalnie, ale robię inne dziwne rzeczy, ktorych nie robię na trzeźwo czyli np tańczę, a słuchania dla beki w ogole nie rozumiem, więc może tu bym się doszukał.
No i mogę być uznany za zamkniętego, bo sporo gatunków muzyki nie słucham, ale to dlatego, że szansa trafienia tam czegoś w moim odczuciu wartościowego jest minimalna, więc po co mam na nie tracić czas, jeżeli nie starcza mi go na słuchanie czegoś, co uważam za wartościowe i/lub mi się podoba.
Swoją drogą ciekawe czy to, że pojęcia cenię, lubię, podoba nie zawsze swię pokrywają też może zostać uznane za podwójną moralność.
27.03.2016 07:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
TuneHunterz Offline
Student/Prezenter Radiowy
*****

Liczba postów: 6 521
Dołączył: Jun 2010
Post: #57
RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 29
(27.03.2016 07:54 AM)kajman napisał(a):  
adameria napisał(a):ale disco polo jest dla mnie zaprzeczeniem muzyki
A dla mnie zaprzeczeniem muzyli jest rap i jego pochodne, chociaż i tam zdarzają się wyjątki.
Co do podwojnej moralności to na imprezach muszę słuchać tego, co puszczają, chociaż czasem zdarza się, że chciałbym wyjść, po pijanemu słucham tego co normalnie, ale robię inne dziwne rzeczy, ktorych nie robię na trzeźwo czyli np tańczę, a słuchania dla beki w ogole nie rozumiem, więc może tu bym się doszukał.
No i mogę być uznany za zamkniętego, bo sporo gatunków muzyki nie słucham, ale to dlatego, że szansa trafienia tam czegoś w moim odczuciu wartościowego jest minimalna, więc po co mam na nie tracić czas, jeżeli nie starcza mi go na słuchanie czegoś, co uważam za wartościowe i/lub mi się podoba.
Swoją drogą ciekawe czy to, że pojęcia cenię, lubię, podoba nie zawsze swię pokrywają też może zostać uznane za podwójną moralność.


To tak jak z Hardstyle. W ogóle nie doceniliście moich propozycji - klasyków,ponieważ te utwory budowały historię gatunku. Kiedyś pisaliście,że te utwory są słabe,niedające się słuchać itp. . Chciałem,żebyście też wy posłuchali,ponieważ oprócz producentów z Holandii,Włoch,Szwecji,Australii,Finlandii itp. Mamy polskich producentów takich jak Regain,Termal,Genox,Chaotic Spirit oraz Crypsis (chociaż ten artysta jest pół Polakiem,pół Holendrem).Mamy imprezy w Polsce jak np. Najpopularniejszy Kings Of Hardstyle w Energy 2000.Przez te lata mój ulubiony gatunek wyewoluował się,aż do teraz. Cały czas dominuje ostrzejsza strona Hardstyle - Raw. Przybywa dużo artystów,pojawiają się nowe utwory,niektórzy stransferowali się dla tej muzyki i tworzą na przykład formacja Endymion z Hardcore na tę właśnie muzykę,coraz ostrzejsze dźwięki i co najważniejsze ma tupać pod nóżkę.Przekleństwa w słowach utworu nie wchodzą w grę. No cóż jeśli ktoś mnie nie zrozumie,Trudno!

Radio Soundice - Siła Hitów na nowy rok akademicki
27.03.2016 08:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #58
RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 29
I właśnie jeżeli nie jesteś wtajemniczony, nie jesteś absolutnym fanem takiej muzyki, to trudno wychwycić te niuanse stylistyczne. Icon_rolleyes
Twoje słowa są dla mnie jasnym dowodem, że jeżeli w pełni nie oddajesz się danemu gatunkowi czy nawet kilku gatunkom muzycznym, to nie ma szans na jego zrozumienie. A myślę, że każdy z nas kształtuje swój gust tak gdzieś w wieku młodzieńczym i później już jest naprawdę trudno przejść do czegoś odmiennego o 180 stopni! Ot, od czasu do czasu można posłuchać ale zostać fanatykiem innej (od ukształtowanego wzorca) muzy byłoby bardzo trudne... Icon_idea
27.03.2016 01:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
TuneHunterz Offline
Student/Prezenter Radiowy
*****

Liczba postów: 6 521
Dołączył: Jun 2010
Post: #59
RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 29
(27.03.2016 01:59 PM)Sundrajta napisał(a):  I właśnie jeżeli nie jesteś wtajemniczony, nie jesteś absolutnym fanem takiej muzyki, to trudno wychwycić te niuanse stylistyczne. Icon_rolleyes
Twoje słowa są dla mnie jasnym dowodem, że jeżeli w pełni nie oddajesz się danemu gatunkowi czy nawet kilku gatunkom muzycznym, to nie ma szans na jego zrozumienie. A myślę, że każdy z nas kształtuje swój gust tak gdzieś w wieku młodzieńczym i później już jest naprawdę trudno przejść do czegoś odmiennego o 180 stopni! Ot, od czasu do czasu można posłuchać ale zostać fanatykiem innej (od ukształtowanego wzorca) muzy byłoby bardzo trudne... Icon_idea

Dokładnie!
Mojej ulubionej muzyki słucham już 8 lat i nie jest mi obce.Nawet chcę grać,ponieważ chcę być w przyszłości DJ-em i producentem muzycznym.Mam nawet wybrane firmy fonograficzne,gdzie chcę wydawać.I tym właśnie labelem będzie Dirty Workz Anarchy.Tacy artyści jak Deepack,Desnar,Stereotuners,Phuture Noize już mają muzyczny poziom zaawansowany,bo byli w poprzedniej wytwórni założonych przez legendy - Hardcopy.Natomiast Digital Mindz,Riiho,Sub Zero Project to nowe nadzieje Rawu,który jeszcze być może osiągnie najwyższy poziom ewolucji Hardstyle,dzięki ich dźwiękom.

Radio Soundice - Siła Hitów na nowy rok akademicki
27.03.2016 02:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 447 kajman 10 219 Dzisiaj 01:08 AM
Ostatni post: meni
  Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 446 kajman 24 600 24.03.2024 10:07 PM
Ostatni post: kajman
  Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 445 kajman 27 740 18.03.2024 12:41 PM
Ostatni post: stokrotka
  Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 444 kajman 25 719 10.03.2024 07:03 PM
Ostatni post: kajman
  Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 443 kajman 27 1 915 03.03.2024 10:47 PM
Ostatni post: kajman
  Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 442 kajman 29 957 26.02.2024 02:19 AM
Ostatni post: Sundrajta
  Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 441 kajman 28 933 18.02.2024 07:40 PM
Ostatni post: Yacy
  Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 440 kajman 27 869 12.02.2024 12:33 AM
Ostatni post: Sundrajta
  Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 439 kajman 31 1 235 04.02.2024 07:09 PM
Ostatni post: kajman
  Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 438 kajman 23 767 29.01.2024 03:26 PM
Ostatni post: adameria

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości