Ankieta: Jaka jest twoja ulubiona p
Pablo Honey
The Bends
Ok Computer
Kid A
Amnesiac
Hail To The Thief
In Rainbows
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TOP 50 RADIOHEAD
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #41
 
ksch napisał(a):No i znów kolejność:

31, 32, 39, 40, 36 /choć kiedyś byłoby na pierwszym miejscu z tej dziesiątki/, 33, 37, 38, 35, 34.

Mam nadzieję, że to, że jak do tej pory było tak mało kawałków z HTTT jest spowodowane tym, że w ścisłej czołówce się od nich roi Icon_wink2

Widzę, że jesteś ZDECYDOWANYM zwolennikiem późnego Radiohead.

Listoholik napisał(a):hoho. kilku moich faworytów do podium bezdyskusyjnego Najlepszego Zespołu Świata już poszło... hmmmm... Icon_confused

To twoje słowa z tym bezdyskusyjnie najlepszym zespołem Icon_razz2 Nie wiem czy teraz sobie żartujesz czy nie Icon_razz2?

A jacy to faworyci już ''poszli''?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.10.2008 04:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #42
 
saferłel napisał(a):Widzę, że jesteś ZDECYDOWANYM zwolennikiem późnego Radiohead.
Jestem zdecydowanym zwolennikiem Radiohead z TAMTYCH trzech płyt Icon_wink2 Ale bardzo lubię też OK Computer i The Bends. In Rainbows mnie jednak bardzo rozczarowało, a co do Pablo Honey to może nie będę się wypowiadał... Icon_razz

Moja prywatna galeria
14.10.2008 04:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #43
 
z Radiohead nie ma żartów Icon_exclaim









aha, i gdyby nie mój polski top wszechczasów, to też w tym tygodniu bym stworzył ICH top...
14.10.2008 04:17 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #44
 
Listoholik napisał(a):z Radiohead nie ma żartów Icon_exclaim

Ok i tak coś kręcisz Icon_mrgreen , a dowiem się jacy są Ci twoi faworyci w końcu??

PS - szybko edytujesz posty, ale ja wszystko widzę Icon_razz2 - czekam więc na twój top....

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.10.2008 04:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #45
 
saferłel napisał(a):dowiem się jacy są Ci twoi faworyci w końcu??

nie dowiesz się, bo gdy ja będę tworzył RADIOHEAD TOP (bezapalacyjnie Najlepszego Zespołu Świata!), to Ty już wszystko będziesz wiedział, i nie będzie zabawy! Icon_smile2
14.10.2008 04:21 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #46
 
saferłel napisał(a):Tak patrzę na twój top i widzę, że z tej części to jeszcze The Tourist się pojawił ;] Pamięć szwankuje - może warto w linki zaglądać Icon_razz2?
A Ty myślisz, że ja pamiętałem że 'Exit Music...' był na 13? Icon_lol Faktycznie 'Tourist' był u mnie na 11.
Z tej dziesiątki chyba tylko te dwa były u mnie:
saferłel napisał(a):36 - Electioneering (OK Computer)
Na 26. [czyli już końcówka topu.]
saferłel napisał(a):35 - All I Need (In Rainbows)
Mój numer 3 z In Rainbows. [18 miejsce]
14.10.2008 04:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #47
 
Listoholik napisał(a):nie dowiesz się, bo gdy ja będę tworzył RADIOHEAD TOP (bezapalacyjnie Najlepszego Zespołu Świata!), to Ty już wszystko będziesz wiedział, i nie będzie zabawy! Icon_smile2

Ah, nie udało się ! Icon_razz2

Ale w sumie już trochę się zdradziłeś, ale ok - nie wypytuje dalej Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.10.2008 04:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #48
 

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.10.2008 01:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #49
 
saferłel napisał(a):28 - House Of Cards (In Rainbows)
U mnie na 12, ale Ty chyba bardziej lubisz bo na Twojej liście więcej zdziałał. [Jeśli dobrze pamiętam.]
saferłel napisał(a):26 - [Nice Dream] (The Bends)
6 position in my top.
saferłel napisał(a):25 - The Bends (The Bends)
Otwiera Top Ten.
15.10.2008 03:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #50
 
A więc masz dobre wspomnienia związane z płytą The Bends Icon_razz2 Szczęśliwa ta 10 dla ciebie Icon_razz2
A House Of Cards działał, działa (bo jest na liście ciągle) i będzie działać ;] Teraz patrząc na przekrój kariery piosenek na mojej liście, to żałuję, że więcej nie wycisnąłem z 15 Step, tylko 19 tyg. i pkt starczy bodajże na top 20 roku...no ale lista czasem ma swoje dziwne prawa...i nie mówię tu już o żadnego rodzaju przekrętach itp....tak po prostu jest ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.10.2008 03:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #51
 
22 !!! /mój nr 2/, 27, 21, /przepaść/, 25, 26, 23, 30, 24, 28, 29.

Moja prywatna galeria
15.10.2008 06:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #52
 
Heh tradycyjnie era 93-97 gdzieś daleko z tyłu Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.10.2008 07:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #53
 
wypraszam sobie! Już na 4. miejscu... Co z tego, że za przepaścią Icon_wink2

Moja prywatna galeria
15.10.2008 07:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #54
 
Moja pierwsza trójka z Twojej 3 dziesiątki to 22, 28 i 26 (u mnie 5, 16 i 17). Numer 23 na mojej liście pięciu ich największych koszmarów.
I jeżeli dobrze kojarzę to z 4 i 5 dziesiątki u mnie się nic nie łapała i tylko nr 40 na liście największych koszmarów.
15.10.2008 07:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #55
 
kajman napisał(a):Moja pierwsza trójka z Twojej 3 dziesiątki to 22, 28 i 26 (u mnie 5, 16 i 17). Numer 23 na mojej liście pięciu ich największych koszmarów.
I jeżeli dobrze kojarzę to z 4 i 5 dziesiątki u mnie się nic nie łapała i tylko nr 40 na liście największych koszmarów.

Idioteque na liście koszmarów....bardzo dziwne przyznam....a to taki koszmar w obrębie muzyki tego zespołu czy bardziej ogólnie?, bo nie sprecyzowałeś w tym wypadku....chociaż pewnie w obrębie zespołu tak jak 23....

A gdzie mógłbym zobaczyć twój top Radiohead? Może tutaj wrzucić, na forum czy też nawet w ten temat, chętnie bym zobaczył

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.10.2008 09:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #56
 
ksch napisał(a):wypraszam sobie! Już na 4. miejscu... Co z tego, że za przepaścią Icon_wink2

No właśnie, od samego początku nie daje mi spokoju ta ''przepaść'' Jeszcze jak na fana Radiohead hmmm brzmi to naprawdę groźnie Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.10.2008 09:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #57
 
Coś mało się tu dzieję. Wstawię więc kolejną porcję pozycji ;]

Miejsca 20-11

20 - No Surprises (OK Computer)

19 - High And Dry (The Bends)

18 - How To Dissapear Completely (Kid A)

17 - Jigsaw Falling Into Place (In Rainbows)

16 - I Might Be Wrong (Amnesiac)

15 - Creep (Pablo Honey)

14 - Fake Plastic Trees (The Bends)

13 - Lucky (OK Computer)

12 - Climbing Up The Wall (OK Computer)

11 - The Amazing Sound Of Orgy (Amnesiac, B-sid)

Płyty:
OK Computer - 157 pkt.
Amnesiac - 154 pkt.
The Bends - 148 pkt.
In Rainbows - 103 pkt.
Pablo Honey - 76 pkt.
My Iron Lung EP - 54 pkt.
Hail To The Thief - 53 pkt.
Kid A - 62 pkt.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.10.2008 10:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #58
 
Ktoś pobawi się w obstawienie Top 10? ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.10.2008 10:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #59
 
Powinieneś dzielić punkty płyt przez liczbę utworów, żeby było sprawiedliwie Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
16.10.2008 10:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #60
 
;] Faktycznie, to byłoby genialne Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.10.2008 10:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości