Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 918 - 12.10.2008
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #21
 
Miszon napisał(a):TO nie znałeś tego kawałka??!! Icon_eek2 Icon_eek2 To czego ty słuchałeś jak to leciało we wszelkich radiach poza "złotymi przebojami", Trójką, Zetką i RMF?
Pewnie Trójki Icon_wink2
Miszon napisał(a):(a w studenckich to już nonstop) Icon_lol
Znam tylko jedno studenckie radio, i rzeczywiście leciało dosyć często Icon_smile2

.
17.10.2008 09:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #22
 
stavanger napisał(a):
Miszon napisał(a):TO nie znałeś tego kawałka??!! Icon_eek2 Icon_eek2 To czego ty słuchałeś jak to leciało we wszelkich radiach poza "złotymi przebojami", Trójką, Zetką i RMF?
Pewnie Trójki Icon_wink2
Trójki na pewno nie, bo zacząłem słuchać mniej więcej od 1270 notowania.
Pewny nie jestem, ale pewnie RMF. Chyba, że wtedy miałem okres hip-hopowy...
18.10.2008 12:33 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 071
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
dawniej na tej liście nie było tylu utworów jedenego artysty. Z związku z powyższym lista zrobiła się trochę hermetyczna.

Ten Lazarus On Down to fajny kawałek Icon_biggrin3 skąd to wytrzasnąłeś :?:

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
18.10.2008 08:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Konrad napisał(a):dawniej na tej liście nie było tylu utworów jedenego artysty.
no wiem, ale to wszystko wina Lao Che... dopiero w tym roku nagrali "Gospel" Icon_mrgreen
Konrad napisał(a):Ten Lazarus On Down to fajny kawałek Icon_biggrin3 skąd to wytrzasnąłeś :?:
cieszę się, że i Tobie się podoba Icon_smile2.
wiedziałem, że Nightwatchman wydaje płytę, a że utwory z pierwszej mi się podobały, to śledziłem co się z nią dzieje, czekałem i jak się ukazała, to się z nią zapoznałem. a jak się dowiedziałem, że w jednym z nagrań bierze udział Serj to możesz sobie wyobrazić, że moja ciekawość była jeszcze większa. no i wielka była moja radość gdy po przesłuchaniu płyty okazało się, że to właśnie ten numer podoba mi się najbardziej Icon_biggrin3.
18.10.2008 11:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
abd3mz napisał(a):Chyba, że wtedy miałem okres hip-hopowy...

???Ty Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
18.10.2008 11:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości