Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top zespołu Travis
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #101
RE: Mychartsowy Top zespołu Travis
thestranglers napisał(a):Nie bierz tego do siebie.
absolutnie Icon_wink odnosiłem do samej piosenki

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
09.04.2021 10:03 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #102
RE: Mychartsowy Top zespołu Travis
No tak, wiem przecież nie od dziś, że jesteś po drugiej stronie, jeśli chodzi o nią, a niepiosenką nazwać bym jej nie mógł. Właśnie jest za bardzo piosenkowa, bez rwania tempa, przerw i wybuchów, zresztą o Sing też to można powiedzieć.
09.04.2021 11:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dyfeomorfizm Offline
ajatollah
*****

Liczba postów: 1 076
Dołączył: Oct 2020
Post: #103
RE: Mychartsowy Top zespołu Travis
słuchało się dość przyjemnie, natomiast nie pomyślałbym nawet, że "why does it always rain on me?" budzi takie kontrowersje; owszem, trafiła do mojej dziesiątki, ale nie dostrzegam w niej nic, co uzasadniałoby jej obecność w topie wszech czasów, podobnie jak mój nieobyty umysł ma problem z uchwyceniem wad owego dzieła, które mogą czynić z niego w czyichś oczach "antypiosenkę"; byłbym szczęśliwy, mogąc poznać argumenty stojące za oboma tymi stanowiskami!
09.04.2021 12:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #104
RE: Mychartsowy Top zespołu Travis
Napisałem Ci już przecież
09.04.2021 12:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 73
Dołączył: Feb 2021
Post: #105
RE: Mychartsowy Top zespołu Travis
Ja trochę nie w temacie, więc... czy trwa właśnie retop? Czy można pomyśleć nad dodaniem do zestawu do głosowania piosenek z nowej płyty? Icon_biggrin
09.04.2021 01:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #106
RE: Mychartsowy Top zespołu Travis
Zestaw do głosowania jest zamknięty i to z niego wybieramy piosenki, na które głosujemy.

Radio Epsilon
09.04.2021 01:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #107
RE: Mychartsowy Top zespołu Travis
Dyfeomorfizm napisał(a):nie dostrzegam w niej nic, co uzasadniałoby jej obecność w topie wszech czasów
doskonale oddaje moją wewnętrzną pluchę, gdy ta się zbierze i eksploduje przez pory i nozdrza; sama piosenka zupełnie poza tym nie jest formalnie nijak wybitna, ale to kryterium w tym wypadku dla mnie drugorzędne

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
09.04.2021 03:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #108
RE: Mychartsowy Top zespołu Travis
No właśnie dla mnie "Why Does It..." to, zwłaszcza na tle dokonań zespołu, jedna z "tych" piosenek (nawet jeśli jest daleko od mojego topu WC). Doskonała melodycznie, wyważona - przejmująca i przybita, ale niespecjalnie smętna. Jest bardzo prosta, ale wyrazista i niezbyt pretensjonalna. Reszcie ich repertuaru zawsze czegoś brakuje, a pierwsze kilka płyt raczej słyszałem dość dużo razy.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
09.04.2021 11:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #109
RE: Mychartsowy Top zespołu Travis
No dla mnie ten utwór się niczym nie różni od pozostałych, odważę się powiedzieć, że Travis gra raczej na jedno kopyto. Ładne to, melodyjne i... nic poza tym. Ostrożnie oceniłem wstępnie Sing na 60/100, aby stanowiło to moją bazę do kolejnych odsłuchów. Okazało się, że znakomitą większość oceniłem od 40 do 70, czyli stały, równy, ale jednocześnie średni poziom. Trochę powtórka z Blackfield, tyle, że u Blackfield miałem już samemu wyselekcjonowane co mi się podoba, a co nie. I te lepsze też nie wyskakiwały ponad pewien poziom, a ich głównym atutem była ładna melodia. Będę wracał okazjonalnie do ulubionych utworów, ale raczej w ramach playlist, w którym klikam "shuffle" i leci samo.

Radio Epsilon
09.04.2021 11:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dyfeomorfizm Offline
ajatollah
*****

Liczba postów: 1 076
Dołączył: Oct 2020
Post: #110
RE: Mychartsowy Top zespołu Travis
(09.04.2021 12:45 PM)thestranglers napisał(a):  Napisałem Ci już przecież
bynajmniej - przerw, rwania tempa i wybuchów nie posiada większość piosenek, w tym znakomita część obecnych w tym topie; chyba że dla ciebie większość piosenek to antypiosenki

(09.04.2021 03:54 PM)AKT! napisał(a):  doskonale oddaje moją wewnętrzną pluchę, gdy ta się zbierze i eksploduje przez pory i nozdrza; sama piosenka zupełnie poza tym nie jest formalnie nijak wybitna, ale to kryterium w tym wypadku dla mnie drugorzędne
to miło, dziękuję za odpowiedź!
10.04.2021 12:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #111
RE: Mychartsowy Top zespołu Travis
Większość akceptuję, stąd i mój drugi wybór padł na nich. Jeśli zechcesz zająć się innymi - jestem za.
10.04.2021 01:06 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #112
RE: Mychartsowy Top zespołu Travis
Zestaw do głosowania:

3 Miles High
As You Are
Closer
Coming Around
Driftwood
Eyes Wide Open
Flowers in the Window
Love Will Come Through
Mid-Life Krysis
More Than Us
Mother
My Eyes
Pipe Dreams
Re-Offender
Reminder
Selfish Jean
Side
Sing
Something Anything
The Beautiful Occupation
The Humpty Dumpty Love Song
Turn
Walking Down The Hill
Walking in The Sun
Why Does It Always Rain On Me?
Writing To Reach You

---

Głosujecie na swoje Top 10 systemem eurowizyjnym 12-10-08-07-06-05-04-03-02-01 do mnie na PW do soboty 10 kwietnia do godziny 19:00. Za swoje głosy otrzymacie po dwa punkty w programie lojalnościowym. Wyniki zostaną zaprezentowane w niedzielę 11 kwietnia.

---

Zagłosowali: vingoe, thestranglers, TuneHunterz, kajman, Artur.O, Sundrajta, Szymek79, miszony, adameria, piotreklp3
Zagłosowali:
parzymiech
dziobaseczek
Yacy
michal_paszcza
meni
Tomekk
obserw99
wwas
AKT!
Kalypson
Dyfeomorfizm
EVENo
stokrotka
neo01
tomas585

Radio Epsilon
10.04.2021 06:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #113
RE: Mychartsowy Top zespołu Travis
ZAMYKAM PRZYJMOWANIE GŁOSÓW

Wyniki jutro po 17:00.

Radio Epsilon
10.04.2021 07:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #114
RE: Mychartsowy Top zespołu Travis
Po czasie zagłosowała jeszcze Monika Icon_wink

Zagłosowali:
parzymiech
dziobaseczek
Yacy
michal_paszcza
meni
Tomekk
obserw99
wwas
AKT!
Kalypson
Dyfeomorfizm
EVENo
stokrotka
neo01
tomas585
Monika

Radio Epsilon
10.04.2021 09:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #115
RE: Mychartsowy Top zespołu Travis
Szesnaście, tyle liczenia chyba jeszcze nie miałem. A już na pewno przewaga głosów z dogrywki nad pierwotnymi nigdy nie była tak wielka.

Dziobas przez pomyłkę zagłosował systemem 12-10-9, przez co ma jedenaście utworów. Ostatniego więc nie mogę policzyć, a i reszta dostanie oczko mniej, niż jest to napisane Icon_wink

Edit: Z kolei michal_paszcza z niewiedzy zagłosował systemem 10-9-8, ale tu też nie ma problemu, Pan Prowadzący skoryguje Icon_wink

Radio Epsilon
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.04.2021 01:01 PM przez EVENo.)
11.04.2021 12:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 390
Dołączył: Jun 2007
Post: #116
RE: Mychartsowy Top zespołu Travis
Rozumiem, że ten punkt mniej pierwszej dwójki nie dotyczy.
11.04.2021 12:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #117
RE: Mychartsowy Top zespołu Travis
(11.04.2021 12:59 PM)kajman napisał(a):  Rozumiem, że ten punkt mniej pierwszej dwójki nie dotyczy.

Tak, kajmanie, mam głowę na karku Icon_wink

Radio Epsilon
11.04.2021 01:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #118
RE: Mychartsowy Top zespołu Travis
dlatego tak optowałem za systemem eurowizyjnym
11.04.2021 01:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #119
RE: Mychartsowy Top zespołu Travis
Teraz do mnie doszło, że zagłosowałem na 8 utworów, ustawiając je w kolejności o najlepszego do najgorszego, mam nadzieję że tak zostało policzone, bo można to było też odebrać jako punkty...

WOLNE MEDIA!!!
11.04.2021 01:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #120
RE: Mychartsowy Top zespołu Travis
neo01 napisał(a):Teraz do mnie doszło, że zagłosowałem na 8 utworów, ustawiając je w kolejności o najlepszego do najgorszego, mam nadzieję że tak zostało policzone, bo można to było też odebrać jako punkty...
Spokojnie, Twoje głosy są czytelne i prawidłowo przeze mnie zrozumiane Icon_wink

Radio Epsilon
11.04.2021 01:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mychartsowy Top zespołu Кино (Kino) thestranglers 168 4 547 23.03.2021 08:01 AM
Ostatni post: kajman
  Mychartsowy Top zespołu Can thestranglers 140 4 591 25.11.2020 08:38 PM
Ostatni post: thestranglers
  Mychartsowy Top zespołu Tool thestranglers 186 6 683 16.06.2019 04:13 PM
Ostatni post: prz_rulez
  Mychartsowy Top zespołu Rush thestranglers 130 6 428 03.05.2019 10:41 AM
Ostatni post: prz_rulez

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości