Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Kabaretowy
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Mychartsowy Top Kabaretowy
Pomyślałem sobie o topie, w którym głosowalibyśmy na 10 ulubionych wykonów kabaretów i 5 ulubionych performerów (kabarety lub solistów).

Nie spieszyłbym się z wykonaniem, za termin końcowy dałbym 30 kwietnia. Co wy na to?
21.02.2016 02:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 113
Dołączył: Dec 2014
Post: #2
RE: Mychartsowy Top Kabaretowy
Nie oglądam, jakoś mnie nigdy nie wzięła ta moda.
21.02.2016 02:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #3
RE: Mychartsowy Top Kabaretowy
chuj... można używać tego słowa na forum czy nie? w sumie w słowniku ono jest... Icon_smile
21.02.2016 02:53 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #4
RE: Mychartsowy Top Kabaretowy
to prawdopodobnie najgorszy pomysł w historii internetu

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
21.02.2016 02:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
RE: Mychartsowy Top Kabaretowy
thestranglers napisał(a):Nie oglądam, jakoś mnie nigdy nie wzięła ta moda.
A ja lubiłem tak gdzieś do l. 80-tych.
21.02.2016 03:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
RE: Mychartsowy Top Kabaretowy
Dzięki Konrad :/ Jeszcze Ty będziesz mieć jakiś pomysł...
Listoholik napisał(a):c*uj... można używać tego słowa na forum czy nie? w sumie w słowniku ono jest... Icon_smile
Trup w znaczeniu nieboszczyka też jest i w tym kontekście nawet nie jest obraźliwe, a i tak spowodowało ogromną burzę, więc...
21.02.2016 03:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adameria Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 508
Dołączył: Dec 2014
Post: #7
RE: Mychartsowy Top Kabaretowy
Bardzo lubię kabaret, ale nie wezmę udziału, ponieważ uważam, że to nie jest klasyfikowalne. To oczywiście moja prywatna opinia.

Listoholik napisał(a):c*uj... można używać tego słowa na forum czy nie? w sumie w słowniku ono jest
prz_rulez napisał(a):Trup w znaczeniu nieboszczyka też jest i w tym kontekście nawet nie jest obraźliwe, a i tak spowodowało ogromną burzę, więc...
Obu Wam życzę owocnej lektury:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta
https://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie
21.02.2016 04:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
RE: Mychartsowy Top Kabaretowy
To ja w takim razie zacytuję coś z jednego z tych linków:
Termin troll bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia. Nie każda bowiem kontrowersyjna, poruszająca trudne zagadnienia i mogąca kogoś bulwersować wypowiedź jest formą trollingu.
Icon_wink
21.02.2016 07:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
RE: Mychartsowy Top Kabaretowy
prz_rulez napisał(a):Trup w znaczeniu nieboszczyka też jest i w tym kontekście nawet nie jest obraźliwe, a i tak spowodowało ogromną burzę, więc...
Tak się zastanawiam po co wyciągałeś tutaj tego trupa, szczególnie że text Listoholika zupełnie do tego nie zachęcał. Nota bene albo ja o czymś nie wiem albo był kompletnie bez sensu w tym kontekście.
21.02.2016 09:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
RE: Mychartsowy Top Kabaretowy
Zmieńmy temat.

No, to jak na razie widzę, że z topu kabaretowego nici...
21.02.2016 10:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #11
RE: Mychartsowy Top Kabaretowy
JESTEM ZA!
Jakie forum, tacy kabareciarze.... Zgłoszę swoje nominacje Icon_smile

Oby nie jedyny....... Icon_wink
21.02.2016 10:37 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #12
RE: Mychartsowy Top Kabaretowy
Listoholik napisał(a):Jakie forum, tacy kabareciarze
przykro mi, że się musisz tu tak męczyć na tym forum.
ale przypominam, że gdy się nie zalogujesz to nie będziesz się męczył.
no i widzę, że jesteś w formie. pewnie masz ferie?

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
21.02.2016 11:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
RE: Mychartsowy Top Kabaretowy
(21.02.2016 10:37 PM)Listoholik napisał(a):  Zgłoszę swoje nominacje Icon_smile
Oby nie jedyny....... Icon_wink
Nie jedyny, chociaż mogę nie dociągnąć do 5 artystów/kabaretów. Z 10 wykonami nie będzie problemu, bo z samego Dudka pewnie da się tyle znaleźć.
21.02.2016 11:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
RE: Mychartsowy Top Kabaretowy
Dobra, mi się też to nie podoba, ale nie musimy się kłócić.
Okej, no to może z 3 osoby będą. Tyle, że to się może skończyć potrójnym miejscem pierwszym Icon_wink
22.02.2016 01:17 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #15
RE: Mychartsowy Top Kabaretowy
Kocham cię Listoholik. Wyjdź za mnie, proszę.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
22.02.2016 09:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Rincewind Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 734
Dołączył: Sep 2010
Post: #16
RE: Mychartsowy Top Kabaretowy
Pomysł trochę taki off-topic w kontekście tego forum, ale nie pierwszy i pewnie nie ostatni. Lubię kabarety, więc ewentualnie mógłbym wziąć udział, ale nie wyobrażam sobie, że moglibyśmy wybierać z całego spektrum skeczy kabaretowych, które pojawiały się przez kolejne dziesięciolecia. Raczej widziałbym to jako cykliczny top, gdzie np. raz na miesiąc z ograniczonej puli skeczów wybieralibyśmy te, które uważamy za najlepsze, najzabawniejsze itd. Oczywiście, musiałbyś określić jakiś sensowny zbiór reguł i później konsekwentnie trzymać się go, to może wtedy zabawa miałaby sens i powodzenie. A przy okazji tego wątku objawiło nam się kilka ukrywanych do tej pory talentów kabaretowych Icon_wink2, ale to nawet dobrze. Taka dawka humoru przyda się w kontekście pewnych zgrzytów, które od czasu pojawiają się na tym forum.
23.02.2016 03:29 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
RE: Mychartsowy Top Kabaretowy
Rincewind napisał(a):Pomysł trochę taki off-topic
Trochę bo wykon to nie musi być skecz, ale piosenka kabaretowa.
23.02.2016 09:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości