Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 97 (11.10.08)
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
saferłel napisał(a):Piosenka nagrana do serialu Terminator: The Sarah Chronicles, prezentuje Manson w zupełnie innym świetle niż ma to miejsce w Garbage. Utwór ma sporo zmian tempa (od spokojnej ballady po agresywne partie wokalne w końcówce).
o, to lubię Icon_biggrin3. chętnie poznam Icon_smile2.
cieszy mnie Metallica, cieszą Strachy.
"Lost!" jak dla mnie zupełnie nijakie, co jest oczywiście gigantycznym krokiem wprzód w porównaniu do poprzedniego singla Icon_razz .
z tego co piszesz wynika mi, że "Muchomory" mogą być właśnie tym czego bym u M.Peszek szukał.
uuu, "More News..." wyleciało.
"Lucid Dreams" słabiutko, ale w ogóle mnie to nie dziwi...
14.10.2008 04:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Czemu słabo? Przecież są w top 60 i nawet do góry poszli...

More News = No More Power już Icon_razz2 Kiedyś musiał Nick wylecieć, ale ogólnie to oczywiste, że nie powiedział ostatniego słowa Icon_wink

Oczywiście zachęcam do posłuchania i Shirley i Muchomorów...może to właśnie to Icon_smile

A propos Lost to na singlu będziesz miał bodajże 5,6 wersji tego kawałka, może któryś chwyci...zapewne ten z Jay-Z Icon_razz2Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.10.2008 04:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #23
 
A ja muszę powiedzieć, że Lost mimo tego, że znam ten kawałek od dłuższego czasu, robi na mnie dalej pozytywne wrażenie. Na nowo odrodzenie... a może głębsze wsłuchanie się w kawałek?
14.10.2008 05:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Paweł napisał(a):Na nowo odrodzenie... a może głębsze wsłuchanie się w kawałek?

Oba scenariusze bardzo prawdopodobne ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.10.2008 05:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #25
 
Czy ty musisz odpowiadać zawsze? Icon_razz Wszędzie mi dogryzasz ironią... a ja właśnie ironicznie spytałem sam siebie. Icon_mrgreen Icon_razz
14.10.2008 05:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
A cóż w tym było ironicznego? Icon_eek2 Po prostu myślę, że oba wersje są prawdopodobne i w dodatku dodam jeszcze, że cieszę się, że tak się stało. Bardzo fajnie, że lubisz Lost!.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.10.2008 05:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #27
 
A ma to gdzieś co sie pisze o Marii Awarii . Dla mnie jest to swietna płyta i tego bede się trzymał. Icon_wink2 Icon_lol Fajny numer te Muchomory, a ja jednak zaniedługo postawie chyba na piękne "Ciało" Icon_biggrin3 . Cieszy mnie awans na pudło Calexico i wiadomo Metallici . Icon_smile2
szkoda Travisa po czterech tygodniach w dół niestety...
15.10.2008 01:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
Aro napisał(a):. Cieszy mnie awans na pudło Calexico i wiadomo Metallici . Icon_smile2
szkoda Travisa po czterech tygodniach w dół niestety...

Za to Song To Self obecni mnie bardzo mocno chwycił i trochę przyćmił Something Anything...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.10.2008 01:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #29
 
saferłel napisał(a):A cóż w tym było ironicznego? Icon_eek2
Akurat w tym ironicznego nie, ale praktycznie zawsze jak ja coś dopiszę to Ty jeszcze jakieś jedno słowo dodasz... Icon_razz
a Lost owszem lubię... jak większość kawałków Coldplay. Zwłaszcza ostatnia płyta. Icon_wink2
15.10.2008 04:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
No widzisz, nic ironicznego, a to, że coś zawsze odpiszę, to chyba nie jest problemem.
Tylko mi teraz nie odpisuj, że....znów odpisuję Icon_razz2 bo ty także po raz 3 czy 4 powtarzasz, że lubisz Lost Icon_biggrin

Sprawa chyba wyjaśniona Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.10.2008 04:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
Nowy Coldplay zapewne i u mnie zadebiutuje, ale z opuźnieniem

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
16.10.2008 11:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #32
 
tadzio3 napisał(a):z opuźnieniem

lubię takie opUźnienia Icon_razz
16.10.2008 01:46 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #33
 
tadzio3 napisał(a):Nowy Coldplay zapewne i u mnie zadebiutuje
A 'Lost' przed dwoma godzinami zadebiutował u mnie. Icon_smile2
17.10.2008 05:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
Ja tworzę nowe notowanie właśnie i Ci, którzy lubią Lost, jeszcze bardziej polubią moją listę Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.10.2008 05:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #35
 
No to czekam niecierpliwie. Icon_smile2
17.10.2008 05:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości