Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwszy TOP Krajowych Wykonawców Muzycznych
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #21
RE: Dyskusja na temat pierwszego TOP-u polskich grup muzycznych
Dyskusja na temat mojego pomysłu jak widać nieco przygasła. Icon_eek Zatem spróbuję ją trochę ożywić. Myślę że czas do piątku na nowe koncepcje będzie wystarczający, Icon_rolleyes a później zaczniemy działać. Teraz zaproponuję taki wariant, żeby osoba prowadząca zabawę nie miała jednak prawa głosu, gdyż jako jedyna zna wszystkie wyniki i dla niej to już nie będzie takie emocjonujące (bo raczej nie chodzi mi o możliwe manipulowanie wynikami). Bardziej uważam, że prawadzący byłby tylko sekretarzem podliczającym punktację. Ale może zbyt rygorystycznie do tego podchodzę?

I mam nadzieję, że do piątku z podobnymi drobiazgami się uporamy, a od soboty zacząłbym zbierać Wasze propozycje zespołów, które każdy chętny by zgłaszał. Icon_idea Jeżeli uzyskamy odpowiednią liczbę grup, sądzę że około 50 wystarczy (minus 5, plus 15), to spokojnie będzie można utworzyć nowy wątek i rozpocząć całe przedsięwzięcie. A jeśli nie, to będzie trzeba przełożyć wszystko na późniejszy termin. Icon_eek
08.03.2016 06:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #22
RE: Dyskusja na temat pierwszego TOP-u polskich grup muzycznych
No nie żartujcie! Nikomu się ta idea zabawy nie podoba? Icon_eek
09.03.2016 12:41 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
RE: Dyskusja na temat pierwszego TOP-u polskich grup muzycznych
Ja już odpowiadałem, więc nie będę się powtarzał.
09.03.2016 08:39 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adameria Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 502
Dołączył: Dec 2014
Post: #24
RE: Dyskusja na temat pierwszego TOP-u polskich grup muzycznych
Również się wypowiadałem.
Nad czym chcesz dyskutować? Szczegółami?
Sorry, ale zdaje się, że nawet podział na kategorie i sens tego dzielenia nie jest dogadany.
Proponuję Ci zrobić ankietę i wtedy wyjdzie demokratycznie kto jest za jaką wizją...
09.03.2016 10:33 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #25
RE: Dyskusja na temat pierwszego TOP-u polskich grup muzycznych
Może i dobrym pomysłem byłaby ankieta? Icon_idea
Tylko teraz muszę się zastanowić jak miałyby brzmieć pytania w niej zawarte? I tu może macie jakieś pomysły?
09.03.2016 12:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #26
RE: Dyskusja na temat pierwszego TOP-u polskich grup muzycznych
Znowu muszę się wypowiedzieć, bo widzę ciszę w temacie. Icon_wink
Zastanawiałem się nad propozycją adamerii żeby zrobić ankietę. Może to miałoby sens, bowiem pokazałoby skalę zainteresowania całym przedsięwzięciem. Icon_idea
Jednak po namyśle doszedłem do wniosku, że wypowiedzieliście się w miarę wyczerpująco na temat propozycji. I dlatego zwyciężyła opcja, w której będziemy wybierać:

Z podziałem na wykonawców w dwóch kategoriach - krajowej i zagranicznej. Icon_idea
Alternatywą przeze proponowaną był podział na grupy muzyczne, wokalistów solowych, wokalistki solowe oraz instrumentalistów i kompozytorów (płci obojga) z kraju i ze świata. A więc razem osiem kategorii. Icon_eek I to chyba najbardziej Was zniechęciło?
Tylko przy takiej kategoryzacji istnieje ryzyko że Kazik zmierzy się z Kultem albo Republika z Grzegorzem Ciechowskim. Icon_wink Chociaż tym lepiej dla samej zabawy. Icon_twisted

A więc przy podziale na dwie kategorie każdy z nas zgłasza po cztery podmioty wykonawcze plus jeden rezerwowy, z umownego okresu ostatnich 50 lat ale oczywiście nie będziemy się tego trzymać kurczowo. Aha ale sądzę, że wymagane jest aby proponowany artysta miał przynajmniej jedną wydaną płytę!
Zaś głosować będziemy na piętnastu artystów, żeby jak najwięcej z nich zdobywało punkty. Celem będzie zebranie około 80 wykonawców, tak aby do pierwszej rundy pucharowej zakwalifikować 64 wykonawców.
I jeżeli ktoś najpierw przedstawi danego wykonawcę tylko na miejscu rezerwowym, to kolejny zgłaszający ma prawo tegoż zgłosić w swojej czwórce!
Bowiem rezerwowi będą potrzebni tylko do tego by w miarę potrzeb dodawać ich jeżeli niewiele zabraknie do tych planowanych 80 wykonawców.

Pierwszym terminem zgłaszania TOP-u Krajowych Wykonawców Muzycznych będzie 29 marca, godzina 20. Icon_idea
Jeżeli w tym czasie będziemy mieli wymaganą liczbę wykonawców, to zamknę przyjmowanie zgłoszeń i otworzę nowy wątek, w którym poprowadzę zabawę. A jeśli nie, to z pewnością przedłużę termin, chyba że zainteresowanie będzie znikome...
12.03.2016 04:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #27
RE: Dyskusja na temat pierwszego TOP-u polskich grup muzycznych
Myślałem że ktoś mnie uprzedzi. A skoro nie, to może ja zacznę. Icon_lol
Oto moje propozycje:

Closterkeller
Maria Peszek
Obywatel G.C.
Wilki

rezerwa - Marek i Wacek
13.03.2016 01:35 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
RE: Dyskusja na temat pierwszego TOP-u polskich grup muzycznych
Ja poczekam do samego końca. Może ktoś zgłosi któregoś z moich faworytów.
13.03.2016 10:34 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #29
RE: Dyskusja na temat pierwszego TOP-u polskich grup muzycznych
Na razie wrzucam Pustki.
13.03.2016 01:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #30
RE: Dyskusja na temat pierwszego TOP-u polskich grup muzycznych
(13.03.2016 10:34 AM)kajman napisał(a):  Ja poczekam do samego końca. Może ktoś zgłosi któregoś z moich faworytów.
Nie liczyłbym na to. Icon_wink Chociaż sam nad Zauchą przez moment się zastanawiałem. Icon_razz
13.03.2016 01:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
RE: Dyskusja na temat pierwszego TOP-u polskich grup muzycznych
Zaucha jako taki nie ma u mnie kompletnie szans. Ale Dżamble powinny być pewniakiem. Podaruje sobie pewnie Anawę, bo to by strasznie namieszało.
13.03.2016 03:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adameria Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 502
Dołączył: Dec 2014
Post: #32
RE: Dyskusja na temat pierwszego TOP-u polskich grup muzycznych
Armia
Breakout
Cree
Daab
rezerwa: Exodus
13.03.2016 05:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #33
RE: Dyskusja na temat pierwszego TOP-u polskich grup muzycznych
Moje polskie propozycje:

Edyta Bartosiewicz
Myslovitz
Ania Dąbrowska
Hey

rezerwa: Dawid Podsiadło
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.03.2016 07:31 PM przez Tomekk.)
13.03.2016 07:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #34
RE: Dyskusja na temat pierwszego TOP-u polskich grup muzycznych
Pan Andrzej był dla mnie przykładem symbolicznym. Icon_rolleyes
Widzę że odzew z Waszej strony napawa jednak optymizmem, że uda nam się skompletować zestaw w pierwszym terminie! Icon_cool
I dla przypomnieniania dodam, iż nie edytujemy postów, które przedstawiają komplet zgłoszonych wykonawców, z wyjątkiem tych które wciąż są niepełne. Icon_idea
13.03.2016 11:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #35
RE: Dyskusja na temat pierwszego TOP-u polskich grup muzycznych
Renata Przemyk
Maanam
Strachy na Lachy
Mirosław Czyżykiewicz
_ _ _ _ _ _
Lady Pank

a może tak zmienić tytuł? Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
13.03.2016 11:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #36
RE: Dyskusja na temat pierwszego TOP-u polskich grup muzycznych
Może masz rację? Icon_rolleyes
Jutro otworzę nowy wątek z właściwym tytułem, bo prawdę powiedziawszy nie spodziewałem się takiego odzewu z Waszej strony... Hura
14.03.2016 01:20 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #37
RE: Dyskusja na temat pierwszego TOP-u polskich grup muzycznych
Świetliki
Ścianka
Nosowska
Cool Kids Of Death
14.03.2016 09:30 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #38
Pierwszy Krajowy TOP Wykonawców Muzycznych
A może rzeczywiście wystarczy zmienić nazwę. Icon_cool Mniej zachodu z tym będzie.
Jest jeszcze kilka kwestii technicznych do omówienia, a więc po pierwsze czy gdy już dojdzie do fazy pojedynków, to uczestnik w parze gdzie występuje przez niego zaproponowany wykonawca może głosować? Bowiem skoro uznałem, że można głosować w pierwszej rundzie na przez siebie zgłoszone podmioty (tak by praktycznie każdy zaproponowany artysta otrzymał jakieś punkty), to tak samo powinno być w fazie pojedynków?
I druga kwestia czy w gronie 64 wykonawców toczyć pojedynki o każdą lokatę czy tak jak to jest w NL tylko w finałowej 16-stce wprowadzić taki tryb? A miejsca 17-32 oraz 33-64 będą przyznawane na podstawie wyników eliminacji?
14.03.2016 02:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #39
RE: Pierwszy Krajowy TOP Wykonawców Muzycznych
2. Coma
3. Varius Manx
4. De Mono

Rezerwa: T.Love
14.03.2016 08:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #40
RE: Pierwszy Krajowy TOP Wykonawców Muzycznych
A nr 1? Icon_wink2

A co to za tytuł wątku? Trochę to bez sensu brzmi, bo domyślam się że chodzi o wykonawców krajowych, a top jest ewentualnie forumowy Icon_smile2
Część niepolska będzie nosić tytuł Pierwszy Zagraniczny TOP Wykonawców Muzycznych? Icon_razz

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
14.03.2016 08:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jakiś Top Polskich Wykonawców Muzycznych EVENo 155 6 409 10.03.2024 08:53 AM
Ostatni post: kajman
Gwiazdka Pierwszy TOP pozostałych Europejskich Wykonawców Muzycznych Sundrajta 370 40 260 02.10.2022 04:37 PM
Ostatni post: thestranglers
Gwiazdka Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych Sundrajta 541 52 038 13.03.2018 11:47 PM
Ostatni post: Sundrajta
  Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych Sundrajta 428 57 128 07.10.2017 08:35 PM
Ostatni post: Sundrajta
  Noc Muzycznych Pejzaży ALBUM 2014 Yacy 0 1 786 31.12.2014 02:42 PM
Ostatni post: Yacy
  Noc Muzycznych Pejzaży - WYBIERAMY ULUBIONY ALBUM ROKU 2013 Yacy 8 5 248 14.12.2013 03:58 AM
Ostatni post: prz_rulez

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości