Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
348 MOJA LISTA
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Yacy napisał(a):właściwie na wszystko jest taka sama odpowiedź - bo nie może być 50 utworów w TOP30 Icon_smile2 No coś musi spadać by coś mogło awansować lub wogóle wejść do top 30...
Dla chcącego nic trudnego. Można i 100 wepchnąć do TOP30, tylko to raczej niczemu nie służy Icon_lol
28.08.2007 07:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #22
 
kajman napisał(a):07 15 02 MACH DIE AUGEN AUF - Nena
Podba mi się bardziej niż wszystkie dotychczas znane mi dokonania Neny, ale jeszcze nie wiem czy na tyle, żeby się u mnie załapać.
No proszę Icon_smile2 a spodziewałem się ... zupełnie innej opinii Icon_smile2
kajman napisał(a):10 09 30 THE FUNERAL - Band Of Horses
Musisz jeszcze sporo popracować, żeby dorównać osiągnięciu Konrada z INXSem, ale szczerze życzę powodzenia.
u Konrada za tydzień będzie okrągły roczek... No cóż w tej chwili nie bardzo sobie wyobrażam MOJEJ LISTY bez tego utworu ale jak będzie czas pokaże. W tej chwili rekordzistką jest Renata Przemyk z WŁASNYM POKOJEM - była 57 tygodni!
kajman napisał(a):12 13 04 WRACAM DO DOMU - Justyna Steczkowska
Fajny kawałek i może w końcu zachęci mnie do poznania płyty.
kolejn pozytywna opinia Icon_smile2 Moim zdaniem to najlepszy kawałek na płycie, chociaż wolałbym aby to było w stylu nagrań z Dziewczyny Szamana czy Nagiej.
kajman napisał(a):16 --- 01 TRUE LOVE WILL NEVER FADE - Mark Knopfler
Mark rozczarowuje mnie coraz bardziej i ta piosenka to potwierdza. Nie znam się na gatunkach, ale dla mnie ma coś z country, którego nigdy nie mogłem strawić.
Ja lubię i często słucham Country - byłem nawet w Mrągowie ale w tym roku to było takie country-pop Icon_frown - lubię gitarę Marka i ... może nie jestem zbyt wybredny. W każdym razie niecierpliwie czekam na Jego nową płytę.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.08.2007 07:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
stavanger napisał(a):
Yacy napisał(a):
stavanger napisał(a):No to za tydzień pierwsza trzydziecha
tylko coś by musiało wypaść - a nie ma co ...
Znam ten problem, ale u mnie nowości mają jakby kredyt zaufania na początek :->
U mnie po prostu pojawiają się w sposób naturalny. Opracowałem metodę, że słucham, ustawiam w kolejności, a dopiero po tym wszystkim numeruję... i potem się dziwię, że coś wypadło z 50, 40, 30, 20. Z dziesiątki nie, bo tutaj kontroluję sytuację.
28.08.2007 07:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #24
 
kajman napisał(a):Po prostu niektóre piosenki jednych ruszają więcej, a innych mniej. Mnie Arcade Fire jakoś w ogóle ruszyć nie może.
mnie ruszyła cała płyta, a czy No cars go jeszcze coś u mnie zwojuje? jest taka mozliwość Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.08.2007 07:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Yacy napisał(a):
kajman napisał(a):07 15 02 MACH DIE AUGEN AUF - Nena
Podba mi się bardziej niż wszystkie dotychczas znane mi dokonania Neny, ale jeszcze nie wiem czy na tyle, żeby się u mnie załapać.
No proszę Icon_smile2 a spodziewałem się ... zupełnie innej opinii Icon_smile2
kajman napisał(a):10 09 30 THE FUNERAL - Band Of Horses
Musisz jeszcze sporo popracować, żeby dorównać osiągnięciu Konrada z INXSem, ale szczerze życzę powodzenia.
u Konrada za tydzień będzie okrągły roczek... No cóż w tej chwili nie bardzo sobie wyobrażam MOJEJ LISTY bez tego utworu ale jak będzie czas pokaże. W tej chwili rekordzistką jest Renata Przemyk z WŁASNYM POKOJEM - była 57 tygodni!
kajman napisał(a):12 13 04 WRACAM DO DOMU - Justyna Steczkowska
Fajny kawałek i może w końcu zachęci mnie do poznania płyty.
kolejn pozytywna opinia Icon_smile2 Moim zdaniem to najlepszy kawałek na płycie, chociaż wolałbym aby to było w stylu nagrań z Dziewczyny Szamana czy Nagiej.
kajman napisał(a):16 --- 01 TRUE LOVE WILL NEVER FADE - Mark Knopfler
Mark rozczarowuje mnie coraz bardziej i ta piosenka to potwierdza. Nie znam się na gatunkach, ale dla mnie ma coś z country, którego nigdy nie mogłem strawić.
Ja lubię i często słucham Country - byłem nawet w Mrągowie ale w tym roku to było takie country-pop Icon_frown - lubię gitarę Marka i ... może nie jestem zbyt wybredny. W każdym razie niecierpliwie czekam na Jego nową płytę.
7. Ciekawe jakiej? Dla mnieNena była zawsze zbyt komercyjna, a to nagranie robi ambitniejsze wrażenie, szczególnie znakomity początek.
10. Tak ogólnie to warto mieć Własny pokój całe życie, a nie tylko 57 tygodni, ale może potem to było coś więcej niż pokój. Icon_lol
12. Wygląda to na zniechęcanie. Przyznam się, że nie znam wczesnej dyskografii Justyny, bo nigdy nie była moją ulubienicą, no może poza pierwszym utworem. Jednak Dziewczyna szamana (utwór, a nie LP) mocno mnie do niej zniechęciło.
16. Ja też lubię jego gitarę, ale chyba mniej niż wiele innych osób. A to co robił solo chyba nigdy mnie nie przekonało, chociaż pojedyńcze utwory były sympatyczne.
28.08.2007 07:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
Yacy napisał(a):
kajman napisał(a):Po prostu niektóre piosenki jednych ruszają więcej, a innych mniej. Mnie Arcade Fire jakoś w ogóle ruszyć nie może.
mnie ruszyła cała płyta, a czy No cars go jeszcze coś u mnie zwojuje? jest taka mozliwość Icon_smile2
Ja znam tylko 3 utwory, z których No cars go jest całkiem przyjemny, Intervention mi się nie podoba, a Keep coś tam to dla mnie koszmar, więc zupełnie mnie nie ciągnie, żeby brać się za płytę.
28.08.2007 07:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #27
 
kajman napisał(a):7. Ciekawe jakiej? Dla mnieNena była zawsze zbyt komercyjna, a to nagranie robi ambitniejsze wrażenie, szczególnie znakomity początek.
dokładnie tak jak piszesz - że to komercja, itp. Ja nie przepadam za językiem naszych zachodnich sąsiadów i na szczęście w szkole miałem angielski Icon_smile2 A tak przy okazji:
z Neną tak jakoś wyszło że mi wpadła w ucho, poyem pojawiła sie na lp3 z Ingerdwie ... , z którym doszła do 4 miejsca, potem kupiłem jedną czy dwie kasety i dalej mi sie podobało to co robiła. Kaset było kilkanaście i ucichło. Jak się pojawiły płyty CD kupiłem jedną, drugą trzecią ... czekam własnie na ten singel który będzie moją ... 63 płytką NENY Icon_biggrin3
kajman napisał(a):Tak ogólnie to warto mieć Własny pokój całe życie
ja własnie jestem w trakcie poszukiwań grupy remontowej - czy to dobre określenie w przypadku nowego mieszkania - remont? Icon_mrgreen - bo właśnie odebrałem klucze Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Tylko że ci fachowcy z którymi byłem "po słowie" 1) jest ścigany przez komornika, 2) napisał sms "od Neny" że musi tam zostać jeszcze 2 miesiące Icon_exclaim , 3) właśnie przechodzi badania bo pracę ma stresującą i wyląduje pewnie w szpitalu, 4) - 8) mają tyle roboty że podziękowali... Ciężko było kupić własne "M" ale wprowadzić się do niego to już ... nawet nie wiem jak to opisać Icon_frown

no ale to forum jednak o muzyce więc kończę te wywody i idę szukać fachowców... Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.08.2007 08:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
Icon_eek2 Widzę, że dołączyłeś do grupy list, których nie ogarniam i które mnie przytłaczają swą objętością. Icon_wink2 Może się kiedyś też o to pokuszę.
No, ale skupmy się na sprawach najważniejszych, czyli najwyższa półka. Icon_smile2 Jeszcze ze 3-4 tygodnie takiej formy "Ickiego" i BOH może zacząć czuć się zagrożony. Pewnie bardziej w podsumowaniu wszech czasów. Tylko, że za plecami czai się znakomite Editors i ciekawe, czy obroni podium.
Obie nowości znakomite. Jedna wiadomo dlaczemu Icon_mrgreen , a druga też wiadomo. Ale czy to się uwidoczni na mojej liście? Najbliższe tygodnie pokażą. Icon_smile2 A co do twórczości Knopflera, to podobnie jak Yacy jestem mało wybredny. Icon_wink2
28.08.2007 10:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #29
 
Gary napisał(a):Widzę, że dołączyłeś do grupy list, których nie ogarniam i które mnie przytłaczają swą objętością.
tak się stało bo w ub. tygodniu był jakiś niesamowity wysyp nowych kawałków które do mnie trafiły... Ale u mnie może być tak że za moment ta poczekalnia znów będzie tylko alfabetyczna Icon_smile2 W każdym razie jeśli to Cię przytłacza to ograniczaj sie tylko do top30 bo to sie u mnie już raczej nie zmieni w top50 czy inny top...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
29.08.2007 01:04 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości