Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 100 z 10.10.08
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Notowanie 100 z 10.10.08
Tydzień temu było zatrzęsienie nowości w czołówce i między innymi przez to sporo zmian w zestawieniu. Tym razem zmiany są mniejsze, nowości także mniej, ale sporo zamieszania robią powroty.
Trochę pewnie by to nieprztzwoicie wyglądało, gdyby w jubileuszowym notowaniu na tronie zasiadł jakiś wyrostek. Icon_lol A jednak brakowało bardzo niewiele. Rich kid blues atakował bardzo gwałtownie, ale skuteczniejszy okazał się jednal przedstawiciel średniego pokolenia (jak na moją listę, bo gdzieniegdzie indziej byłby weteranem) Summers lost, który dał się młodzieńcowi wyszaleć, a potem zaatakował skutecznie na finiszu.
Na podium załapał się też weteran To co nienazwane, który odparł ataki znajdującej się w bardzo dobrej formie trójki debiutantów sprzed tygodnia. A właśnie kolejno Another way to die, Zamknij za sobą wszystkie drzwi i Czarno-czarny film. A że walka była bardzo ostro świadczy między innymi to, że lider sprzed tygodnia będąc nadal w świetnej formie spadł na ósme miejsce.
A nie tylko trójka debiutantów sprzed tygodnia była w świetnej formie. Również Summertime, czwarty z nich awansował do 10, chociaż dał się wyprzedzić atakującemu zza jego pleców Zrób co możesz.
Maryla Rodowicz posiadając 3 reprezentantów powinna preferować jazdę drużynową, lecz ze względu nienajlepszą formę dwójki zawodnikow postawiła na najlepszego i opłaciło się, bo Za pierwszą chmurą po całkiem sporym awansie zameldowało się na 12 miejscu.
Świetnie spisał się absolutny weteran, ktory przypuszczalnie wkrótce skończy karierę. The funeral, bo o nim mowa przesunął się bowiem tym razem z miejsca 23 na 16, chociaż z trudem obronił pozycję przed atakiem młodego, będącego jeszcze niedawno w bardzo chimerycznej formie Come alive.
Drużyna Avenged Sevenfold postępuje bardzo rozsądnie stawiając zawsze na zawodnika w wyższej formie. Tym razem opłaciło się postawić na Another piece of heaven, które skończyło na 20 pozycji.
Pięciu zawodników wróciło tym razem do czołówki. Różne były ich losy. We all fall down i The dull flame of desire wróciło po kontuzjach, ten drugi po wyjątkowo przewlekłej, a z kolei Shock & awe, Cementeries in Lodon oraz Devour ostatnio odpoczywały w peletonie, żeby teraz zaatakować.
Mamy także trzech nowych zawodników. Jeszcze nie zrobili furory, ale sam fakt pojawienia się w czołowej grupie też o czymś świadczy. Budzić i zasypiać z tobą oraz Blue eyes crying in the rain poprzednio spokojnie pojechały w peletonie, ale tym razem zajęły już 31 i 32 miejsce. Nieco słabiej spisał się 28 ghosts IV, ale to pewnie efekt nie do końca zaleczonej kontuzji, której nabawił się jakiś czas temu.
Coat of many colours oraz Pardon me to absolutni debiutanci, którzy jednak zapłacili frycowe, załapiując się tylko do peletonu.
1. 3. 25 SUMMERS LOST - Hurt
2. 2. 7 RICH KID BLUES - The Raconteurs
3. 4. 58 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
4. 5. 2 ANOTHER WAY TO DIE - Jack White & Alicia Keys
5. 10. 2 ZAMKNIJ WSZYSTKIE DRZWI - Strachy na Lachy & Renata Przemyk
6. 7. 2 CZARNO-CZARNY FILM - Jean Lubera & Piotr Nalepa
7. 9. 21 A MY NIE CHCEMY UCIEKAĆ STĄD - Strachy na Lachy
8. 1. 39 JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz Dwa Trzy
9. 14. 54 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
10. 13. 2 SUMMERTIME - Eva Cassidy
11. 11. 5 EVERYTHING COMES TO YOU - Peter Gabriel & Richard Evans & Joji Hirota & Sevara Nazarkhan & Sinead O Connor & Guo Yue
12. 17. 11 ZA PIERWSZĄ CHMURĄ - Maryla Rodowicz
13. 8. 6 PRZYJDŹ DO MNIE DWA - Elżbieta Adamiak
14. 6. 13 DOWN TO EARTH - Peter Gabriel
15. 12. 18 LOVE ME LIKE A RIVER DOES - Melody Gardot
16. 23. 79 THE FUNERAL - Band Of Horses
17. 33. 6 COME ALIVE - Foo Fighters
18. 15. 8 WAR - Judas Priest
19. 16. 7 CAPE COD KWASSA KWASSA - Vampire Weekend
20. 31. 33 A LITTLE PIECE OF HEAVEN - Avenged Sevenfold
21. 18. 4 ALL NIGHTMARE LONG - Metallica
22. 21. 59 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec
23. P. 7 WE ALL FALL DOWN - iLiKETRAiNS
24. 19. 3 SIT AND WONDER - The Verve
25. 20. 2 THE FINAL TRUTH - Lunatic Soul
26. 36. 8 POLSKA MIŁOŚĆ - Raz Dwa Trzy
27. 29. 15 ONE DAY YOU WILL TEACH ME TO LET GO OF MY FEARS - Sleepmakeswaves
28. 22. 4 I WILL WRITE PEACE ON YOUR WINGS AND YOU WILL FLY OVER THE WORLD - Sleepmakeswaves
29. 24. 23 CHROMOLĘ - Waglewski Fisz Emade
30. 25. 5 TOUNKA - Rokia Traore
31. N. 1 BUDZIĆ SIĘ I ZASYPIAĆ Z TOBĄ - Dorota Miśkiewicz
32. N. 1 BLUE EYES CRYING IN THE RAIN - Eva Cassidy

33. P. 6 THE DULL FLAME OF LOVE - Bjork & Anthony Haggerty
34. 42. 2 MY LOVE IS LIKE A RED ROSE - Eva Cassidy
35. 26. 60 M.I.A. - Avenged Sevenfold
36. 30. 2 WHOLE THING - Francis Bebey & Alex Faku & Tim Finn & Peter Gabriel & Karl Walllinger & Andy White
37. 35. 11 I IDOLIZE YOU - Lizz Wright
38. 28. 7 NOCNY SUFIT - Maryla Rodowicz
39. 37. 11 JEST CUDNIE - Maryla Rodowicz
40. P. 11 SHOCK & AWE - Tribe after Tribe
41. N. 1 28 GHOSTS IV - Nine Inch Nails
42. 32. 7 FIRST LIGHT - Moonspell
43. 34. 7 TO TAME A LAND - Dream Theater
44. 44. 2 STRANGE ANIMAL - Sparks
45. 43. 5 PIGEON DRUMMER - No-Man
46. 39. 13 MED SUD I EYRUM - Sigur Ros
47. 40. 26 LYRA - Kate Bush
48. P. 6 CEMETERIES IN LONDON - Coldplay
49. 45. 3 AGAIN - Fuel
50. P. 4 DEVOUR - Shinedown


poczekalnia:
BĄDŹ JAK METEOR BĄDŹ JAK BŁYSKAŃCE - Made in Poland
48. THE LOTUS EATER - Opeth
CHAIN OF FOOLS - Eva Cassidy
WHAT IF - Cog
47. UMMADELIC - Hipgnosis
49. W CZYICHŻE RĘKACH BYŁEM MANEKINEM - Digitalllove
ERASERHEAD - Pendragon
NOW - Mates of State
46. J SMITH - Travis
50. ANESTHETIZE - Porcupine Tree
MARMELADE FIRES - Mum
PIERWSZY DZIEŃ RESZTY NASZEGO ŻYCIA - Anna Maria Jopek
GOLIATH - The Mars Volta
JUNGLE DRUM - Emiliana Torrini
SOMEWHERE - Eva Cassidy
COAT OF MANY COLOURS - Eva Cassidy
AKT MIŁOSNY ALBO ŻYCIE - Stare Dobre Małżeństwo
SWEETEST ANGEL - Jonatha Brooke
BATCAT - Mogwai
IF YOU'RE OUT THERE - John Legend
LIFE EXPENTANCY - Klone
SPRÓBUJ MÓWIĆ KOCHAM - Anna Maria Jopek
SIEDMIU NIE ZAWSZE WSPANIAŁYCH - Lao Che
BURDEN - Opeth
PORCELAIN HEART - Opeth
I CIĄGLE WIDZĘ ICH TWARZE - Hedone
JEJ PORTRET - Anna Maria Jopek & Bogusław Mec
FUNKY BAHIA - Sergio Mendes & Will.I.Am & Sideah Garrett
PARDON ME - Staind
LETTER FROM GOD TO MAN - Dan Le Sac Vs Scroobius Pip
HOME - Immanu El
BLESSED - Fady Maalouf
CONSPIRE - Antimatter
THE BLIND WALK OVER THE EDGE - Fear My Thoughts
LONESOME TRAVELLER - Anita Lipnicka & John Porter

leżakownia:
27. ARA BATUR - Sigur Ros
38. WITCH'S BREW - Peter Cincotti
41. WIERSZ O PŁACZU - Stare Dobre Małżeństwo
VACUITY - Gojira
ZBAWICIEL DIESEL - Lao Che
ABOUT LOVE AND INDIFFERENCE - The Niro
Uwaga! Gojira znajduje się w leżakowni na specjalnych prawach i może powrócić w dowolnym uprawnionym momencie.
09.10.2008 11:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
liczę na "Another Way To Die".
"All Nightmare Long" słabo.
a "M.I.A." fatalnie.
"Nocny sufit" podobnie.
10.10.2008 10:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
ku3a napisał(a):1. liczę na "Another Way To Die".
2. "All Nightmare Long" słabo.
3. a "M.I.A." fatalnie.
4. "Nocny sufit" podobnie.
1. Ciężko będzie, bo i pierwsza trójka piekielnie mocna i za nim silny zestaw. Może będzie podium, ale na pierwsze miejsce to bym raczej nie liczył.
2. Po prostu konkurewncja w rewelacyjnej formie i zepchnęła.
3. Trochę mnie to zaskoczyło, ale zabrakło błysku.
4. Nocny sufit i tak niesamowicie wiele osiągnął. Dla mnie zdecydowanie najlepsze jaes jednak Za pierwszą chmurą. Nota bene Maryla ma szczęście do chmur, bo kiedyś nagrała świetne Przyjdzie chmura chmur.
10.10.2008 01:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
kajman napisał(a):leżakownia:
27. ARA BATUR - Sigur Ros
No to długo sobie nie poleżakuje. :roll:

kajman napisał(a):8. 1. 39 JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz Dwa Trzy
Fatalnie. Jakiś rekord, jeśli chodzi o spadki z 1 miejsca?
10.10.2008 05:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #5
 
kajman napisał(a):41. N. 1 28 GHOSTS IV - Nine Inch Nails
nie za zbytnio nadaje się na listę przebojów, ale co tam Icon_wink2 Icon_biggrin3

[Obrazek: kleschko.png]
10.10.2008 07:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 966
Dołączył: Nov 2007
Post: #6
 
Gratulacje z okazji Setki Icon_biggrin3
Juz dawno tu nie zagladałem, wiele zmian i lepszych i gorszych. Ale tych lepszych jest wiecej Icon_wink2 Genialny lider ktory u mnie jest wickiem , czwórka tez mi sie podoba , ale na razie u mnie poczekuje w wirtualnej drugiej pięćdziesiątce. Piątka ładnie do góry. Widze że wersja z Renią podoba Ci się jednak bardziej . Icon_smile2 Szkoda troszkę byłego lidera, bo nieźle sie potłukł. Za to Funeral prawie 80-tygodniowy staruszek ma klawe dni na Twojej liscie.
W tym tygodniu podoba mi się także cały zielony kolor (w tym FF) Za to mój lider ponownie zaliczył obsuwę, znowu ciezko bedzie mu przebic sie na forumowej do pięcdziesiątki. Moze u ku3y sie uda kilka punktów wiecej załapać.... Icon_wink2
Z nowosci najbardziej podoba mi sie nr 31.
Natomiast w poszczekalni mnostwo swietnych utworów ktore są na i mojej liscie, tylko jakos nie maja siły przebicia na tyle aby znależć sie w podstawowym zestawieniu.
Taaa tylko jak to zmiescić w TOP 50 Icon_biggrin3

BTW. Czekam na podsumowanie stu list Icon_wink2 Pozdrawiam
10.10.2008 08:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #7
 
Cytat:BĄDŹ JAK METEOR BĄDŹ JAK BŁYSKAŃCE - Made in Poland
czy to oznacza, że jest najbliżej podstawowego zestawienia, czy kolejność piosenek w poczekalni jest przypadkowa?

.
10.10.2008 09:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Ah, to Sit And Wonder widziałem już w top 10 listy Icon_sad Jeszcze jednak nie teraz...
Hmm gdyby Raconteurs teraz weszli na pierwsze miejsce to dla mnie byłby to ogromny przełom na tej liście ;] Wreszcie liderem został by zespół który lubię w 100% można tak powiedzieć i który ma właśnie taki doskonały utwór na 100% - w końcu i nawet gatunkowo byłaby to nowość na tej pozycji. Cieszy mnie dobra forma Foo Fighters. Korzystaj, korzystaj, bo ja nie przewiduje już nowych numerów tej grupy u mnie na liście - zresztą ten jest niedościgniony....i mam nadzieję, że u kogoś jest jeszcze w 30 (bo to, że u kogoś na liście jest to wiem, ale nie pamiętam już gdzie dokładnie Icon_razz2) - u mnie już na pewno nie ma go tam ;] O nowościach nic nie powiem, bo nawet NIN-u nie znam Icon_sad Fajnie, że wraca Coldplay, może jakiś towarzysz z nowej ich EPKI się do Cementaries dołączy w przyszłości ;] Strange Animal spokojnie...szykuje się do skoku zapewne Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.10.2008 09:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 966
Dołączył: Nov 2007
Post: #9
 
kajman napisał(a):BĄDŹ JAK METEOR BĄDŹ JAK BŁYSKAŃCE - Made in Poland
A przypomnialo mi się, że w tytule jest bez drugiego "bądź" . Mozesz zmienic sobie w bazie Icon_smile2
[BTW. Moze bez drugiego obciazenia za tydzien pojawi sie w podstawowym zestawieniu Icon_lol ]
11.10.2008 12:32 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #10
 
Na razie tylko link do obiecanego utworu: http://chomikuj.pl/abd3mz/forum.lp3.pl/p...oszukiwana Icon_smile2
11.10.2008 11:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #11
 
Jak patrzę na Twoją listę to widzę 15 kandydatów na pierwsze miejsce. Icon_smile2
Zmiany symboliczne, ale w większości cieszące.
kajman napisał(a):33. P. 6 THE DULL FLAME OF LOVE - Bjork & Anthony Haggerty
34. 42. 2 MY LOVE IS LIKE A RED ROSE - Eva Cassidy
Dwa błędy obok siebie. Icon_wink2 Myślę, że wiesz jakie. Aha. I popraw Strachy Na Lachy. [Ja dopiero niedawno to zauważyłem.]
kajman napisał(a):leżakownia:
VACUITY - Gojira
Wrzuć gdzieś to może wróci szybciej. Icon_wink2
Również czekam na podsumowania. Icon_biggrin3
12.10.2008 12:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Gary napisał(a):
kajman napisał(a):leżakownia:
27. ARA BATUR - Sigur Ros
No to długo sobie nie poleżakuje. :roll:
kajman napisał(a):8. 1. 39 JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz Dwa Trzy
Fatalnie. Jakiś rekord, jeśli chodzi o spadki z 1 miejsca?
27. Akurat w normalnym układzie może tylko tydzień, czyli wykazałeś się rewelacyjnym wyczuciem czasu.
8. I tak i nie. Normalny rekordowy spadek do tej pory był na 6 miejsce i należał do Melody, ale były dwa spadki z 1 poza listę.
13.10.2008 12:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
kleschko napisał(a):
kajman napisał(a):41. N. 1 28 GHOSTS IV - Nine Inch Nails
nie za zbytnio nadaje się na listę przebojów, ale co tam Icon_wink2 Icon_biggrin3
kschowi się nadało, więc i mi też mogło. Icon_biggrin3
13.10.2008 12:18 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Aro napisał(a):1. Gratulacje z okazji Setki Icon_biggrin3
3. Genialny lider ktory u mnie jest wickiem ,
4. czwórka tez mi sie podoba , ale na razie u mnie poczekuje w wirtualnej drugiej pięćdziesiątce.
5. Piątka ładnie do góry. Widze że wersja z Renią podoba Ci się jednak bardziej . Icon_smile2
6. Szkoda troszkę byłego lidera, bo nieźle sie potłukł.
7. Za to Funeral prawie 80-tygodniowy staruszek ma klawe dni na Twojej liscie.
8. W tym tygodniu podoba mi się także cały zielony kolor (w tym FF)
9. Za to mój lider ponownie zaliczył obsuwę, znowu ciezko bedzie mu przebic sie na forumowej do pięcdziesiątki. Moze u ku3y sie uda kilka punktów wiecej załapać.... Icon_wink2
10. Z nowosci najbardziej podoba mi sie nr 31.
11. Natomiast w poszczekalni mnostwo swietnych utworów ktore są na i mojej liscie, tylko jakos nie maja siły przebicia na tyle aby znależć sie w podstawowym zestawieniu.
Taaa tylko jak to zmiescić w TOP 50 Icon_biggrin3
12. BTW. Czekam na podsumowanie stu list Icon_wink2 Pozdrawiam
1. Wielkie dzięki! Icon_biggrin3
3. To i tak dobrze, szczególnie że też był na szczycie.
4. Dobrze, że na razie. Ale młoda jest i ma jeszcze czas. Icon_lol
5. W pewnym momencie miałem braki transferowe i dopiero dzisiaj słuchałem. Ale chyba zostanę przy Renii.
6. Gdzie tam, całkiem jest zdrowy. I będzie walczył.
7. Ale pewnie to dni ostatnie, bo tylko Ty mnie jeszcze wspierasz.
8. W tym?
9. Tłok niestety mam straszny i poza ewentualnie końcem Pogrzebu nie wygląda na rozluźnienie.
10. Przyznam się, że przed tygodniem sądziłem, że utwór z poczekalni nie wyjdzie.
11. To jest właśnie problem.
12. Powinienem wrzucić we wtorek, bo wtedy będę miał trochę czasu.
13.10.2008 12:34 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
stavanger napisał(a):
Cytat:BĄDŹ JAK METEOR BĄDŹ JAK BŁYSKAŃCE - Made in Poland
czy to oznacza, że jest najbliżej podstawowego zestawienia, czy kolejność piosenek w poczekalni jest przypadkowa?
Poczekalni nie numeruję ze względy na zmienną ilość utworów, ale kolejność jest dokładnie ustalona czyli tym razem bardzo niewiele brakowało.
13.10.2008 12:37 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
saferłel napisał(a):1. Ah, to Sit And Wonder widziałem już w top 10 listy Icon_sad Jeszcze jednak nie teraz...
2. Hmm gdyby Raconteurs teraz weszli na pierwsze miejsce to dla mnie byłby to ogromny przełom na tej liście ;] Wreszcie liderem został by zespół który lubię w 100% można tak powiedzieć i który ma właśnie taki doskonały utwór na 100% - w końcu i nawet gatunkowo byłaby to nowość na tej pozycji.
4. Cieszy mnie dobra forma Foo Fighters. Korzystaj, korzystaj, bo ja nie przewiduje już nowych numerów tej grupy u mnie na liście - zresztą ten jest niedościgniony....i mam nadzieję, że u kogoś jest jeszcze w 30 (bo to, że u kogoś na liście jest to wiem, ale nie pamiętam już gdzie dokładnie Icon_razz2) - u mnie już na pewno nie ma go tam ;]
6. Fajnie, że wraca Coldplay, może jakiś towarzysz z nowej ich EPKI się do Cementaries dołączy w przyszłości ;]
7. Strange Animal spokojnie...szykuje się do skoku zapewne Icon_razz2
1. Ja też myślałem, że zaatakuje i nawet tak przez jakiś czas wyglądało.
2. Dla mnie doskonały to jest Hurt, ale i Raconteurs nic nie brakuje.
4. Jest na szczęście jeszcze. I dla mnie też to ich bezdyskusyjnie najlepszy (ze znanych mi) kawałek.
6. Może, bo z longa nic mnie specjalnie nie przekonuje.
7. Może, ale na razie to ja sam tego nie wiem.
13.10.2008 12:45 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
abd3mz napisał(a):1. Jak patrzę na Twoją listę to widzę 15 kandydatów na pierwsze miejsce. Icon_smile2
kajman napisał(a):leżakownia:
VACUITY - Gojira
2. Wrzuć gdzieś to może wróci szybciej. Icon_wink2
Również czekam na podsumowania. Icon_biggrin3
1. Ja także i to właśnie jest ból.
2. Wróci już teraz, a z wrzucaniem to chyba przed wtorkiem nie dam rady. Z podsumowaniem takoż.
3. A z poszukiwanego skorzystałem nawet nie zaglądając tutaj.
13.10.2008 12:48 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #18
 
Sto lat! Sto lat! Sto lat!
Moje gratulacje! Oby tak dalej!
Pozdrawiam i trzymam mocno kciuki za piękną piosenkę Doroty Miśkiewicz!!!
13.10.2008 09:16 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
kajman napisał(a):8. I tak i nie. Normalny rekordowy spadek do tej pory był na 6 miejsce i należał do Melody, ale były dwa spadki z 1 poza listę.
Chodziło mi o naturalne zchodzenia, a nie nagłe. Icon_wink2
13.10.2008 07:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
Jopkolog napisał(a):Sto lat! Sto lat! Sto lat!
Moje gratulacje! Oby tak dalej!
Pozdrawiam i trzymam mocno kciuki za piękną piosenkę Doroty Miśkiewicz!!!
Dzięki.
A czy z Dorotą się uda? Zobaczymy.
13.10.2008 09:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości