Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hadise - Hadise
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Hadise - Hadise
[Obrazek: Hadise_2008_album.jpg]

To teraz coś z mojej paczki. Hadise, 22-letnia Turczynka urodzona w Belgii. W wieku 17 lat wygrała flandryjską wersję Idola. W 2008 roku powróciła z nową płytą pt. "Hadise", w czerwcu w Belgii, a we wrześniu w Turcji.
Mnie jej kawałek "Deli oğlan" zwalił z nóg Icon_eek2

Wersja turecka wydawnictwa:
1Deli Oğlan
2Aşkkolik
3My Man And The Devil On His Shoulder
4My Body
5Prisoner
6A Good Kiss
7All Together
8Men Chase Women Choose
9Creep
10Good Morning Baby
11Don't Ask
12Intimate
13Busy Bee
14Comfort Zone
15Who Am I?
16A Song For My Mother
09.10.2008 03:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #2
 
Znam "My Body" i nie zrobiło na mnie większego wrażenia.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
09.10.2008 03:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
no bo akurat My Body jest w dużej mierze kalką wielu amerykańskich dokonań. Deli oglan jest ZNACZNIE lepsze (znacznie to za słabe słowo)
09.10.2008 03:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Miłe dla ucha, choć rewolucja to nie jest.

PS - szalejesz z tymi nowymi tematami o płytach, ale to bardzo dobrze, fajnie, że coś się dzieje. Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.10.2008 03:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
saferłel napisał(a):Miłe dla ucha, choć rewolucja to nie jest.
Bo nie czujesz klimatu. Jak ja słyszę orientalne brzmienia to wariuję. A jak się pojawi taki świetny kawałek jak "Deli oglan" to niemal orgazmu dostaję Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):PS - szalejesz z tymi nowymi tematami o płytach, ale to bardzo dobrze, fajnie, że coś się dzieje. Icon_razz2
Nie podlizuj się Icon_razz
09.10.2008 04:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #6
 
prz_rulez napisał(a):W wieku 17 lat wygrała flandryjską wersję Idola.
To oni nawet w Idolu mają podział Icon_eek2

.
09.10.2008 05:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
prz_rulez napisał(a):
saferłel napisał(a):Miłe dla ucha, choć rewolucja to nie jest.
Bo nie czujesz klimatu. Jak ja słyszę orientalne brzmienia to wariuję. A jak się pojawi taki świetny kawałek jak "Deli oglan" to niemal orgazmu dostaję Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):PS - szalejesz z tymi nowymi tematami o płytach, ale to bardzo dobrze, fajnie, że coś się dzieje. Icon_razz2
Nie podlizuj się Icon_razz

Oj to ty nie wiesz jak jak uwielbiam orientalne rytmy wplatane w muzykę ;]

Jak to ktoś napisał już na tym forum - ''Nie pochlebiaj sobie'' Icon_razz2 Chyba wolałbyś by cię wszyscy gnoili bo inaczej każdemu pewnie zarzucać będziesz, że się podlizuje jak tylko choćby najmniejsze pozytywne zdanie o tobie napisze Icon_biggrin...a może to ciągle objawy po tym po ''Deli-oglanowym'' orgazmie Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.10.2008 06:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
saferłel napisał(a):a może to ciągle objawy po tym po ''Deli-oglanowym'' orgazmie Icon_razz2
Kurczę, nie wiedziałem, że tak źle na mnie wpływa Icon_mrgreen
09.10.2008 07:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości