Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pendragon - Pure
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #1
Pendragon - Pure
[center][Obrazek: 1216675964.jpg] [/center]


Pendragon - PURE
2008

1. Indigo
2. Eraserhead
3. Comatose (I View From The Seashore)
4. Comatose (II Space Cadet)
5. Comatose (III Home and Dry)
6. The Freak Show
7. It's Only Me

Na kilku listach jest Eraserhead, więc pewnie te kilka osób zainteresuje cały album. Ja miałem przyjemność Icon_exclaim wysłuchać całości wczoraj w godzinach nocnych... I jestem bardzo, bardzo zadowolony Icon_wink2 Płyta jest po prostu świetna! O ile nie bardzo zainteresował mnie utwór promowany [chociaż może misie wydaje, ale mam wrażenie że na płycie jest inna wersja... Nie mogłem tego sprawdzić, więc mogę się mylić.], o tyle pozostałe utwory z płyty mnie przekonały! A najbardziej na razie Comatose (I View From The Seashore) , który ma w sobie coś z mojej ulubionej płyty Pendragon The Window of Life.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
07.10.2008 09:15 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 966
Dołączył: Nov 2007
Post: #2
 
Yacy napisał(a):Płyta jest po prostu świetna! O ile nie bardzo zainteresował mnie utwór promowany [chociaż może misie wydaje, ale mam wrażenie że na płycie jest inna wersja...
Nie miałem mozliwosci zakupić w empiku, to pozyczyłem chwilowo z rapida Icon_wink2 Własnie zawinampowałem Eraserhead i faktycznie albumowa wersja jest dłuzsza i trwa ponad 9 minut i jest jeszcze lepsza Icon_biggrin3 . Za chwilke biorę sie za pozostałe utwory Icon_wink2
07.10.2008 01:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #3
 
Aro napisał(a):Nie miałem mozliwosci zakupić w empiku, to pozyczyłem chwilowo z rapida
ja nie mam wyjścia - MUSZĘ kupić płyte! Po prostu mam wszystkie płyty Pendragonu na CD [te które mnie interesują - brak mi 2-3, które może kiedyś dokupię Icon_wink2]. A w tym przypadku zrobię to z przyjemnością Icon_smile2
Daj znać jak to u Ciebie słychać Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
07.10.2008 01:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Nie wiedziałem, że tak ekipa jest tak popularna tu, ja znam od nich, a przynajmniej kojarzę (bo słuchałem na pewno wszystkich płyt przez to, że mój tata jest ich fanatykiem) Am I Really Losing You? - bardzo przebojowy numer.

Oczywiście wystarczyło bym zapomniał wyłączyć wczoraj scroblowanie last fm i już mam nabitych sporo piosenek tej grupy z nowej płyty ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.10.2008 01:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #5
 
saferłel napisał(a):Oczywiście wystarczyło bym zapomniał wyłączyć wczoraj scroblowanie last fm i już mam nabitych sporo piosenek tej grupy z nowej płyty ;]
to Ty słuchasz [czytaj nabijasz na last.fm] razem z Tatą? Hmm... No to od dziś Twoje przesłuchania do top5 forumowej last.fm będę dzielił na pół Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
07.10.2008 02:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 966
Dołączył: Nov 2007
Post: #6
 
Haa faktycznie sa dwa dokładnie dwa Icon_wink2 bardzo dobre utwory oprócz Eraserhead Icon_biggrin3
Po pierwszym odsłuchu zaskoczył mnie bardzo najdłuzszy ponad 13 minutowy "Indigo" [smiem twierdzic ze jest to mocny kandydat na moja liste w przyszłym tygodniu ]oraz cała seria Comatose Icon_mrgreen z wyróznieniem na I część Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 .
I chyba tylko "The Freak Show" jakoś nie pamietam na razie Icon_wink2
07.10.2008 02:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Yacy napisał(a):
saferłel napisał(a):Oczywiście wystarczyło bym zapomniał wyłączyć wczoraj scroblowanie last fm i już mam nabitych sporo piosenek tej grupy z nowej płyty ;]
to Ty słuchasz [czytaj nabijasz na last.fm] razem z Tatą? Hmm... No to od dziś Twoje przesłuchania do top5 forumowej last.fm będę dzielił na pół Icon_mrgreen

Nie, ja zawsze wyłączam last fm, kiedy on dochodzi do komputera. Wyjątkowo ostatnio zapomniałem ;] Zresztą patrząc na bieżący tydzień w notowaniu mycharts last.fm nie sądzisz chyba, że mój tata mógł mi nabić Simply Red czy Grabaż.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.10.2008 02:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #8
 
saferłel napisał(a):Zresztą patrząc na bieżący tydzień w notowaniu mycharts last.fm nie sądzisz chyba, że mój tata mógł mi nabić Simply Red czy Grabaż.
Nie bardzo wiem dlaczego nie... Jeśli dobrze liczę to Ciebie na świecie jeszcze nie było jak Mick i Grabaż zaczynali przygodę z muzyką Icon_mrgreen , a Twoi rodzice jako narzeczeni mogli się bawić przy muzyce Simply Red Icon_wink2
Ja u brata na komputerze zainstalowałem winampa 2 razy i nie ma problemu. Oficjalny dla jego rodzinki, ukryty dla mnie Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
07.10.2008 02:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
koszMAREK Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 239
Dołączył: Sep 2007
Post: #9
 
Yacy napisał(a):Pendragon - PURE 2008
Yacy napisał(a):Płyta jest po prostu świetna!
A gdzie znaleźć tę płytę? Może na Twoim chomiku? Icon_biggrin3
07.10.2008 04:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Damon Albarn - The Nearer The Fountain More Pure The Stream Flows Szymek79 6 317 28.11.2021 01:53 PM
Ostatni post: kajman
  Lorde - Pure Heroine Szymek79 1 704 22.09.2013 07:43 PM
Ostatni post: Szymek79
  Pendragon - Passion (04.2011) pabloyd 0 657 02.03.2011 03:54 PM
Ostatni post: pabloyd

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości