Wątek zamknięty 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja Last.Fmowa do listy forumowej.
prz_rulez Offline
Stały bywalec

Liczba postów: 15,987
Reputacja: 3
Propozycja Last.Fmowa do listy forumowej.
Pomysł podpatrzony z pewnego angielskiego forum.
Proponuję stworzyć grupę na Last.Fm i cotygodniową listę z tej grupy będziemy dodawać punktowo do listy forumowej?
grupe nazwalbym "Mycharts FORUM".
Co wy na to? Prosze o odzew.

Pan Kiełbasa Plebs.
25.08.2007 12:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Yacy Offline
Super Moderator

Liczba postów: 13,553
Reputacja: 2
Facebook Last.fm

co prawda nie wszyscy z nas są na last.fm ale wydaje mi się że to niezły pomysł - jeśli chodzi o stworzenie takiej grupy i prezentowanie tu tej listy ale czy dodawać ją do liczenia forumowej? Tu na razie mówię - raczej nie, bo to nie jest lista personalna a wypadkowa. I mi pasuje do działu Nieoficjalne listy Ale można podyskutować Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=Yacy&color=bla...nicode=yes]
25.08.2007 12:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
mrsap Offline
Weteran

Liczba postów: 2,147
Reputacja: 0

Ja również jestem za stworzeniem takiej grupy, ale przeciwko doliczaniu listy do forumowej.

Moja lista na Spotify
Profil na Last.fm
25.08.2007 12:37 PM
Yacy Offline
Super Moderator

Facebook Last.fm

i jeszcze jedno - rozumiem że grupa byłaby zamknięta tylko dla użytkowników mychrts.pl?

25.08.2007 12:41 PM
prz_rulez Offline
Stały bywalec

Mysle, że jeśli ktoś by się tam przypałętał z niebytu, to prędzej czy później zacząłby postować swoją listę tutaj Icon_wink2
Yacy napisał(a):ale czy dodawać ją do liczenia forumowej? Tu na razie mówię - raczej nie, bo to nie jest lista personalna a wypadkowa
To wypadkowa utworów z list personalnych na Last.Fm Icon_mrgreen Może się jeszcze przekonacie do tego.
No to co, czekam tylko na admina lub moderatora co do zatwierdzenia oficjalnej nazwy Icon_wink2

Pan Kiełbasa Plebs.
25.08.2007 01:00 PM
mrsap Offline
Weteran

prz_rulez napisał(a):Mysle, że jeśli ktoś by się tam przypałętał z niebytu, to prędzej czy później zacząłby postować swoją listę tutaj Icon_wink2
To wypadkowa utworów z list personalnych na Last.Fm Icon_mrgreen Może się jeszcze przekonacie do tego.
No to co, czekam tylko na admina lub moderatora co do zatwierdzenia oficjalnej nazwy Icon_wink2
Ja proponuję jako avatar zdjęcie mychy Icon_wink2

Moja lista na Spotify
Profil na Last.fm
25.08.2007 01:01 PM
Yacy Offline
Super Moderator

Facebook Last.fm

25.08.2007 01:10 PM
prz_rulez Offline
Stały bywalec

mrsap napisał(a):
prz_rulez napisał(a):Mysle, że jeśli ktoś by się tam przypałętał z niebytu, to prędzej czy później zacząłby postować swoją listę tutaj Icon_wink2
Ja proponuję jako avatar zdjęcie mychy Icon_wink2
A ja proponuję, żeby Konrad zrobił avatara, bo w Photoshopie sprawdza się rewelacyjnie Icon_smile2

Pan Kiełbasa Plebs.
25.08.2007 01:14 PM
Konrad Offline
Stały bywalec

Liczba postów: 4,483
Reputacja: 4

Ok możemy stworzyć grupę tylko po co to doliczanie punktów do forumowej

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
25.08.2007 01:30 PM
prz_rulez Offline
Stały bywalec

Konrad napisał(a):Ok możemy stworzyć grupę tylko po co to doliczanie punktów do forumowej
Już pisałem, pomysł zaczerpnięty z forumowej dosyć dużego, bardzo profesjonalnego forum brytyjskiego. (tam jeszcze liczą oprocz łacznej takze osobne listy last.fmowe, ale to juz raczej przesada). mysle, ze to nie bylby zly pomysl.

Pan Kiełbasa Plebs.
25.08.2007 01:37 PM
prz_rulez Offline
Stały bywalec

Pan Kiełbasa Plebs.
25.08.2007 01:43 PM
ku3a Offline
Administrator

Liczba postów: 15,268
Reputacja: 5

grupa - a co mnie to, robcie sobie.
doliczanie do forumowej - nie.
chciales znac zdanie wszystkich, wiec pisze szczerze.
26.08.2007 12:29 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
mrsap Offline
Weteran

ku3a napisał(a):doliczanie do forumowej - nie.
Dokładnie. Ja się nie przekonam, choćby dlatego, że nie wszyscy należą do tej grupy na last.fm. Gdyby tamta lista się liczyła, byliby równi i równiejsi...

Moja lista na Spotify
Profil na Last.fm
26.08.2007 12:36 AM
Yacy Offline
Super Moderator

Facebook Last.fm

mrsap napisał(a):Dokładnie. Ja się nie przekonam, choćby dlatego, że nie wszyscy należą do tej grupy na last.fm. Gdyby tamta lista się liczyła, byliby równi i równiejsi...
Amen!
w pierwszym poście chciałem dyskutować a teraz zdecydowanie piszę : niedoliczać!!!

26.08.2007 01:19 AM
prz_rulez Offline
Stały bywalec

mrsap napisał(a):Gdyby tamta lista się liczyła, byliby równi i równiejsi...
nie rozumiem, ale.. okej...

Pan Kiełbasa Plebs.
26.08.2007 01:05 PM
Yacy Offline
Super Moderator

Facebook Last.fm

prz_rulez napisał(a):nie rozumiem, ale.. okej...
nie wszyscy z nas są na last.fm - np. Ku3a.

26.08.2007 03:16 PM
kajman Offline
Stały bywalec

Liczba postów: 14,895
Reputacja: 11

Yacy napisał(a):
prz_rulez napisał(a):nie rozumiem, ale.. okej...
nie wszyscy z nas są na last.fm - np. Ku3a.
Fakt, a do tego tak od razu trudno stwierdzić, ilu z nas tam jest. Mnie tam w każdym razie nie ma.
A co do doliczania to mam wrażenie, że byłoby to w pewnym sensie dublowanie, chociaż może tam są jakieś inne zasady tworzenia list.
26.08.2007 05:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Yacy Offline
Super Moderator

Facebook Last.fm

kajman napisał(a):A co do doliczania to mam wrażenie, że byłoby to w pewnym sensie dublowanie,
to raz, dwa to że nie wszyscy mają konta a trzy że jaki ma sens liczenie pojedynczych odsłuchań? Ja np ostatnio dużo słuchałem Genesis ale po jednym razie wiec to nie ma szans na pojawienie się w podumowaniu. Faktycznie pewnie najczęściej po kilka razy słuchamy utworów które wchodzą lub już są na naszych listach... I tym sposobem w tym wywodzie doszedłem do tego co
kajman napisał(a):A co do doliczania to mam wrażenie, że byłoby to w pewnym sensie dublowanie,
Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen

26.08.2007 05:49 PM
prz_rulez Offline
Stały bywalec

no coz, widze ze pod tym wzgledem nasze forum jest bardziej konserwatywne od tego brytyjskiego Icon_biggrin3 tam to sie swietnie sprawdza, ale moze dlatego ze maja ponad 50 osob w grupie Icon_razz (ale oprocz tego liczone sa tez osobno kazde listy personalne)

Pan Kiełbasa Plebs.
26.08.2007 07:25 PM
Greg Offline
Dużo pisze

Liczba postów: 707
Re: Propozycja Last.Fmowa do listy forumowej.
prz_rulez napisał(a):Pomysł podpatrzony z pewnego angielskiego forum.
Proponuję stworzyć grupę na Last.Fm i cotygodniową listę z tej grupy będziemy dodawać punktowo do listy forumowej?
grupe nazwalbym "Mycharts FORUM".
Co wy na to? Prosze o odzew.

to samo mialem zaproponowac, bo fakt fajnie by bylo i prawdziwa lista Icon_smile

[Obrazek: a0de53da-069f-48a8-8dda-a308de7b7d25.jpg]

[Obrazek: logo_gmc500.png]
27.08.2007 12:29 PM
Wątek zamknięty