Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja Last.Fmowa do listy forumowej.
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Propozycja Last.Fmowa do listy forumowej.
Pomysł podpatrzony z pewnego angielskiego forum.
Proponuję stworzyć grupę na Last.Fm i cotygodniową listę z tej grupy będziemy dodawać punktowo do listy forumowej?
grupe nazwalbym "Mycharts FORUM".
Co wy na to? Prosze o odzew.
25.08.2007 12:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2
 
co prawda nie wszyscy z nas są na last.fm ale wydaje mi się że to niezły pomysł - jeśli chodzi o stworzenie takiej grupy i prezentowanie tu tej listy ale czy dodawać ją do liczenia forumowej? Tu na razie mówię - raczej nie, bo to nie jest lista personalna a wypadkowa. I mi pasuje do działu Nieoficjalne listy Ale można podyskutować Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
25.08.2007 12:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Ja również jestem za stworzeniem takiej grupy, ale przeciwko doliczaniu listy do forumowej.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
25.08.2007 12:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #4
 
i jeszcze jedno - rozumiem że grupa byłaby zamknięta tylko dla użytkowników mychrts.pl?

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
25.08.2007 12:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Mysle, że jeśli ktoś by się tam przypałętał z niebytu, to prędzej czy później zacząłby postować swoją listę tutaj Icon_wink2
Yacy napisał(a):ale czy dodawać ją do liczenia forumowej? Tu na razie mówię - raczej nie, bo to nie jest lista personalna a wypadkowa
To wypadkowa utworów z list personalnych na Last.Fm Icon_mrgreen Może się jeszcze przekonacie do tego.
No to co, czekam tylko na admina lub moderatora co do zatwierdzenia oficjalnej nazwy Icon_wink2
25.08.2007 01:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
prz_rulez napisał(a):Mysle, że jeśli ktoś by się tam przypałętał z niebytu, to prędzej czy później zacząłby postować swoją listę tutaj Icon_wink2
To wypadkowa utworów z list personalnych na Last.Fm Icon_mrgreen Może się jeszcze przekonacie do tego.
No to co, czekam tylko na admina lub moderatora co do zatwierdzenia oficjalnej nazwy Icon_wink2
Ja proponuję jako avatar zdjęcie mychy Icon_wink2

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
25.08.2007 01:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #7
 

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
25.08.2007 01:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
mrsap napisał(a):
prz_rulez napisał(a):Mysle, że jeśli ktoś by się tam przypałętał z niebytu, to prędzej czy później zacząłby postować swoją listę tutaj Icon_wink2
To wypadkowa utworów z list personalnych na Last.Fm Icon_mrgreen Może się jeszcze przekonacie do tego.
No to co, czekam tylko na admina lub moderatora co do zatwierdzenia oficjalnej nazwy Icon_wink2
Ja proponuję jako avatar zdjęcie mychy Icon_wink2
A ja proponuję, żeby Konrad zrobił avatara, bo w Photoshopie sprawdza się rewelacyjnie Icon_smile2
25.08.2007 01:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Ok możemy stworzyć grupę tylko po co to doliczanie punktów do forumowej

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
25.08.2007 01:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Konrad napisał(a):Ok możemy stworzyć grupę tylko po co to doliczanie punktów do forumowej
Już pisałem, pomysł zaczerpnięty z forumowej dosyć dużego, bardzo profesjonalnego forum brytyjskiego. (tam jeszcze liczą oprocz łacznej takze osobne listy last.fmowe, ale to juz raczej przesada). mysle, ze to nie bylby zly pomysl.
25.08.2007 01:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
25.08.2007 01:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
grupa - a co mnie to, robcie sobie.
doliczanie do forumowej - nie.
chciales znac zdanie wszystkich, wiec pisze szczerze.
26.08.2007 12:29 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
ku3a napisał(a):doliczanie do forumowej - nie.
Dokładnie. Ja się nie przekonam, choćby dlatego, że nie wszyscy należą do tej grupy na last.fm. Gdyby tamta lista się liczyła, byliby równi i równiejsi...

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
26.08.2007 12:36 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #14
 
mrsap napisał(a):Dokładnie. Ja się nie przekonam, choćby dlatego, że nie wszyscy należą do tej grupy na last.fm. Gdyby tamta lista się liczyła, byliby równi i równiejsi...
Amen!
w pierwszym poście chciałem dyskutować a teraz zdecydowanie piszę : niedoliczać!!!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
26.08.2007 01:19 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
mrsap napisał(a):Gdyby tamta lista się liczyła, byliby równi i równiejsi...
nie rozumiem, ale.. okej...
26.08.2007 01:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #16
 
prz_rulez napisał(a):nie rozumiem, ale.. okej...
nie wszyscy z nas są na last.fm - np. Ku3a.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
26.08.2007 03:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 390
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
Yacy napisał(a):
prz_rulez napisał(a):nie rozumiem, ale.. okej...
nie wszyscy z nas są na last.fm - np. Ku3a.
Fakt, a do tego tak od razu trudno stwierdzić, ilu z nas tam jest. Mnie tam w każdym razie nie ma.
A co do doliczania to mam wrażenie, że byłoby to w pewnym sensie dublowanie, chociaż może tam są jakieś inne zasady tworzenia list.
26.08.2007 05:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #18
 
kajman napisał(a):A co do doliczania to mam wrażenie, że byłoby to w pewnym sensie dublowanie,
to raz, dwa to że nie wszyscy mają konta a trzy że jaki ma sens liczenie pojedynczych odsłuchań? Ja np ostatnio dużo słuchałem Genesis ale po jednym razie wiec to nie ma szans na pojawienie się w podumowaniu. Faktycznie pewnie najczęściej po kilka razy słuchamy utworów które wchodzą lub już są na naszych listach... I tym sposobem w tym wywodzie doszedłem do tego co
kajman napisał(a):A co do doliczania to mam wrażenie, że byłoby to w pewnym sensie dublowanie,
Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
26.08.2007 05:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
no coz, widze ze pod tym wzgledem nasze forum jest bardziej konserwatywne od tego brytyjskiego Icon_biggrin3 tam to sie swietnie sprawdza, ale moze dlatego ze maja ponad 50 osob w grupie Icon_razz (ale oprocz tego liczone sa tez osobno kazde listy personalne)
26.08.2007 07:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Greg Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 706
Dołączył: Jul 2007
Post: #20
Re: Propozycja Last.Fmowa do listy forumowej.
prz_rulez napisał(a):Pomysł podpatrzony z pewnego angielskiego forum.
Proponuję stworzyć grupę na Last.Fm i cotygodniową listę z tej grupy będziemy dodawać punktowo do listy forumowej?
grupe nazwalbym "Mycharts FORUM".
Co wy na to? Prosze o odzew.


to samo mialem zaproponowac, bo fakt fajnie by bylo i prawdziwa lista Icon_smile

[Obrazek: a0de53da-069f-48a8-8dda-a308de7b7d25.jpg]

[Obrazek: logo_gmc500.png]
27.08.2007 12:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Coldplay na Forumowej Kiefer 10 3 689 08.05.2008 07:28 AM
Ostatni post: kajman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości