Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 96 (04.10.08)
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #21
 
poproszę czerwone pół- lub wytrawne Icon_smile2 ew. "szarlotkę z trawką" Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
04.10.2008 08:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Rafał - ja myślałem, że ty zamiast się opijać ''moczem szatana'' Icon_biggrin będziesz dziś szalała na Vena Festival Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.10.2008 08:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #23
 
Listoholik napisał(a):idę do sklepu po piwo.. kupic komuś? Icon_mrgreen
Dziecko... ty masz dopiero 9 lat! Icon_mrgreen
Kurczę... nie dla mnie coś nowości dzisiaj. Icon_frown
04.10.2008 10:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 625
Dołączył: May 2008
Post: #24
 
saferłel napisał(a):Rafał - ja myślałem, że ty zamiast się opijać ''moczem szatana'' Icon_biggrin będziesz dziś szalała na Vena Festival Icon_razz2
moczem szatana? lol roku co najmniej Icon_lol

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
04.10.2008 10:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #25
 
lol'ów roku na tym forum jest już co najmniej setka Icon_razz
...i nie są one mojego autorstwa Icon_razz
04.10.2008 10:50 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
Listoholik napisał(a):lol'ów roku na tym forum jest już co najmniej setka Icon_razz
...i nie są one mojego autorstwa Icon_razz

Wpiszę tego LOLA do swojego CV, ale niestety w oryginalne to nie mój tekst, tylko podpatrzony ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.10.2008 10:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 625
Dołączył: May 2008
Post: #27
 
oj, bo ich zawsze podczas całego roku uzbiera się kilkaset - takie już prawo lolów roku. jakby zrobić podsumowanie, to ten pewnie byłby w czołówce Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
04.10.2008 10:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
Myślę, że reklamy przestrzegające młodzież od alkoholu powinni zawierać w sobie to hasło ;] Może u młodych wyznawców Satan Black Metaly to nie wzbudzi większego zainteresowania, ale....

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.10.2008 11:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 625
Dołączył: May 2008
Post: #29
 
Zainteresowanie właśnie wzbudzi, nie wzbudzi u nich odrazy Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
04.10.2008 11:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
Eh mam więc dobre hasła, ale zły tok myślenia Icon_razz2

Dobra, kończmy ten oftop, bo ja ktoś tu zajrzy i będzie chciał listę skomentować i zobaczy nasze wywody o moczu szatana to może już nigdy nie odwiedzić tego tematu Icon_mrgreen

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.10.2008 11:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #31
 
Może Ferdinand misie spodoba. [pewnie już jest na chomiku. Icon_smile2]
Jak Sparks mnie chwyci to bardzo mnie ucieszy ten awans. Icon_wink2
saferłel napisał(a):Polecam słuchać wersji albumowej, a nie skróconej o 1:30 singlówki.
Icon_wink2
saferłel napisał(a):Z listy wypadły:
z 67 - The Good, The Bad And The Queen - The Good, The Bad And The Queen - po 17 tyg.
Nie chcę się za bardzo czepiać, ale dobrze pamiętam że to jest Twoim zdaniem najlepszy utwór w XXI wieku?
04.10.2008 11:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #32
 
Już miałem tu nie zaglądać, bo pomyślałem, ze to jakiś stary temat (30 postów) Icon_wink2 a tu w klasyfikacji albumów Strachy na 2 miejscu,
szkoda, ze tak mało polskości u Ciebie Icon_wink2

.
05.10.2008 12:13 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #33
Re: Notowanie 96 (04.10.08)
no to sobie przesłuchałem Garbage... i poczekam na ich album, bo ta piseneczka jest fajna ale to nie Garbage Icon_frown
saferłel napisał(a):02. Strachy na Lachy - Zakazane piosenki (2008)
super!!! Icon_smile2 Icon_smile2 Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
05.10.2008 07:33 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
Wiesz, ja też czekam na TO Garbage, nie mogli niestety nagrać tego co by mogli, dzieci chore na raka nie załapałyby chyba drugiego Subhuman Icon_wink Ale za to sądzę, że spodobać ci się może nowy solowy kawałek wokalistki (mam wreszcie super jakość, bez dźwięków z serialu), który niedługo się u mnie pojawi ;]

GBQ jest faktycznie jednym z lepszych w 21 wieku nagrań, ale już taką największą popularność u mnie przeżywał ponad półtora roku temu. I w tym wypadku jego wyniki na liście (w sumie i tak świetne) nie są odzwierciadleniem jego maxymalnego potencjału.
A z tym Elbow to widzę, że mrugasz do mnie złośliwie okiem, tylko nie wiem czemu cię to tak cieszy, że singlówka skrócona - do radia skrócona - my słuchajmy normalnej ;] i cieszmy się, że to singiel ;]


Michał - poleć mi jakieś dobre polskie nowości to zobaczymy ;] Ja jestem wybredny na swoim podwórku, wiecie to wszyscy doskonale ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.10.2008 11:03 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #35
 
saferłel napisał(a):Michał - poleć mi jakieś dobre polskie nowości to zobaczymy ;] Ja jestem wybredny na swoim podwórku, wiecie to wszyscy doskonale ;]
Wczoraj znalazłem najnowszy album zespołu Ptaky, do pobrania z oficjalnej strony za darmo, jeszcze nie zdążyłem odsłuchać.
No i Lunatic Soul, bo na Panasewicza i Pudelsów raczej się nie skusisz Icon_wink2

.
05.10.2008 11:25 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
 
I tu jesteś w błędzie. Pudelsów już wczoraj przesłuchałem ;] Niezły album. Panasewicza też bez większych oporów posłucham, tylko, że mam kilka płyt zagranicznych do odsłuchu i nie wiem kiedy go wcisnąć...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.10.2008 11:34 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #37
 
saferłel napisał(a):GBQ jest faktycznie jednym z lepszych w 21 wieku nagrań, ale już taką największą popularność u mnie przeżywał ponad półtora roku temu. I w tym wypadku jego wyniki na liście (w sumie i tak świetne) nie są odzwierciadleniem jego maxymalnego potencjału.
Powstrzymałem się, ale myślę że wiesz co chcę napisać. Icon_wink2
saferłel napisał(a):tylko nie wiem czemu cię to tak cieszy, że singlówka skrócona - do radia skrócona - my słuchajmy normalnej ;] i cieszmy się, że to singiel ;]
Mnie cieszy nie to, że singlówka jest skrócona tylko to, że dostrzegasz jedną z wad singli.
05.10.2008 12:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
 
Nie nie wiem, może się domyślam...Nie wiem czemu wtedy go nie wprowadziłem. Lista była inna, inne piosenki na niej były, w tym single GBQ...Zresztą High Hopes też nie pojawiło się nigdy na Lp3, a teraz jest w ścisłym topie wszech czasów ;] Ja też dopiero po pewnym czasie zorientowałem się jak lubię ten utwór, znaczy się GBQ.

Nie wszystkie single są skrócone, w sumie niemiłą niespodzianką dla mnie nie jest sam fakt, że piosenka jest skrócona, bo i tak jest super, tylko idea by ją skrócić. Brzydki Elbow! Brzydki!

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.10.2008 01:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 625
Dołączył: May 2008
Post: #39
 
saferłel napisał(a):GBQ jest faktycznie jednym z lepszych w 21 wieku nagrań, ale już taką największą popularność u mnie przeżywał ponad półtora roku temu.
Czekam na Twój top wszech czasów Icon_biggrin3 I oczywiście mam nadzieję na jakieś linki zapoznawcze do utworów etc. Icon_wink2 To kiedy zaczynasz? Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
05.10.2008 02:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #40
 
za półtora-dwa lata.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.10.2008 03:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości