Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 96 (04.10.08)
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #61
 
Bardzo dziwne Icon_razz2

Aż sobie puszczę debiut bo w głowie mi się nie mieści użycie w stosunku do niego wyrażenia ''nie znosić''. Icon_biggrin Co tam gra. Toż to top 10 płyt ever Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.10.2008 11:48 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 390
Dołączył: Jun 2007
Post: #62
 
saferłel napisał(a):1. Dziwne, że taką popularność w Polsce wywołuje wśród typowych słuchaczy ITIP, a nie np. piosenki z pierwszej płyty....
2. Marillion? Z tego co pamiętam nie podobali Ci się.
1. Bo to jest rewelacyjny utwór, zdecydowanie najciekawszy z tych, które znam.
2. Nie miał szans na moją listę, a poza tym po Marillionie oczekuję więcej, ale i tak wydaje mi się lepszy niż poprzedzające go utwory (chociaż od niektórych nieznacznie).
09.10.2008 12:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #63
 
Zapewniam, że na nowej płycie są lepsze piosenki, więc nie trać w nich wiary Icon_wink Zresztą niedługo coś się u mnie pojawi znów...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.10.2008 12:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #64
 
W kwestii płyt Garbage.
kolejność wg mnie:
1. Version 2.0 (1998)
...
...
2. Garbage (1995)
...
...
...
3. BeautifulGarbage (2001)
4. Bleed Like Me (2005)
Icon_mrgreen

ale, żeby nie było wątpliwości... debiut też bardzo lubię, ale jednak róznica z 2.0 jest kolosalna...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
09.10.2008 12:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #65
 
Trójka was zmanipulowała i tyle Icon_razz2. Cytując forumowych proroków (prz i Listoholika) - NIE ZNACIE SIĘ! D...szczególnie, że jeszcze stawiasz BLM za słabiutkim BG Yacy Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.10.2008 12:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #66
 
saferłel napisał(a):Trójka was zmanipulowała i tyle
hmm pudło Icon_mrgreen w latach 1992-1994 i potem w 1998-1999 miałem lekko nie-po-drodze z Trójką... Nie mogli na mnie "wpływać" Sam wpłynąłem na lubienie tych płyt Icon_smile2 Tym bardziej że obie poznałem jednocześnie gdzieś w roku 2000-2001 Icon_smile2 A te ostatnie... może powinienem przy obu wpisać 3-4, bo dla mnie nie ma specjalnie róznicy Icon_wink2 [to misie teraz dostanie Icon_mrgreen ]

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
09.10.2008 12:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #67
 
W połowie Ci się dostanie, bo Bleed Like Me nie doceniasz jak widzę Icon_razz2 A to bardzo dobra płyta, wrócili do muzyki rockowej, to już jest plus. Ma też kilka naprawdę ważnych kawałków dla całej dyskografii G (Bleed Like Me, Run Baby Run), ale ludzie jakoś po BG jakby z góry skazali ją na porażkę.

No tak...wszystko przez BG, które naprawdę w porównaniu do dwóch pierwszych płyt wypada żenująco słabo wręcz. Ale i tak ma kilka dobrych melodii ;]..kilka...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.10.2008 12:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #68
 
Może w takim razie powinienem sobie zrobić 4-dniówkę z Garbage...? Może warto sobie przypomnieć to i owo. Spróbuję jak misie uda to się wypowiem "po" Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
09.10.2008 01:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #69
 
Czemu nie Chytry Proponowałbym poświęcić 93 godziny z tych 4 dni na pierwszy album, a pozostałe 3 na resztę ;D

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.10.2008 01:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #70
 
43. 44. 04. Out Of Tune - Plastikowy
W ogóle to zauważyłem trochę debiutów tego utworu na mycharts... potem jakoś ucichło. A szkoda... bo to dość fajny kawałek.
09.10.2008 05:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #71
 
Mi też się podoba Icon_razz2 A ludzie jadą po tej płycie niemiłosiernie, wszystkie nasze kochane serwisy muzyki alternatywnej mówią, że to największe bagno tego roku....nie rozumiem tego.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.10.2008 05:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #72
 
saferłel napisał(a):Aż sobie puszczę debiut bo w głowie mi się nie mieści użycie w stosunku do niego wyrażenia ''nie znosić''
no to sobie posłuchałem i tu http://www.mycharts.pl/forum/viewtopic.php?t=3080 napisałem Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
09.10.2008 07:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości