Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TOP 100 UTWORÓW ROKU 2015
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #61
RE: TOP 100 UTWORÓW ROKU 2015
To jeszcze ja dorzucę dużo po czasie swoich parę groszy. Wszak wcześniej to obiecałem. Icon_rolleyes
Jeśli chodzi o ostatnią piątkę, to sprawa wygląda następująco: piąte "Dreams" znam dobrze bo było w zestawie trójkowym ale jakoś mnie ta propozycja nie zdołała przekonać, tak że ani razu nie dotarła do mojej dwudziestki w głosowaniu na LP3. Za to "Lampshades on Fire" kilka razy punktowało więc ten utwór z ich płyty najmilej wspominam. 21 Pilotów obok Viet Congu są mi mało znani. I o ile ci pierwsi może trochę manierą wokalną za bardzo przypominają Eminema, to druga poznana piosenka VC jakoś zagrała lepiej od poprzedniczki z dziesiątki więc kto wie, może jednak kiedyś po nich sięgnę?
I wreszcie Blur, to nigdy nie byli moi faworyci ale w minionym roku nagrali jedną z lepszych swoich płyt. Bo i "Lonesome Street" ciekawie się zapowiadało, chociaż na trójkowej liście u mnie niczego wielkiego nie zwojowało! Zaś "There Are too Many of Us" chociaż nie było tam w propozycjach, to znam ponieważ oceniałem ten przebój w tutejszym topie tej grupy. I nawet zaszli u mnie wysoko, bo byli w połowie dziesiątki. Zatem reasumując wywarli na mnie bardzo pozytywne wrażenie. To tyle i być może do przeczytania za rok. Icon_rolleyes
11.02.2016 04:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Muzyka TOP 100 UTWORÓW ROKU 2014 Listoholik 57 8 850 26.12.2015 03:09 PM
Ostatni post: Listoholik

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości