Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 99 z 3.10.08
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #21
 
No popatrz! To zupełnie tak jak Ty! Icon_surprised
Z tą tylko różnicą, że ja nie próbuję tworzyć iluzji tego, że jestem poprawny politycznie, a w rezultacie i tak robię swoje ^_^

Buehehe.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
04.10.2008 03:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #22
 
aaktt napisał(a):No popatrz! To zupełnie tak jak Ty! Icon_surprised
Jakiś przykład?
04.10.2008 04:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #23
 
Oczywiście. Milion pięćset sto dziewięćset! Icon_surprised
Właściwie całymi dniami nie mam nic do roboty, więc z umiłowaniem i szczerym zainteresowaniem śledzę Twoje wcale a wcale niebełkotliwe, lecz w 100% konstruktywne posty i zawierające się w nich zawsze trafne i niepozbawione sensu wnioski! Warto dodać, że bez względu na okoliczności zawsze jesteś bezstronny i z niepodważalną sprawiedliwością zawsze bierzesz pod uwagę wszystkie argumenty!

Coś jeszcze?

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
04.10.2008 05:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
No cóż, przyznam się, że byłem trochę podstępny.
aaktt napisał(a):1. Oczywiście, że poprawia! Dla mnie każdy detal ma znaczenie!
2. Oczywiście, że zdecydowanie milej je się jedzenie, które jest estetyczne wizualnie!
3. Tak samo milej słucha się piosenki, która ma dobry teledysk i przez to budzi miłe skojarzenia
4. czy kupuję płytę lub książkę, która ma ładną okładkę!
5. Niepoświęcanie uwagi tym detalom to co najmniej ignorancja! Icon_surprised
1. A ja nie napisałem, że detale nie mają znaczenia. Tylko niekoniecznie te dwa Twoje zdania mają ze sobą wiele wspólnego.
2. Przewidziałem taką odpowiedź i wcale nie twierdzę, że Tobie milej się je takie jedzenie. Ale ja napisałem, że ono lepiej nie smakuje.
3. I tutaj jest to samo. Może Tobie milej się takiej piosenki słucha, kiedy oglądasz teledysk. Mi się przyjemniej słucha piosenki, kiedy leże niżś kiedy idę, ale docierają do mnie te same dźwięki.
4. Przy kupowaniu może tak, ale na pewno nie możesz powiedzieć, że książka w ładnej okładce i na ładnym papierze niż ta estetycznie gorsza, jest ciekawsza.
5. Poświęcanie lub niepoświęcanie uwagi tym detalom może być efektem wielu rzeczy, w tym także świadomego wyboru. Nazywanie tego ignorancją jest całkowitym nieporozumieniem.
04.10.2008 05:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
aaktt napisał(a):Z tą tylko różnicą, że ja nie próbuję tworzyć iluzji tego, że jestem poprawny politycznie, a w rezultacie i tak robię swoje ^_^
Buehehe.
Mam dziwne wrażenie, że masz problemy z rozróżnieniem pojęć poprawność polityczna i kultura osobista. Czym innym jest wyrażanie swojego zdania i bronienie go, a czym innym złośliwości w stosunku do osób z Tobą dyskutujących.
04.10.2008 05:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #26
 
Ja nie rozumiem w ogóle z jakiego powodu jest ta dyskusja :roll:

I owszem, uważam Was za ignorantów i Wasze opinie, zarówno na ten jak i na miliony innych tematów, nie mają dla mnie absolutnie żadnego znaczenia. Lepiej Wam? Coś dodać?

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
04.10.2008 05:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
aaktt napisał(a):1. Ja nie rozumiem w ogóle z jakiego powodu jest ta dyskusja :roll:
2. I owszem, uważam Was za ignorantów
3. i Wasze opinie, zarówno na ten jak i na miliony innych tematów, nie mają dla mnie absolutnie żadnego znaczenia.
4. Lepiej Wam?
5. Coś dodać?
1. Z prostego. Sam ją sprowokowałeś.
2. To jest wyłącznie Twój problem.
3. To czemu je czytasz i komentujesz?
4. Mi tam zawsze jest dobrze.
5. Jeżeli tylko masz ochotę, to się nie krępuj.
04.10.2008 06:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #28
 
Czytam i komentuje poszczególne tematy na forum. Wybacz, więcej już nie popełnię tego błędu i nie wejdę do tego tematu ^_^

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
04.10.2008 06:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
aaktt napisał(a):Czytam i komentuje poszczególne tematy na forum. Wybacz, więcej już nie popełnię tego błędu i nie wejdę do tego tematu ^_^
Bierzesz zabawki i idziesz do domu? Icon_lol
04.10.2008 06:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #30
 
Nie, do swojej piaskownicy.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
04.10.2008 06:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
kajman napisał(a):2. A które znasz.
4. Wszystko przez sklerozę i sentyment. Godzilla to ulubiony bohater filmowy z dzieciństwa (zaraziłem nim także syna), więc chciałem sprawdzić, co to jest, a kiedy przeglądałem zbiory do przesłuchania, zapomniałem, że tylko dlatego go ściągnąłem. Za tydzień powędruje do leżakowni (ale na specjalnych prawach), chyba że...
.
2. Kiedy pisałem tamtego posta znałem mniejszość, teraz znam większość (brakuje mi 10, 30, 44) ale nadal najbardziej pasuje mi 20 Icon_wink2
4. Ale wpadka Icon_lol Czyli teraz mam dwa tygodnie na ratunek dla Gojiry? Icon_mrgreen No cóż, zobaczę co da się zrobić Icon_wink2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
04.10.2008 10:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
p.u.r.h. napisał(a):
kajman napisał(a):4. Wszystko przez sklerozę i sentyment. Godzilla to ulubiony bohater filmowy z dzieciństwa (zaraziłem nim także syna), więc chciałem sprawdzić, co to jest, a kiedy przeglądałem zbiory do przesłuchania, zapomniałem, że tylko dlatego go ściągnąłem. Za tydzień powędruje do leżakowni (ale na specjalnych prawach), chyba że...
.
4. Ale wpadka Icon_lol Czyli teraz mam dwa tygodnie na ratunek dla Gojiry? Icon_mrgreen No cóż, zobaczę co da się zrobić Icon_wink2
Na specjalnych prawach czyli może czekać bardzo długo i nie wypadnie. Dopiero kiedy ponownie wejdzie u mnie i z powrotem wróci do leżakowni, to będzie mógł wypaść.
05.10.2008 08:03 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
Kajmanie, kiedy wrzucisz na chomika ten plik z Bonda? Icon_smile2
05.10.2008 01:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
Gary napisał(a):Kajmanie, kiedy wrzucisz na chomika ten plik z Bonda? Icon_smile2
Wczoraj (a może już dzisiaj). Icon_biggrin3
06.10.2008 09:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #35
Re: Notowanie 99 z 3.10.08
kajman napisał(a):1. 3. 38. JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz Dwa Trzy


czekam niecierpliwie na jubileuszowe notowanie numer 100. Icon_smile2
i mam ogromną nadzieję, że nadal na pierwszym nie bedzie tego nudnego utworu, a np. jakaś skoczna nowość Icon_wink2 Icon_wink2
08.10.2008 09:15 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
Re: Notowanie 99 z 3.10.08
Listoholik napisał(a):
kajman napisał(a):1. 3. 38. JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz Dwa Trzy
czekam niecierpliwie na jubileuszowe notowanie numer 100. Icon_smile2
i mam ogromną nadzieję, że nadal na pierwszym nie bedzie tego nudnego utworu, a np. jakaś skoczna nowość Icon_wink2 Icon_wink2
Na nowość nie ma co liczyć, a coś skocznego. Z czołówki to na upartego może pod to miano podchodzić Jopek i Bond, ale myślę, że szans na zwycięstwo nie mają.
09.10.2008 11:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości