Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U2
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #21
 
wojtek napisał(a):Vertigo 26-20-16-10-8-5-2-1-5-9-12-24
ja nie wiem, wszyscy tak lubią tę piosenkę, a ja [fanka, od siedmiu boleści Icon_mrgreen ] jej nie znoszę... :roll:
[podobnie jak One, ale to już inna historia Icon_cool2 ]
no cóż. "de gustibus..." etc. Icon_razz Icon_lol
13.10.2008 09:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #22
 
uzi napisał(a):
wojtek napisał(a):Vertigo 26-20-16-10-8-5-2-1-5-9-12-24
ja nie wiem, wszyscy tak lubią tę piosenkę, a ja [fanka, od siedmiu boleści Icon_mrgreen ] jej nie znoszę... :roll:
Z biegiem czasu u mnie też straciła dużo na wartości. :roll:
uzi napisał(a):[podobnie jak One, ale to już inna historia Icon_cool2 ]no cóż. "de gustibus..." etc. Icon_razz Icon_lol
A tu to chyba tylko Kajman podzieli Twoje zdanie Icon_cool2

.
13.10.2008 10:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #23
 
stavanger napisał(a):Z biegiem czasu u mnie też straciła dużo na wartości. :roll:
może to dziwnie zabrzmi, ale bardzo się z tego cieszę Icon_mrgreen
stavanger napisał(a):A tu to chyba tylko Kajman podzieli Twoje zdanie Icon_cool2
ale że One, czy że "de gustibus..."? Icon_mrgreen Icon_lol
13.10.2008 10:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
chyba rozumiem o co chodzi z Vertigo... wy po prostu nie lubicie przebojów Icon_mrgreen
13.10.2008 10:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #25
 
prz_rulez napisał(a):chyba rozumiem o co chodzi z Vertigo... wy po prostu nie lubicie przebojów
trochę racji w tym jest, bo wielu piosenek nie lubę ze względu na masowe oklepanie [tak jak np. wspomniane One... koncertówek słucham dość chętnie, ale jak słyszę w radiu, TV, albo jak mi Pan Winamp zaserwuje wersję albumową - natychmiast przełączam, bo powoduje to u mnie... lekki odruch wymiotny... Icon_eek2 ], ale w przypadku Vertigo jest "trochę" inaczej. tak, też wkurza jako "hit", ale... ta piosenka jest, moim skromnym, najnormalniej w świecie słaba, a jak na U2 - nawet bardzo słaba... wporzo na wejście w Vertigo Tour [a'propos, szkoda, że nazwali trasę właśnie tak...] - jako rozruszanie publiki, ale... U2 [!!!] stać na ZNACZNIE* więcej...
a jeszcze co do "nielubienia przebojów" - With Or Without You? Walk On [ach...]? Stay? Stuck In A Moment...? Sometimes You Can't...? [etc.] przeboje? - chyba tak. czy ja ich nie lubię? - eee, KOCHAM!
Icon_wink2

* powinnam to napisać 5 razy większą, czerwoną czcionką, ale nie będę robiła wielkiego wydarzenia z jednego wyrazu Icon_lol
13.10.2008 11:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
To naturalne, że często takie oklepane numery słabną w uszach w czasem. Ja w ogóle uważam, że U2 w 21 wieku nie zachwyciło niczym prócz kilku momentów takich jak Walk On czy Original Of The Spacies - również nudzę się trochę przy Vertigo, a takiego Stuck nawet nie lubię za bardzo i wkurza mnie, że dają to na każde best - jeszcze jak widzę ten klip w wersji dla US :/ Zdecydowanie w przypadku U2 wolę te alternatywne przebojowe Icon_smile, które były popularne...ale nie w Polsce np. Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
13.10.2008 11:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #27
 
saferłel napisał(a):Original Of The Spacies
Species Icon_wink2
saferłel napisał(a):a takiego Stuck nawet nie lubię za bardzo i wkurza mnie, że dają to na każde best
mnie to akurat absolutnie nie dziwi. TBO nie są tworami dla fanów, tylko dla... [jeśli można to tak nazwać] przeciętnego słuchacza... nie mają na celu zebrania najlepszych [chociaż analogicznie do nazwy - powinno tak być Icon_wink2] utworów, tylko takie, które spodobają się komuś, komu po prostu "wpadnie w ucho takie U2, co to ich taki kawałek... no... One... puszczali dziś w RMF/RTL czento-dułe-czinkłe" i się spodoba i zechce się wzbogacić o coś tego zespołu, ale "albumu kupować nie będę, bo może tylko te piosenki, które znam, są fajne, a reszta do kitu. kupię składankę - będzie wygodniej i taniej."
przez składanki można np. zachęcić potencjalnego przyszłego fana do zapoznania się z całymi albumami, z których wyciągnięto piosenki na TBO. [przyznam szczerze, że ja też zaczynałam moją przygodę z U2 od TBO 80-90 Icon_cool2 ]. są potrzebne i ewidentnie korzystne dla zespołu, ale są głównie zbiorem hitów [a Stuck hitem jest Icon_wink].

saferłel napisał(a):Zdecydowanie w przypadku U2 wolę te alternatywne przebojowe Icon_smile, które były popularne...ale nie w Polsce np. Icon_razz2
mnie nie interesuje GDZIE i w ogóle CZY piosenka była/jest gdzieś popularna. jak zdobędzie moje serce, to bez względu na wszystko... Icon_cool2 Icon_wink2
13.10.2008 11:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
no to korekta
Get On Your Boots
41 - ?
13.02.2009 11:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
THE SAINT ARE COMING - U2 and Green Day
10 8 5 3 4 4 5 7 8 10 10 9 9 4 3 6 8 11 18

WINDOW IN THE SKIES
9 9 8 13 22 19 30 30 30

MERCY
4 3 3 6 9 10 14 23

WAVE OF SORROW (BIRDLAND)
16 8 5 4 3 2 2 2 3 4 5 7 9 8 9 10 11 16 19 23 33
14.02.2009 10:37 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #30
 
No Line On The Horizon jest po prostu bardzo dobrą płytą. U2 to zespół , który tak naprawdę nie nagrał jeszcze złej płyty.
01.03.2009 12:47 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #31
 
Dla mnie zawsze The Unforgetable Fire pozostanie Przebojem number one.
01.03.2009 12:49 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #32
 
emigrant napisał(a):U2 to zespół , który tak naprawdę nie nagrał jeszcze złej płyty.
ha! mądry z Ciebie człowiek! Icon_cool2 Icon_mrgreen
01.03.2009 01:17 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
emigrant napisał(a):Dla mnie zawsze The Unforgetable Fire pozostanie Przebojem number one.
Oczywiście, że tak. Icon_cool2

uzi napisał(a):emigrant napisał/a:
U2 to zespół , który tak naprawdę nie nagrał jeszcze złej płyty.
ha! mądry z Ciebie człowiek! Icon_cool2 Icon_mrgreen
Oczywiście, że zooropował taką płytę. Icon_razz
01.03.2009 01:22 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #34
 
Gary napisał(a):Oczywiście, że zooropował taką płytę. Icon_razz
Zooropa miażdży. a MacPhisto moją miłością. Icon_cool2 Icon_mrgreen
01.03.2009 01:32 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
 
Zooropę to nagrali, żeby "kupić" sobie fanów DM. :roll:
01.03.2009 01:36 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #36
 
Gary napisał(a):Zooropę to nagrali, żeby "kupić" sobie fanów DM. :roll:
tak? a DM jakoś nigdy nie kupili sobie fanki Zooropy... :roll: dziwne, nie? :roll:
01.03.2009 01:38 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #37
 
Chciałbym tylko nieśmiało zauważyć, że Ty chyba wtedy nie mogłaś być jeszcze fanką. Icon_wink2 Icon_mrgreen :roll:
01.03.2009 01:42 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #38
 
wtedy nie, ale skoro ta Zooropa jest taka "pod depeszowców", to chyba będąc wielbicielką Zooropy powinnam też być wielbicielką DM, czyż nie?... :roll:
01.03.2009 02:00 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #39
 
U2 jednak trochę szerszą paletę barw prezentuje i niekoniecznie trzeba zagłębiać się w jednej z nich. Może to tylko w jedną stronę działa? Sam nie wiem, bo już spoooooro lat minęło, gdy słyszałem w całości Zooropę, ale zawsze jakoś to z DM kojarzyło mi się . :roll:
01.03.2009 02:06 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #40
 
ja tam w Zooropie nie widzę podobieństwa do DM.

świetna płyta przecież no, ja nie wiem, co jest nie tak z Zooropą, Lemonem, Stay, Daddy'm [który, btw, live powala, ale tylko w wersji video Icon_cool2] czy Dirty Day? :roll: przesz to kozaki są!
i wcale nie powstały z chęci zagarnięcia zgromadzenia adoratorów dm, tylko z outtakes AB. :roll: miała to być EPka, ale się zrobiła druga płyta. wszystko. nie widzę tu nic wspólnego z depeszami...
01.03.2009 02:20 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości