Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 41 z 24.08.07
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 670
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
kajman30 nr 41 z 24.08.07
I znowu kolejne notowanie mojej listy sypnęło niespodziankami. A największe z nich, a także najwięcej zmian było w obrębie pierwszej 20. Oczywiście poza nią też co nieco się dzieje, chociażby 4 nowości, ale najciekawsze rzeczy rozgrywają się na górze. Przede wszystkim nastąpiła zmiana lidera (zauważcie nie piszę nowy lider). A wszystko to bierze się stąd, że poziom czołówki jest szalenie wyrównany. No ale może po kolei:
1. Sympathy for devil, które w zeszłym tygodni awansowało na 2 miejsce przegrywając o włos z Archive atakującym z 7 miejsca chyba niedługo zacznie zasługiwać na miano pechowca. Tym razem przegrało walkę o szczyt o jeszcze cieńszy włos i uległo atakowi z jeszcze dalszej pozycji. I to atakowi zupełnie niespodziewanemu, bo piosenki, która tydzień temu obsunęła się z 2 na 9. Ale Tool to jednak wielka klasa i Right in two zasiadło po raz 23 na fotelu lidera. Zresztą dla Toola to świetny tydzień, bo Rosetta stoned powróciło do 10.
2. Ale nie tylko Tool może się czuć w tym tygodniu wielkim wygranym. Już awans z 12 na 7 Broken promise byłby plusem dla Placebo, lecz blaknie on przy awansie o 12 miejsc Running up that hill, które jeszcze nigdy tak wysoko nie zaszło. 5 miejsce to 3 pozycje wyżej niż dotarło kiedykolwiek wcześniej.
3. Totalnie zaskoczył mnie kryzys piosenek z miejsc 3-5 z zeszłego tygodnia. Wszystkie straszliwie pospadały. I mtrudno powiedzieć, który spadek był boleśniejszy czy ten z wyższego miejsca o mniej oczek czy ten z niższego o więcej. Bo Glosoli spadło z 3 na 11, Don't lose yourself z 4 na 14, a Me and mrs Jones z 5 na 18.
4. Lights po zeszłotygodniowym skoku na szczyt tym razem spuściły nieco z tonu i musiały zadowolić się 4 miejscem.
5. The White Stripes mogliby uznać tydzień za wyjątkowo nieudany, bo 2 piosenki (z różnych powodów) opuściły 50, a Icky thump i Rag and bone poleciały w dół. To wszystko jednalk zrównoważył im fakt, że You don't know what love is (you just do as you're told) okazało się być najwyższą nowością.
6. Mieszanych uczuć może doznawać Type O Negative, bo wprawdzie jedna piosenka spadła z listy, ale September sun zaliczył jeden z większych skoków na liście, a jest na niej weteranem.
7. Bjork mimo lekkiego kryzysu przed vtygodniem potwierdziła że należy do ścisłej czołówki. W tym tygodniu Earth intruders znowu pojawili się na podium. Wprawdzie na najniższym stopniu, ale już byłli kiedyś na 2 i nie jestem pewien czy to szczyt ich możliwości.
8. Ten tydzień należy też uznać za dobry dla Porcupine Tree. Wprawdzie Death of Samantha systematycznie się obsuwa, ale Anesthezize zaliczyło efektowny skok i powróciło do 20.
9. Ale największym skokiem w tym tygodniu może się poszczycić Water is not enough, która po awansie o 18 miejsc znalazło się na miejscu 29.
10. Na najwyższe w swojej karierze czyli szóste miejsce zawędrowało Teraz i tu, które w ostatniej chwili dało się wyprzedzić biegnącemu w szalonym tempie w górę coverovi Kate Bush.
11. Zawsze za wydarzenie uważam efektowne powroty weteranów, więc teraz jest pora, żeby wspomnieć, że po sporym awansie na 15 miejsce trafili Rainbowwariors.
12. W zeszłym tygodniu debiut na 11 i zawsze jest niepokój czy nie będzie kryzysu. Tym razem jednak Solar Winds wiały z siłą 2 oczek i trafiły do 10.
13. Mało było o nowościach, więc teraz o 2 z nich. Wygląda, że Beirut jest u mnie skazany na sukses, więc Elephant gun nie miał żadnych problemów z debiutem na 30kajman.
14. Jak Devin się bardzo ładnie obronił, to pozostałym nowościom z zeszłego tygodnia tak dobrze się nie wiodło i prawie wszystkie spadły. Tylko Down here udało się utrzymać pozycję. Natomiast U-turn (Lili) i Pearls, które zajęły miejsca obok tamtej piosenki nie zdołały się obronić, a szczególnie dotkliwie spadła Angelique w doborowym męskim towarzystwie. Nieco wyżej od nich znalazło się Until the end, ale i ono musiało przełknąć gorzką pigułkę.
15. Warto zauważyć także dość szybki marsz Kingdoms of rain, którzy pewnie usadowili się w 2 dziesiątce.
16. Po posłuchaniu początku Arki Noego byłem prawie pewien, że piosenka nie pojawi na mojej liście. Jednak utwór się rozkręcił i naprał wyrazu, dzięki czemu zadebiutował.
17. Motorek zaczyna powoli szwankować i opuścił pierwszą 10, co może oznaczać koniec jego kariery w moim zestawieniu (ten los może także dotknąć Sigura).
18. No i jeszcze ostała się jedna nowość, która jak wyczytałem u prz_ruleza jest przejawem egzotyki. Dla mnie natomiast Mersibat kita to bardzo dobrze zagrany utwór. Jeżeli jeszcze tylko wokal przestanie mi zgrzytać w uszach to piosenka ma szanse zajść wyżej.
19. Ten powrót na listę jest bardzo specyficzny, gdyż fakt, że piosenka była 21 tygodni poza zestawieniem spowodowany był usunięciem jej z zestawu do głosowanie na LP3. Powrót Better zaowocował w zeszłym tygodniu tylko miejscem w poczekalnie, ale tym razem już udało się trafić na listę.
20. Punkty mnożą mi się i mnożą, więc tym razem hurtowo o dużych spadkach (11-12 miejsc). Dotknął on Hunting for witches, Heart-shapped glasses i Finally made me happy.
21. A żeby zakończyć w optymistyczniejszym nastroju, to jeszcze o jednym awansie, wprawdzie nie za dużym, ale Now I lie thee down w poprzednim tygodniu przełamała kryzys, teraz dołożyła 6 oczek i czuję, że może jeszcze sporo zamieszać.
A oto pełne zestawienie:
1. 10. 29 RIGHT IN TWO - Tool
2. 2. 4 SYMPATHY FOR THE DEVIL PART 666 - Sweet Noise
3. 6. 19 EARTH INTRUDERS - Bjork
4. 1. 13 LIGHTS - Archive
5. 17. 16 RUNNING UP THAT HILL - Placebo
6. 8. 16 TERAZ I TU - Anna Maria Jopek
7. 12. 9 BROKEN PROMISE - Placebo & Michael Stipe
8. 7. 21 SALALA - Anguelique Kidjo & Peter Gabriel
9. 11. 2 SOLAR WINDS - Devin Townsend
10. 16. 9 ROSETTA STONED - Tool
11. 3. 26 GLOSOLI - Sigur Ros
12. 13. 6 M.I.A. - Avenged Sevenfold
13. 9. 18 MOTOREK - Grzegorz Turnau
14. 4. 24 DON'T LOSE YOURSELF - Laura Veirs
15. 23. 22 RAINBOWARRIORS - CocoRosie
16. 25. 3 KINGDOMS OF RAIN - Soulsavers
17. 29. 9 ANESTHETIZE - Porcupine Tree
18. 5. 7 ME AND MRS JONES - Michael Buble
19. 20. 3 DOWN BOY - Yeah Yeah Yeahs
20. 14. 10 RAG AND BONE - The White Stripes
21. 22. 3 NIENASYCENIE - Less Is More
22. 28. 7 NOW I LIE THEE DOWN - Machine Head
23. 19. 14 EVERYBODY TAKES A TUMBLE - The Waterboys
24. N. 1 YOU DON'T KNOW WHAT LOVE IS (YOU JUST DO AS YOU'RE TOLD) - The White Stripes
25. 18. 16 ICKY THUMP - The White Stripes
26. 15. 17 FINALLY MADE ME HAPPY - Macy Gray
27. 24. 5 BEING FOR THE BENEFIT OF MR. KITE! / I WANT YOU (SHE'S SO HEAVY) / HELTER SKELTER - The Beatles
28. 31. 9 BOSSANOVA Z AUGUSTOWA - Basia Stępniak-Wilk & Andrzej Poniedzielski
29. 47. 6 WATER IS NOT ENOUGH - Neurosis
30. 27. 8 HELP IS COMING - Ayo
31. 26. 2 UNTIL THE END - Norah Jones
32. 46. 20 SEPTEMBER SUN - Type O'Negative
33. N. 1 ELEPHANT GUN - Beirut
34. 21. 2 PEARLS - Anguelique Kidjo & Carlos Santana & Josh Groban
35. 35. 2 DOWN HERE - Stateless
36. 33. 2 U-TURN (LILI) - AaRON
37. N. 1 ARKA NOEGO - Habakuk
38. 41. 12 DANCE OF THE MANATEE - Fair to Midland
39. 36. 26 THE FUNERAL - Band Of Horses
40. 34. 18 DEATH OF SAMANTHA - Yoko Ono & Porcupine Tree
41. N. 1 MERSIBAT KITA - HaIvrit
42. 30. 8 HEART-SHAPPED GLASSES - Marilyn Manson
43. 44. 6 NOT GOING AWAY - Ozzy Osbourne
44. 40. 11 EVA - Nightwish
45. 43. 5 UBLEED - Hurt
46. 42. 13 TEENAGERS - My Chemical Romance
47. 45. 10 FROZEN - Within Temptation
48. 38. 9 NIUE - Husky
49. P. 14 BETTER – Regina Spector
50. 39. 7 HUNTING FOR WITCHES - Bloc Party

wypadły:
32. 5 BACK TO THE RIVER - Riverside
37. 2 LITTLE CREAM SODA - The White Stripes
48. 4 TRACĘ CZAS - Cała Góra Barwinków
49. 6 CONQUEST - The White Stripes
50. 24 THESE THREE THINGS - Type O'Negative
23.08.2007 02:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #2
 
tak się zastanawiam, czy jest sens wprowadzać na liste niesinglowe utwory (patrz: The White Stripes), by po dwóch (czy nawet tylko sześciu) tygodniach wyrzucać je z listy..... ? Icon_neutral3
23.08.2007 04:05 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #3
 
No proszę TOOL wraca Icon_smile2
Ładny skok wykonali Soulsavers - świetnie!!!
No i świetny debiut: YOU DON'T KNOW WHAT LOVE IS (YOU JUST DO AS YOU'RE TOLD) - The White Stripes - może za tydzień i u mnie się pojawią ...
pozostałych nowości nie znam (ELEPHANT GUN - Beirut, MERSIBAT KITA - HaIvrit) lub nie jestem zainteresowany - ARKA NOEGO - Habakuk.

PEARLS - Anguelique Kidjo & Carlos Santana & Josh Groban - już poznałem i pewnie znajdzie sie w poczekalni a czy da radę przebic się do top30 zobaczymy...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
23.08.2007 06:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 670
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Listoholik napisał(a):tak się zastanawiam, czy jest sens wprowadzać na liste niesinglowe utwory (patrz: The White Stripes), by po dwóch (czy nawet tylko sześciu) tygodniach wyrzucać je z listy..... ? Icon_neutral3
Niektóre utwory niesinglowe wypadają z listy szybko, inne (tak jak Right in two i cgyba Glossolo) przebywają w moim zestawieniu ponad 20 tygodni. Z kolei niektóre singlowe też mają krótki żywot. Poza tym zielonego pojęcia nie mam, co jest singlem, a co nie i również pojęcia nie mam, jak o tym się można dowiedzieć.
23.08.2007 10:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 670
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Yacy napisał(a):No proszę TOOL wraca Icon_smile2
Ładny skok wykonali Soulsavers - świetnie!!!
No i świetny debiut: YOU DON'T KNOW WHAT LOVE IS (YOU JUST DO AS YOU'RE TOLD) - The White Stripes - może za tydzień i u mnie się pojawią ...
pozostałych nowości nie znam (ELEPHANT GUN - Beirut, MERSIBAT KITA - HaIvrit) lub nie jestem zainteresowany - ARKA NOEGO - Habakuk.
PEARLS - Anguelique Kidjo & Carlos Santana & Josh Groban - już poznałem i pewnie znajdzie sie w poczekalni a czy da radę przebic się do top30 zobaczymy...
Ano Tool wraca, ale kto wie, czy się utrzyma, bo ostatnio co tydzień nowy numer 1. Soulsavers pewnie zajdzie jeszcze wyżej. Nie wiem, czy to tylko moje odczucie, ale wokal jest podobny do Cohena. Bardzo bym się cieszył, żebyś i Ty wrzucił White Stripes, bo poprzedniego to mi Gary załatwił. Icon_wink2. Beirut jest w stylu Beirutu, HaIvrit specyficzny, a Arką Noego to też myślałem, że nie będę zainteresowany, ale... mi podobały się Mury, a Tobie chyba nie.
23.08.2007 10:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #6
 
kajman napisał(a):zielonego pojęcia nie mam, co jest singlem, a co nie i również pojęcia nie mam, jak o tym się można dowiedzieć


och, jakiś Ty biedny! Icon_wink2
net jest skarbnicą wiedzy, więc korzystaj z niej, tylko umiejętnie! Icon_smile2

a tak poważnie, to Ty sam ustalasz zasady na swojej liście, i jeśli dopuszczasz na niej bytnośc niesingli, to wszystko ok
bo u mnie niesingle praktycznie nie wchodzą na listę, notuję tylko i wyłącznie nagrania singlowe, z których pod koniec roku układam swoje prywatne zestawienie SINGLI ROKU
niesingle zaś mają szansę sprawiać, że dana płyta będzie wysoko w innym podsumowaniu - podsumowaniu PŁYT ROKU!
23.08.2007 10:27 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #7
 
kajman napisał(a):Poza tym zielonego pojęcia nie mam, co jest singlem, a co nie i również pojęcia nie mam, jak o tym się można dowiedzieć.
też mam podobny problem z niektórymi wykonawcami, bo nawet na oficjalnych stronach nie wszyscy to podają Icon_evil Ale jak to napisał Listoholik:

Listoholik napisał(a):mam kilka takich stron! - ale to tajemnica zawodowa

ale wystarczy, że będziesz czytał moją listę, wszystkiego się dowiesz

ale niestety od kilku dni nie mogę tam nic znaleźć nt. noweg singla The Alarmists Icon_mrgreen i pewnie już się nie dowiem Icon_mrgreen Ale nic to po prostu będzie kolejny niewiadomo-czy-singlowy kawałek na Mojej Liście Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
23.08.2007 10:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 063
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Ta lista wykazuje totalne zakonserwienie gustu jej prowadzącego znowu Tool na 1-szym Icon_confused :roll:

Słuchałem ostatnio RAINBOWARRIORS - CocoRosie i trudno mi w to uwierzyć żeby kochac ten utwór 22 tygodnie. No cóż widocznie nie jestem trendy Icon_wink2

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
23.08.2007 11:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #9
 
Konrad napisał(a):Słuchałem ostatnio RAINBOWARRIORS - CocoRosie i trudno mi w to uwierzyć żeby kochac ten utwór 22 tygodnie.

ja kocham ten utwór od 18 tygodni
a kiedyś nawet tak go kochałem, że doszedł u mnie do 1. miejsca Icon_biggrin3
23.08.2007 11:22 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 063
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Listoholik napisał(a):ja kocham ten utwór od 18 tygodni
a kiedyś nawet tak go kochałem, że doszedł u mnie do 1. miejsca

Pewnie też pokocham jak 2000 razy posłucham :roll:

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
23.08.2007 11:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #11
 
Konrad napisał(a):Pewnie też pokocham jak 2000 razy posłucham

optymiasta Icon_razz


a ja wcale nie musialem tyle razy słuchać:
http://www.lastfm.pl/user/radiogomusic
23.08.2007 11:30 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
Re: kajman30 nr 41 z 24.08.07
kajman napisał(a):1. 10. 29 RIGHT IN TWO - Tool
Fajnie znowu ich widzieć na prowadzeniu Icon_mrgreen
kajman napisał(a):9. 11. 2 SOLAR WINDS - Devin Townsend
10. 16. 9 ROSETTA STONED - Tool
Jakie fajne awanse, zwłaszcza ten pierwszy Icon_smile2
kajman napisał(a):17. 29. 9 ANESTHETIZE - Porcupine Tree

22. 28. 7 NOW I LIE THEE DOWN - Machine Head
I następne dwa Icon_biggrin3
kajman napisał(a):24. N. 1 YOU DON'T KNOW WHAT LOVE IS (YOU JUST DO AS YOU'RE TOLD) - The White Stripes
Eh, ciągle zapominam żeby przesłuchać ten kawałek...
kajman napisał(a):29. 47. 6 WATER IS NOT ENOUGH - Neurosis

32. 46. 20 SEPTEMBER SUN - Type O'Negative
I kolejne dwa super awanse Icon_biggrin3
kajman napisał(a):38. 41. 12 DANCE OF THE MANATEE - Fair to Midland
I jeszcze jeden, chociaż trochę za mały Icon_wink2

Reasumując: z mojego punktu widzenia, to najbardziej udane notowanie już od dłuższego czasu Icon_mrgreen

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
23.08.2007 11:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
pierwszego miejsca nie skomentuje... Icon_wink2 Powiem tylko, ze wolalbym Sweet Noise na pierwszym...
fantastyczne wyniki Placebo! Z obydwu bardzo sie ciesze.
szkoda, ze "Pearls" spada. Mnie to zainteresowalo glownie przez obecnosc Josha Grobana.
24.08.2007 12:03 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
1. 10. 29 RIGHT IN TWO - Tool
Niespodziewanie? Ja się raczej spodziewałem, że tak się stanie. Czy ostatni raz?

3. 6. 19 EARTH INTRUDERS - Bjork
Ten awans mi się podoba. Czyżby tylko na Twojej i na mojej liście pozostała ta piosenka? Icon_smile2

5. 17. 16 RUNNING UP THAT HILL - Placebo
7. 12. 9 BROKEN PROMISE - Placebo & Michael Stipe
Te dwa awanse chyba najbardziej mnie cieszą.

17. 29. 9 ANESTHETIZE - Porcupine Tree
I ten też Bardzo cieszy.

18. 5. 7 ME AND MRS JONES - Michael Buble
Icon_eek2 A to chyba największa niespodzianka. Taki spadek? Całkowicie nieoczekiwany.

19. 20. 3 DOWN BOY - Yeah Yeah Yeahs
A ta piosenka czeka, aż ją przypadkowo usłyszę, bo za poprzednimi nagraniami tgo zespołu nie przepadam.

24. N. 1 YOU DON'T KNOW WHAT LOVE IS (YOU JUST DO AS YOU'RE TOLD) - The White Stripes
A tu na moje wsparcie chyba nie ma szans żadnych. Ale się jeszcze zobaczy.

33. N. 1 ELEPHANT GUN - Beirut
Bardzo ładny debiut Beirutu. Icon_smile2

37. N. 1 ARKA NOEGO - Habakuk
Icon_eek2 A to co?


wypadły:
37. 2 LITTLE CREAM SODA - The White Stripes
obiecać nie mogę, ale u mnie może jeszcze powrócić. Icon_wink2
24.08.2007 06:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #15
 
Gary napisał(a):3. 6. 19 EARTH INTRUDERS - Bjork
Ten awans mi się podoba. Czyżby tylko na Twojej i na mojej liście pozostała ta piosenka?


a u mnie w tym tygodniu w top50 zadebiutuje nowy singiel Bjórk,
mam nawet całego singla, na którym m.in. remix Simian Mobile Disco Icon_smile2
24.08.2007 06:08 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
Listoholik napisał(a):a u mnie w tym tygodniu w top50 zadebiutuje nowy singiel Bjórk
Ja mam cały singiel "Earth Eintruders. A ten nowy to "Declare Independence? Bo u mnie już jest od ponad miesiąca w poczekalni na miejscach od 41-60 i jkoś nie może się przebić.
Zresztą "EI" też pojawiło się u mnie jak u innych było już grubo ponad 2 miesiące. Icon_smile2
24.08.2007 06:18 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 670
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
Listoholik napisał(a):
kajman napisał(a):zielonego pojęcia nie mam, co jest singlem, a co nie i również pojęcia nie mam, jak o tym się można dowiedzieć
och, jakiś Ty biedny! Icon_wink2
net jest skarbnicą wiedzy, więc korzystaj z niej, tylko umiejętnie! Icon_smile2
Być może jestem za leniwy, żeby zająć się jakimiś poważniejszymi poszukiwaniami. Ale widzę, że jeżeli istnieje jakieś zestawienie wydawanych simgli, to jest one okryte jakąś straszną tajemnicą, bo nikt nie chce powiedzieć, gdzie coś takiego można znaleźć. Chociaż bardziej by mnie interesowało takie zestawienie dotyczące longów, bo właściwie czy piosenka jest na singlu czy nie, to dla mnie nie ma znaczenia.
24.08.2007 08:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 670
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Konrad napisał(a):1. Ta lista wykazuje totalne zakonserwienie gustu jej prowadzącego znowu Tool na 1-szym Icon_confused :roll:
2. Słuchałem ostatnio RAINBOWARRIORS - CocoRosie i trudno mi w to uwierzyć żeby kochac ten utwór 22 tygodnie.
3. No cóż widocznie nie jestem trendy Icon_wink2
1. To chyba dobrze, że gust nie zmienia się co chwile i pewne rzeczy podobać się będą zawsze. A jeżeli piosenka się podoba, to powinno być to widoczne na liście.
2. Myślę, że ten utwór będę kochać i przez 22 miesiące, a może nawet 22 lata. Utwór jest poprostu niesamowity i totalnie poplątany, co dla mnie jest zaletą.
3. Ja nie wiem, czy Ty jesteś trendy. Ja natomiast na pewno nie jestem trendy i chyba nigdy nie chciałbym być.
24.08.2007 08:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 670
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
Listoholik napisał(a):
Konrad napisał(a):Słuchałem ostatnio RAINBOWARRIORS - CocoRosie i trudno mi w to uwierzyć żeby kochac ten utwór 22 tygodnie.
a kiedyś nawet tak go kochałem, że doszedł u mnie do 1. miejsca Icon_biggrin3
No cóż, ja aż tak go nie kochałem, bo u mnie dotarł tylko do 8 Icon_wink2
24.08.2007 08:56 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 670
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
Konrad napisał(a):
Listoholik napisał(a):ja kocham ten utwór od 18 tygodni
a kiedyś nawet tak go kochałem, że doszedł u mnie do 1. miejsca
Pewnie też pokocham jak 2000 razy posłucham :roll:
Myślę, że do 2000 razy w życiu nie dojdę. Myślę, że nie doszedłem jeszcze nawet do 100 przesłuchań, a ja prawie zawsze zakochuję się od pierwszego wejrzenia (odsłuchania) i tak było w tym przypadku.
24.08.2007 08:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości