Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 94 (20.09.08)
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
z płyt to tylko "Dead Can Dance" u mnie swego czasu przyzwoicie sobie radzilo.
"Sex On Fire" spada, bo inni go wyparli czy dlatego, że szczyt formy ma już za sobą? Bo mi chyba już zaczyna się nudzić... :roll: Za to "Crawl" na razie w ogole mnie nie zlapalo. No i cala plyta przesluchana juz 3 razy, ale na razie bez najmniejszych szans, żeby sie na moją listę dostać... :roll:
zachecająco brzmi to co piszesz o Calexico, trzeba bedzie sprawdzic co to takiego Icon_smile2.
singlowa Metallica wciaz wyżej u mnie, ale teraz już tylko o 4 oczka Icon_wink2.
mocno liczę na to, że te wszystkie pogloski o nieco mocniejszym brzmieniu Travisa okażą się prawdziwe, bo to co ostatnio gral ten dobrze zapowiadający sie na poczatku zespół wołało o pomstę do nieba. typowe granie do kotleta w niewygającym lokalu. debiutujący u Ciebie kawalek slyszalem na razie tylko raz, więc poki co o nim nie bede sie wypowiadac.
wreszcie debiutuje "The Trouble I'm In", o ktorym juz wiele miesiecy temu pisales, że Ci sie podoba. to może jeszcze "A Little Lie" dostanie swoją szansę? Icon_razz nie kapuję takiego przetrzymywanie na siłę piosenek i nie "wpuszczanie" ich nie liste, ale nie mam zamiaru na ten temat dyskutować Icon_razz.
R.E.M. opóźnione i nisko. czyzby mialo nie za wiele osiągnąć?
24.09.2008 12:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Sex mi się wciąż bardzo podoba, gdyby było inaczej pewnie by bardzo mocno poleciał w dół. U mnie z jasnych przyczyn bardzo łatwo jest się dostać na listę płyt, ale być może nasza opinia o tej płycie jest podobna. Dla mnie jest ona dobra. Jest zawodem, ale jest dobra i podoba mi się.

W kwestii Gahana. A Little Lie miało pecha, za dużo muzyki godnej dostanie się na listę pokrzyżowało mu plany. Zresztą sam Gahan wylansował u mnie Deeper And Deeper, a potem Saw Something i nie było potrzeby wstawiania tego numeru. Przyznam, że wstrzymywałem się umyślnie z puszczeniem tego na listę, ale ja nie chcę by składała się ona z 70 piosenek, które to są śpiewane przez 10 artystów, po daniu kilku ''dzikich kart'' mogłoby to mnie opętać ;]....a tak w ogóle A Little Lie ciągle mam w poczekalni ;] Nie słuchałem tego wieki i nie wiem w jakiej teraz jest formie. Ciągle zresztą jest masa innych nowości. Nie ma tak łatwo.
R.E.M. opóźnione w związku z batalią Sing Of Submarine o czołówkę. Znów jest ten sam problem. Po co wpuszczać Man Sized Wreatha jak już jakiś numer R.E.M. wysoko lokuje się na charcie? Dam szansę innym, równie dobrym, może lepszym. Piosenki tego samego artysty trafiają bardzo rzadko na listę w przeciągu 1 czy 2 tyg., ale oczywiście tak się zdarzało z różnych przyczyn. Ja nie mam jednakże problemu z cieszeniem się danym kawałkiem kilka tyg. później. Lista jest dla wszystkich, nie tylko dla artystów z top 50 top ever.

PS - Man Sized się bardzo podoba, jest świetny, dynamiczny, prosty....a w zanadrzu mam przynajmniej jeszcze jeden ''singiel'' ;]....dobrze będzie brzmiał jesienią, jestem tego pewny.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.09.2008 02:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #23
 
saferłel napisał(a):a w zanadrzu mam przynajmniej jeszcze jeden ''singiel'' ;]....dobrze będzie brzmiał jesienią, jestem tego pewny.
a możesz zdradzić o jaki utwór chodzi Icon_wink2 . Bo może o tym samym o którym ja mysle i mam w zanadrzu także na swoją listę .
24.09.2008 02:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Wysłałem ci PM, ale nie pisz nikomu co w niej było Icon_biggrin Możesz za to napisać o swoim typie jeśli nie jest to tajemnicą Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.09.2008 02:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #25
 
saferłel napisał(a):Wysłałem ci PM, ale nie pisz nikomu co w niej było Icon_biggrin Możesz za to napisać o swoim typie jeśli nie jest to tajemnicą Icon_wink
Ok dzieki. Oczywiscie nie zdradzę.
Natomiast moim kandydatem/ami jest "I'm Gonna DJ" i/lub "Until the Day..' zobaczymy co z tego wyjdzie w praniu. Icon_smile2
24.09.2008 02:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
saferłel napisał(a):Lista jest dla wszystkich, nie tylko dla artystów z top 50 top ever.
wlasnie, dla wszystkich piosenek ktore aktualnie sie najbardziej podobają, bo w inny sposob pokrzywdzeni są ci, ktorych wiecej niz jedna piosenka w danym momencie bardzo sie podoba.
ale tak jak wczesniej napisalem - nie bede na ten temat dyskutowac Icon_razz.
24.09.2008 02:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
Już dyskutujesz, więc nie ma odwrotu ;]

Wiesz gdybym grał ''na maxa'' to miałbym w tym momencie już około 8-9 numerów z nowej płyty Verve, wcześniej podobna sytuacja mogłaby się wydarzyć z Cavem czy Deerhunter. Upodobania mogą zmieniać się naprawdę w ciągu kilku chwil (z różnych powodów), dlatego typuje pojedyncze najmocniejsze w danym momencie numery i je wpuszczam na listę. Jest naprawdę wiele świetnej muzyki ciaglę, wszystkie piosenki są naprawdę dobre - te które wpuszczam na listę. Nie czułbym się dobrze wywalając świetny numer za inny, co prawda trochę lepszy, ale z fabryki artysty który rządzi w tym momencie na liście, albo ma kilku przedstawicieli. Moje hasło to: Na każdego przyjdzie czas - nie od dziś je powtarzam, tu jest tak samo Icon_smile
Równie dobrze możemy zacząć dyskusję dlaczego nie wpuszczamy starszych numerów na listę tzn ja dlaczego nie wpuszczam i 3/4 tego forum? Skoro moja lista płyt często pokrywa się w 100% płytami sprzed 10-15-20 lat, czemu nic z nich nie wybieram na chart? Gdzie tu logika, prawda?Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.09.2008 02:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
saferłel napisał(a):Moje hasło to: Na każdego przyjdzie czas - nie od dziś je powtarzam, tu jest tak samo Icon_smile
ta, zobaczymy czy na "A Little Lie" przyjdzie czas Icon_cool2
a tak bardzo sie podobalo...
24.09.2008 04:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
I nadal się podoba zapewne Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.09.2008 05:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #30
 
pozycje : 3,4,11,12,25,34,49,60,68,69 beznadziejne.reszta bardzo smakowitaIcon_smile
26.09.2008 03:45 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
Ciekawa forma komentarza Icon_smile 10/70 beznadziejnych uznam za naprawdę dobry wynik Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.09.2008 07:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
Trzymam kciuki za Kings Of Leon i Keane, i pomyśleć, że Crystal Ball kiedyś debiutowało na 1-szym

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
27.09.2008 05:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
Aaa to były czasy, nie? Icon_razz2 Ale nie ma najmniejszego sensu porównywać cokolwiek z tamtego okresu do dzisiejszej sytuacji. Zarówno jeśli chodzi o listę jak i muzykę Keane.


Aha - Z powodu wycieczki do Wisły, na której przebalowałem dwa dni z klasą i w związku z kilkoma innymi wypadkami przy pracy nowe notowanie listy może pojawić się NAWET w poniedziałek.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
27.09.2008 06:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #34
 
Cytat:Sex mi się wciąż bardzo podoba
W końcu masz dopiero 16 lat. Icon_lol
saferłel napisał(a):Z powodu wycieczki do Wisły
A temperatura Wisły = ? Bo coś ostatnio w polskich wodach ziąąąb. Icon_razz

Rzeczywiście dużo nowości. Keane to dopiero poznałeś czy dopiero teraz zdecydowałeś się dać wedle zasad niezrozumiałych ku3ie i po części mi.

Myślisz że 6/30 wspólnych to dobry wynik?
27.09.2008 08:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
 
Przestań pieprzyć o tych zasadach Icon_biggrin Żadnych zasad nie było ;P Keane po prostu teraz wszedł bo do tej pory nie miał możliwości przebicia się. Jakby co, to kilka nowości z tego tyg. jest jeszcze starszych niż ten numer ;]

Myślę, że 6 na 30 to bardzo dobry wynik, szczególnie, że ty prowadzisz (na razie) tylko top 20.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
27.09.2008 08:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #36
 
saferłel napisał(a):Przestań pieprzyć o tych zasadach Icon_biggrin Żadnych zasad nie było ;P
Układasz na oko? Icon_confused2
(wybacz... skłonności dziennikarskie do wścibskości Icon_mrgreen )
saferłel napisał(a):Myślę, że 6 na 30 to bardzo dobry wynik, szczególnie, że ty prowadzisz (na razie) tylko top 20.
To jest aż TOP 20 jak dla mnie. Icon_wink2
saferłel napisał(a):Jakby co, to kilka nowości z tego tyg. jest jeszcze starszych niż ten numer ;]
Nie pytałem o starość utworów tylko Twoje poznanie Keane. Icon_wink2
27.09.2008 10:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #37
 
Jakie znów oko Icon_razz2. Dobra, skończmy ten temat, bo sobie jaj widzę robisz już Icon_razz2, a ostatnio racy żartownisie mnie bardzo denerwują ;]

Keane poznałem już pewien czas temat, ale dopiero teraz wchodzi na listę. Wszystko jasne? I nie było przy tym żadnych manipulacji.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
28.09.2008 10:53 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #38
 
saferłel napisał(a):Keane poznałem już pewien czas temat, ale dopiero teraz wchodzi na listę. Wszystko jasne? I nie było przy tym żadnych manipulacji.
Ktoś tu komuś dał w łapę chyba, żeby ten utwór się przebił... Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
28.09.2008 11:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #39
 
Rozumiem, że ja niby dałem Icon_razz2? Ale komu Icon_razz2?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
28.09.2008 11:10 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #40
 
om The Kills w pierwszej dziesiątce Icon_smile2
A Amy na wylocie... Już chyba wszystkim się znudziła Icon_mrgreen
28.09.2008 02:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości