Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Cure - ''13''
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
The Cure - ''13''
Miałem zamiar otworzyć temat już dziś i mimo przykrych informacji jakie znalazłem po zajrzeniu po tygodniu do internetu otwieram go i tak.

R.E.M, The Cure, Radiohead - to miały być 3 najważniejsze premiery płyt w tym roku (dla mnie) Dziś dowiedziałem się, że w przypadku tych 2 i 3 premiera przesunie się na 2008 :/

Pamiętam jak niedawno jeszcze pisali, że digital single dostępny będzie już od początku września, tak się cieszyłem...myślałem, że może jak wróce ze wsi już będzie coś w necie a tu (mówimy o The Cure) Geffen ogłasza, że wioska 2008 :/ czyli około 5-6 miesięcy niż miało być...no cóż.

Nie ma nazwy płyty, ale są już znane niektóre tytuły:

"Lusting Here in Your Mind"
"The Hungry Ghost"
"The Perfect Boy"
"Christmas Without You"
"Please Come Home"

Pojawiają się dziwne spekulacje, że album będzie nosił tytuł 4:13 (bo grają w 4 pierwszy raz od 90 roku i to ich 13 płyta), ale to tak prawdopodobne jak to, że dziś opublikowałem ostatnie notowanie Home Chart w życiu Icon_wink

Cieszy mnie fakt, że album ma być dwupłytowy. Tzn jego limitowana edycja będzie 2-płytowa - zamierzam właśnie ją kupić - tym bardziej, że Robert zapowiedział, że cena pojedynczej jak i limitowanej serii będzie taka sama (limitowana będzie chyba zawierała te same utwory co zwykła tylko do tego dojdzie 2 dysk z kolejnym nowym materiałem - żądnych miksów, b-sidów..dvd). Nie wiem czy to możliwe czy nie.
Wokalista już podobno zawiódł się na wytwórni bo okazało się że wydanie płyty 2 płytowej jako głównej jest niemożliwe i tylko limited edition będzie.

Płyta ,,zwykła'' będzie miksowana przez producenta, a album limitowany przez Robertha - jestem bardzo ciekawy jaki będzie tego efekt.

Sądzę, że nie tylko ja czekam z niecierpliwością na tą premierę, więć zapraszam do dyskusji Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
20.08.2007 09:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #2
 
Ja bardzo często wracam do krążka "Disintegration", niektóre utwory potrafią zahipnotyzować Icon_surprised "Lullaby" czy "The same deep water as you" Icon_biggrin3 oraz do utworu ze ścieżki dźwiękowej do X-Files: "More Than This"

.
21.08.2007 12:24 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
The Cure to jeden z moich ulubionych zespołów. Jednak zdecydowanie bardziej podobają mi się ich nowsze dokonania niż te starsze... Ich single zawsze świetnie sobie radziły na mojej liście, a "The Last Day Of Summer" na pewno znalazłoby się na moim Topie Wszechczasów.
Z ciekawością czekam na nową płytę. Na pewno nie będę się niecierpliwić, bo ostatnio mam co słuchać Icon_biggrin3

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
21.08.2007 01:01 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #4
 
hmmm... tak sobie myślę... i dochodzę do wniosku, że THE CURE, to na pewno 1 z 10 moich zespołów wszechczasów!
21.08.2007 01:39 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Jest już potwierdzenie nazwy płyty. Nie wiem czy kogoś to zaskoczy, ale album będzie się nazywał ''13''. Można więc powiedzieć, że trafiłem w 33% tytuł pisząc ten temat o tytule The Cure - Album numer 13 ;]
Źródło to onet muzyka, trochę jeszcze poszukam informacji, ale sądzę, że to wiarygodne źrodło, dawno żadnej wpadki nie mieli Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.05.2008 02:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
The Perfect Boy i Sleep When I'm Dead to być może kolejne dwa single które ujrzą światło dzienne przed premierą płyty. Utwory w wersji live można posłuchać tu:
http://www.thecure.pl/adv/The.Cure-Sleep...m.Dead.mp3 - MIAŻDZY! Albumowa wersja będzie bomba!
I tu:
http://www.thecure.pl/graf/curexclusive/...ct.Boy.mp3

Zespół ostatnie zrezygnował z grania na koncertach bardzo dobrze przyjętego przez publiczność kawałka A Boy I Never Knew, który był zapowiadany na początku roku jako 1 singiel z albumu. Mamy więc 5 kawałków i 4 miejsca na singlu do obstawienia....

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.05.2008 10:09 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  The Cure - Dream 4:13 saferłel 11 2 407 20.10.2008 09:21 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości