Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Band of Horses - Top52
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #1
Band of Horses - Top52
[Obrazek: Band-of-Horses-perform-Marry-Song-at-Tro...l-Elin.jpg]

Trochę niespodziewanie i zaskakująco szybko i łatwo powstał ten top.

Uwielbiam tych przystojniaków! Icon_razz
I nawet fakt, że każda kolejna płyta jest nieco słabsza od poprzedniej nie zmienia tego, że czekam na ich kolejny krążek. No i przydałby się koncert w Polsce lub niedaleko... Icon_wink2

Czemu 52 utworów? Cztery płyty plus b-side'y i jeden christmas. Icon_smile2.
A że nie ma słabego utworu...

Pytania.
nieco zmodyfikowane, bo ... inaczej nie byłoby sensu ich zadawać Icon_smile2

1. proszę podać skład podium? 3p za trafienie, 1 pkt za trafienie dwóch utworów.
2. ile utworów z debiutanckiej płyty będzie w top20? 2p
3. z jakiej płyty nie będzie utworów w top20? 2p za trafiony tytuł lub prawidłową odpowiedź "nie ma takiej płyty".
4. na którym miejscu - w top20 - będzie w moim topie utwór "Dilly", jedyny który zaistniał na lp3 :roll:
 - trafienie 3p, +/- 1 miejsce - 2p, +/- 2-3 miejsca - 1p
5. ile utworów znajduje się w moim szeeeroookiiim TWC? 2 pkt, a jeśli nikt nie trafi to 1 pkt dla osoby, która będzie najbliżej.

na odpowiedzi czekam do przyszłego piątku, do godziny 22:00 Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.10.2015 09:30 AM przez Yacy.)
10.10.2015 01:04 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #2
RE: Band of Horses - Top52
super top... bo znam już miejsce 1.Icon_smile
10.10.2015 01:22 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 127
Dołączył: Dec 2014
Post: #3
RE: Band of Horses - Top52
1. 1-The Funeral, 2-The Great Salt Lake, 3-Is There a Ghost
2. 7
3. nie ma takiej płyty
4. 7
5. 7
10.10.2015 11:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #4
RE: Band of Horses - Top52
dzięki za typ. podkreślę, że chodzi o skład podium, kolejność może być, ale punktów nie daje ani nie odbiera Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
10.10.2015 12:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #5
RE: Band of Horses - Top52
podbijam.

no cóż, faktycznie tłoku się nie spodziewałem, ale kilku głosów jednak tak...

no i jednak wprowadziłem poprawke do pierwszego pytania...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
14.10.2015 09:29 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
piotreklp3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 473
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #6
RE: Band of Horses - Top52
1. proszę podać skład podium?
1. The Funeral,
2. Window Blues,
3. Factory,

2. ile utworów z debiutanckiej płyty będzie w top20?
2

3. z jakiej płyty nie będzie utworów w top20?
nie ma takiej płyty

4. na którym miejscu - w top20 - będzie w moim topie utwór "Dilly", jedyny który zaistniał na lp3
13

5. ile utworów znajduje się w moim szeeeroookiiim TWC?
4
14.10.2015 11:29 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
RE: Band of Horses - Top52
1. The Funeral, The Great Salt Lake, Window Blue
2. 6
3. nie ma
4. 15
5. 5
15.10.2015 01:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #8
RE: Band of Horses - Top52
po raz ostatni podbijam - zostało niecałe 11 godzin!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
16.10.2015 11:18 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #9
RE: Band of Horses - Top52
1. proszę podać skład podium? The Funeral, Factory, Window Blues
2. ile utworów z debiutanckiej płyty będzie w top20? 7
3. z jakiej płyty nie będzie utworów w top20? nie ma takiej płyty
4. na którym miejscu - w top20 - będzie w moim topie utwór "Dilly", jedyny który zaistniał na lp3 10
5. ile utworów znajduje się w moim szeeeroookiiim TWC? 9

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
16.10.2015 09:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #10
RE: Band of Horses - Top52
22 minęła.
dziękuję za typy, niektóre niesamowicie zaskakujące Icon_wink2


zacznę od sporej grupy. później będzie wolniej.
no i nie wiem czy moje rewelacyjne opisy, utrzymają się do końca Icon_smile2
bo im wyżej tym trudniej cos sensownego wymyślić.

kolor tytułu płyty inspirowany kolorem okładki Icon_smile2

Everything All the Time
Cease To Begin
Infinite Arms
Mirage Rock
Icon_smile2

52. Lamb on the Lam (In the City) " Cease To Begin " ostatni tylko dlatego, że trwa niecałą minutę.
51. Act Together poznany jako ostatni utwór BoH. I do tej pory nie dał rady się przebić wyżej...
50. Electric Music " Mirage Rock " pisałem, że każda kolejna płyta jest generalnie nieco słabsza, więc pojawia się najsłabszy z MR. jako demo byłby ok. Icon_wink2
49. Blue Beard " Infinite Arms " nie to, żeby BoH byli w każdym utworze bardzo energetyczni, ale tu jakieś takie flaki z olejem…
48. Bock " Mirage Rock " "lalalalalala" powoduje, że nie mogę się przekonać…
47. Irmo Bats " Mirage Rock " w sumie niewiele brakuje aby to był niezły numer. ale jednak nie jest…
46. Ego Nightmare " Mirage Rock " przedostatni poznany przeze mnie kawałek. monotonny jakiś taki Icon_smile2
45. Evening Kitchen " Infinite Arms " minimum instrumentów nie zawsze jest dobrym wyjściem Icon_wink2
44. How to Live " Mirage Rock " niby jest wszystko to co jest w innych utworach BoH, ale TO jednak za mało.
43. Mirage Rock " Mirage Rock " ostatni ze słabszych momentów MR. chociaż tak naprawdę to jest utwór z dodatkowej płyty dodanej do wersji delux Icon_razz

42. NW Apt. " Infinite Arms " w tym miejscu zaczyna się nieco wyższa półka Icon_wink2
41. Neighbor " Infinite Arms " i jak nie mogę specjalnie ponarzekać, to nie bardzo wiem co pisać … Icon_razz
40. Catalina " Mirage Rock "
39. Feud " Mirage Rock "
to są wg mnie nr 10 i 11 z ostatniej płyty. brzmią nieźle i to daje spore nadzieje na kolejną świetną płytę Icon_smile2

czy ktoś cokolwiek zna? nie? no tak myślałem Icon_razz

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.10.2015 07:34 PM przez Yacy.)
16.10.2015 10:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #11
RE: Band of Horses - Top52
Yacy napisał(a):czy ktoś cokolwiek zna? nie? no tak myślałem
cokolwiek tak, ale z tych pozycji 39-52 nic :>

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
16.10.2015 10:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #12
RE: Band of Horses - Top52
ależ jestem zaskoczony... Icon_wink2


cd.

38. Hang An Ornament nagrany z Grandaddy "christmas". dla mnie muzycznie za mało świąteczny.
37. Am I A Good Man oj, kiedyś uważałem go za górną połówkę ich utworów, ale po pierwsze to było po wydaniu drugiej płyty, a po drugie dawno temu Icon_smile2
pierwszy utwór z piętnastu, które były na Mojej Liście.
36. The General Specific   " Cease To Begin " pomijając miejsce 52, to jest to najsłabszy utwór z ich drugiej płyty…
35. Everything's Gonna Be Undone   " Mirage Rock " całkiem przyzwoity średniak z ostatniej płyty.
34. On My Way Back Home   " Infinite Arms " tu od pierwszych dźwięków słychać, że to trzecia płyta. wtedy był jednym z moich faworytów. może jednak jest za nisko?
33. Islands on the Coast   " Cease To Begin " pasowałby do pierwszej płyty, ale w sumie dobrze, że tam go nie ma, bo i tak byłby z niej najsłabszym utworem Icon_wink2
32. For Annabelle   " Infinite Arms " zaczyna się - tu liczyłem na wyższe miejsce, ale jednak nikt nie chciał odpuścić.
31. Heartbreak on the 101   " Mirage Rock " nawet oni nawiązują do Depeche Mode! Icon_razz

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
17.10.2015 07:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #13
RE: Band of Horses - Top52
Yacy napisał(a):31. Heartbreak on the 101   " Mirage Rock " nawet oni nawiązują do Depeche Mode!
No proszę, nie wiedziałam o tym Icon_smile
a jednak... tłumaczenie tekstu zdradza ze to inne 101, a właściwie inna. Icon_wink

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.10.2015 12:12 AM przez Lilian.)
19.10.2015 12:12 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #14
RE: Band of Horses - Top52
Icon_smile2


30. Marry Song   " Cease To Begin " zdziwienie, że nie był na ML. na pewno był brany pod uwagę…
29. Knock Knock   " Mirage Rock " KK było na ML. z pozostałych 28 utworów dokładnie połowa punktowała na ML. dlaczego druga połowa nie? nie mam pojęcia…
28. Shut-In Tourist   " Mirage Rock " od zawsze gdy słucham go poza płytą mam wrażenie, że zaczyna się zupełnie coś innego, że to nie od BoH. niestety nie mogę skumać z czym mi się myli.
27. Older   " Infinite Arms " i tu kończy się słabsza połówka utworów BoH. kończy się bardzo przyjemnie Icon_wink2
26. Dumpster World   " Mirage Rock " druga połowa zaczyna się od utworu z ostatniej płyty. brałem go pod uwagę w kontekście Moje Listy. niestety bez powodzenia.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
19.10.2015 12:16 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #15
RE: Band of Horses - Top52
pojawią się bardziej znane utwory. no może jeden Icon_wink2


25. Compliments   " Infinite Arms " singel, który u mnie jednak za wiele nie zwojował przez … dwa tygodnie, które był na liście Icon_wink2
24. Cigarettes, Wedding Bands   " Cease To Begin " jedyny z tej piątki, który nie był u mnie na liście.
23. Laredo   " Infinite Arms " bardzo mnie kręcił ten kawałek, do momentu gdy nie usłyszałem w nim rifu z … PRO TEST SONGu Icon_razz słyszę do dziś!
22. Long Vows   " Mirage Rock " przed tym utworem postawiłbym kreskę i te "22" upchnąłbym w top20!!!
21. A Little Biblical   " Mirage Rock " bardzo długo to był mój nr 1 z płyty. ale dziś już nim nie jest, bo licząc z bonusami jest na 3 miejscu.

Jesteśmy przed top20. I co? Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
19.10.2015 11:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #16
RE: Band of Horses - Top52
Pisałem wcześniej o tym, że każda kolejna płyta jest nieco słabsza. Liczbowo utwory rozkładają się chronologicznie tak: 10 + 5 + 3 + 2. No i jest nieco gorzej. Każda dokładnie lub mniej dokładnie o połowę Icon_smile2

20. Ode to LRC   " Cease To Begin " Top 20 rozpoczyna jeden z pięciu utworów z drugiej płyty, które załapały się do "20". Nie kojarzyłem go jako mojego ulubieńca…
19. Wicked Gil   " Everything All the Time " Debiut po raz pierwszy. W 2009 roku układaliśmy kolejność tej płyty na mycharts. To było ostatnie miejsce, o którym pisałem tak:
"10 utwór tylko przypadkowo jest na 10... Po prostu w tej zabawie nie można zamknąć płyty w top3... a tak powinno być! wszystkim - bez wyjątku - utworom należy się miejsce na podium!" Icon_wink2
18. Dilly   " Infinite Arms " Ktoś trafił? Ktoś był blisko? No takie miejsce ma u mnie ten utwór… pierwszy z top20, który był na ML.
17. Our Swords   " Everything All the Time " W 2009 roku też był przedostatnim z płyty…
16. I Go to the Barn Because I Like The   " Everything All the Time " Nieładnie to wygląda, że ten utwór jest tylko na 16. Uwielbiam początek!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
21.10.2015 12:23 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #17
RE: Band of Horses - Top52
15. Infinite Arms   " Infinite Arms " Tytułowy utwór z trzeciej płyty spędził na ML kilka ładnych tygodni. z twj płyty został już tylko jeden utwór…
14. Relly's Dream   " Mirage Rock " Z tej płyty poza m. 14 też został tylko jeden utwór. Icon_smile2 Ale tak naprawdę pochodzi on z bonusowego dysku. Szkoda, że nie znalazł się na dysku podstawowym…
13. Weed Party   " Everything All the Time " Wracamy na debiut. "Ihaaa" nie wiem czy tak to się zapisuje, ale zawsze wprawia mnie w dobry humor Icon_smile2 małe a cieszy Icon_wink2
12. Detlef Schrempf   " Cease To Begin " A teraz "snuj". Icon_wink2 Snuje się i snuje, ale jakże pięknie!
11. The First Song   " Everything All the Time " Kiedyś był drugi z płyty... Kończy się "gorsza" połówka debiutanckiej płyty. Zostało 5+3+1+1.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
21.10.2015 11:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #18
RE: Band of Horses - Top52
(19.10.2015 11:20 PM)Yacy napisał(a):  pojawią się bardziej znane utwory. no może jeden Icon_wink2
to pewnie Laredo. Miszon typował chyba w top3.
a propos ciekawe co będzie w top3 Icon_smile

Yacy napisał(a):19. Wicked Gil   " Everything All the Time " Debiut po raz pierwszy. W 2009 roku układaliśmy kolejność tej płyty na mycharts. To było ostatnie miejsce, o którym pisałem tak:
"10 utwór tylko przypadkowo jest na 10... Po prostu w tej zabawie nie można zamknąć płyty w top3... a tak powinno być! wszystkim - bez wyjątku - utworom należy się miejsce na podium!"
taaak, dotarłam do tego topowania debiutanckiej płyty Icon_wink

The Funeral w jakimś filmie? No no no, pewnie Jacek obejrzy Icon_wink
Takie wieści podaje to drugie forum, ciekawe dyskusje tam swoja drogą o BoH Icon_smile

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
22.10.2015 12:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #19
RE: Band of Horses - Top52
Lilian napisał(a):No no no, pewnie Jacek obejrzy
widziałem zwiastun w którym leciał TF. być może w filmie miało to jakiś sens, ale w zajawce nie. a o filmie przypomniałem sobie teraz czyli o godzinę za późno...


10. Monsters   " Everything All the Time " Ten utwór długo mnie do siebie przekonywał, w sumie nie wiem czemu, ale nie pasował mi do reszyty. Dziś, jak widać, daje radę Icon_wink2
9. Part One   " Everything All the Time " W tym przypadku nastąpił spadek, aż z drugiego miejsca na płycie. Ale to raczej inne utwory tak zyskały niż ten stracił Icon_smile2
8. Slow Cruel Hands of Time   " Mirage Rock " Z ostatniej płyty utwory mnie do siebie długo przekonywały. W tym przypadku jak się udało to zatrzymał się dopiero tu! Rewelacja! Icon_smile2
7. No One's Gonna Love You   " Cease To Begin " Lubiłem od początku, ale dopiero pojawienie się w NL spowodowało, że w pełni odkryłem jego urok Icon_smile2
6. St. Augustine   " Everything All the Time " Pewny kandydat do podium. Ale tylko do podium pierwszej płyty Icon_wink2

A i jeszcze jedno - 6 i 7 to utwory z mojego TWC. Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
23.10.2015 12:12 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 127
Dołączył: Dec 2014
Post: #20
RE: Band of Horses - Top52
trafiłem siódemkę! Icon_smile poza tym całe moje Top3 jeszcze nieodkryte Icon_smile
23.10.2015 06:47 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości