Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
777. podsumowanie, zgadywanie, typowanie :-)
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 159
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #34
RE: 777. podsumowanie, zgadywanie, typowanie :-)
najpierw zaległość:
Dance … - ku3a, 1 pkt

30 | 863 | 46 | 5 | DANCE OF THE MANATEE - Fair To Midland
Gdy debiutowali na ML w czerwcu 2007 roku pisałem
Cytat:"Fakt, że mimo iż zdarza mi się słuchać czegoś cięższego to na listę raczej nic takiego nie wchodziło. Ale ten utwór ma coś w sobie i wszedł. Inna sprawa jak sobie poradzi"
Icon_wink2 chyba sobie poradził Icon_razz

29 | 874 | 41 | 5 | THE WILLING VICTIM - Von Hertzen Brothers
Przy tym debiucie na ML Aro napisał:
Cytat:"natomiast własnie przed chwilką zdebiałem . [jakieś 15 minut później ] I ciarki mnie przeszły po plecach , nawet oczy sie zeszkliły , gdy uslyszałem [oderwany od całego albumu] rewelacyjny i zarazem ostatni " THE WILLING VICTIM" . czasami jest tak , że cos usłyszysz , tak że sciska Cie mocno za serce i targa całą duszą , rozgrzewa emocje, uczucia. Przeciez ten utwor to murowany kandydat na nowy nr 1. "
i to 5 razy. z perspektywy napiszę, że tylko pięc razy Icon_smile2

28 | 881 | 46 | 2 | END OF OUR DAYS - Archive
Pierwszy utwór z tego podsumowania, który ciągle punktuje! Ciekawe czy będzie punktował też na LP3?

27 | 888 | 51 | 1 | MEIN FREUND - Nena
Utwór odnaleziony na "drugiej stronie singla". Odnaleziony dobre kilka miesięcy (jeśli nie lat) po tym jak zakupiłem i postawiłem CD na półce Icon_redface2

26 | 909 | 50 | 4 | LIGHT OF A VASTER DARK - Faun Fables
Nie pamiętam szczegółów, ale w układance wyszło mi chyba, że mimo iż najlepiej punktujący, to obecnie najmniej ulubiony przeze mnie utwór z tej piątki.

End of …, rafal92, 1 pkt

obecnie kończy sie kolejna Nasza Lista, a ja często proponowałem tam utwory, które dobrze radziły sobie na ML.
i tak
DANCE OF THE MANATEE zajęło 23. miejsce, a THE WILLING VICTIM 4.! Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
26.11.2015 12:25 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: 777. podsumowanie, zgadywanie, typowanie :-) - Yacy - 26.11.2015 12:25 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości