Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
777. podsumowanie, zgadywanie, typowanie :-)
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 159
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #31
RE: 777. podsumowanie, zgadywanie, typowanie :-)
ku3a napisał(a):nie, tego nie było.
tak mi się wydawało...
Lilian napisał(a):A Renata i tu i tam (tzn. w obu piatkach) . Ciekawe czy do końca będzie w każdej z piątek.
nie. nie ma w podsumowaniu tylu utworów, aby znalazła się w każdej piątce, mimo, że będzie np. podwójnie w jednej piątce Icon_smile2

nie ma co przedłużać. Icon_wink2

35 | 837 | 42 | 5 | 117 | KOCHANA - Renata Przemyk i Katarzyna Nosowska
Super, że załapałem się z Moją Listą na czasy w których taki … klasyk mógł pojawić się na Mojej Liście Icon_smile2 Uwielbiam wersje koncertowe, chociaż to zawsze zwiastuje koniec koncertu…

34 | 839 | 37 | 2 | 741 | MAGIE - Nena
"Magie" przeżywa w tym momencie drugą młodość! A wszystko przez MAłGosIE Icon_razz I staje się... a właściwie już tak go odbieram jako najlepszy utwór z ostatniej płyty!

33 | 848 | 41 | 6 | 627 | TORY! - Dolls Insane
Tak niewinnie się zaczęło, jakoś przed Wigilią brat mi puścił "fajny kawałek". Mnie nie puszczało przez długie miesiące!

32 | 850 | 42 | 2 | 717 | DWOJEDNO - Renata Przemyk
Nr jeden z ostatniej płyty. Czy na dobre zadomowi się wśród moich ulubionych utworów Renaty? Odpowiedź nastąpi w ciągu kilku tygodni, bo za moment rusza Top Renaty na forum.lp3.pl Icon_smile2

31 | 854 | 41 | 3 | 445 | COME UNDONE - Placebo
Nigdy nie byli moimi ulubieńcami, ale ten utwór jest genialny. Dopiero potem czyli w sumie nie tak dawno przekonałem się do kilku starszych kawałków.


Magie - TomaszBr, 2 pkt
Kochana - Aro, 1 pkt

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.11.2015 03:54 PM przez Yacy.)
25.11.2015 03:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: 777. podsumowanie, zgadywanie, typowanie :-) - Yacy - 25.11.2015 03:52 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości