Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2008
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #21
 
zbyszu napisał(a):To moja oryginalna mysl.
no to teraz jasne [tym bardziej, że własnie tego się spodziewałem Icon_mrgreen ]
dzięki za wyjaśnienie Icon_wink2
zbyszu napisał(a):OK, skonczmy już tę dyskusję o Lao Che. Przeciez nie ma ich na Liście
ale przecież np. o lp3 często rozmawiamy w kontekście braków... Icon_mrgreen I Ty też bierzesz w tym udział Icon_wink2 ALe[o] Chetnie zakończę tę rozmowę o ... sam-wiesz-kim
Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
22.09.2008 12:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #22
 
02 04 05 MAKE IT HAPPEN – The Teenagers chwilowa fascynacja tym zespołem mi chyba minęła, ale z chęcią przypomnę sobie to nagranie, może coś z tego będzie Icon_wink2

[Obrazek: kleschko.png]
23.09.2008 09:15 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
MImo, że uwielbiam Travis i jest to dla mnie jeden z najlepszych zespołów ostatnich lat, to Twój numer 1 póki co jeszcze nie może mnie przekonać, ale będę próbował Icon_wink2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
23.09.2008 11:18 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
zbyszu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 302
Dołączył: Sep 2007
Post: #24
 
kleschko napisał(a):02 04 05 MAKE IT HAPPEN – The Teenagers (...) ... przypomnę sobie to nagranie ... (...) Icon_wink2
To znaczy, ze to singiel sprzed tygodni? miesięcy? lat???
23.09.2008 10:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
zbyszu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 302
Dołączył: Sep 2007
Post: #25
 
tadzio3 napisał(a):MImo, że uwielbiam Travis i jest to dla mnie jeden z najlepszych zespołów ostatnich lat, to Twój numer 1 póki co jeszcze nie może mnie przekonać, ale będę próbował Icon_wink2
Uważaj, ja tez przez kilka tygodni byłem zupełnie obojetny, aż pewnego dnia...powaliło. Jak widac skutecznie. Teraz przyzwyczajam się do singla "Sometching..." i...ciągle nic. Historia kołem się toczy???
23.09.2008 10:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jotem3 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 300
Dołączył: Aug 2007
Post: #26
Re: Radioaktywna Lista Przebojów not. 982 z 14 IX 2008
Powiem tak - ciepłe słowo ROSÓŁ smakuje najbardziej Icon_wink2
Ale to:
20 15 13 MAKE IT MINE – Jason Mraz
28 20 13 ALMOST LOVER – A Fine Frenzy
spada za-szyb-ko!!!

W wyczekujących cieszy najbardziej:
32. NEXT PLANE HOME – Daniel Powter (45) - bo wszystko ostatnio z tym mi się kojarzy Icon_wink2
33. CINDERELLA – Steven Curtis Chapman (-) - bo jest piękne, i na jednej liście już numer jeden, a u mnie blisko, coraz bliżej Icon_wink2
35. THE WORLD IS GRAY – Gang Bang (48) - bo świat jest naprawdę szary, ale nadejdzie jeszcze POLSKA ZŁOTA....
aha i jeszcze mam nadzieję, że za tydzień nie zabraknie już miejsca dla:
- AMJ i B. Meca
do następnego Icon_smile2
23.09.2008 11:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
zbyszu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 302
Dołączył: Sep 2007
Post: #27
Re: Radioaktywna Lista Przebojów not. 982 z 14 IX 2008
jotem3 napisał(a):Powiem tak - ciepłe słowo ROSÓŁ smakuje najbardziej Icon_wink2
20 15 13 MAKE IT MINE – Jason Mraz
28 20 13 ALMOST LOVER – A Fine Frenzy
spada za-szyb-ko!!!
32. NEXT PLANE HOME – Daniel Powter (45) - bo wszystko ostatnio z tym mi się kojarzy Icon_wink2
33. CINDERELLA – Steven Curtis Chapman (-) - bo jest piękne, i na jednej liście już numer jeden, a u mnie blisko, coraz bliżej Icon_wink2
35. THE WORLD IS GRAY – Gang Bang (48) - bo świat jest naprawdę szary, ale nadejdzie jeszcze POLSKA ZŁOTA....
aha i jeszcze mam nadzieję, że za tydzień nie zabraknie już miejsca dla:
- AMJ i B. Meca
do następnego Icon_smile2

1) Maria - po dzisiejszym programie Wojewódzkeigo mam co do niej mieszane uczucia. Inaczej jesli chodzi o Hołownię. Z zadartym noskiem, ale światły człowiek Icon_mrgreen

2) Mraz i Frenzy spadają...dlatego, ze swego czasu było 11 nowości. Więc te -11 conajmniej musieli zaliczyć . Cóz...Lista, znaczy sie życie. Czekam na nowe single...

3) Z wymienionych poczekujących do Top 30 przedostał się tylko jeden. Numer jeden... Icon_wink2

4) Czy AMJ zaśpiewa (a nie zaszepta) jeszcze tak jak w "Ale jestem"???

Do nasłuchania. Nastepne już jest, ale w zeszyciku Icon_wink2
24.09.2008 12:11 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #28
 
zbyszu napisał(a):Maria - po dzisiejszym programie Wojewódzkeigo mam co do niej mieszane uczucia. Inaczej jesli chodzi o Hołownię. Z zadartym noskiem, ale światły człowiek

pięknych kolesi z zadartym noskiem zabiera galopująca prostytucja
wole już kurę domową metr pięćdziesiąt dwa z irokezem na głowie Icon_wink2
24.09.2008 03:02 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
zbyszu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 302
Dołączył: Sep 2007
Post: #29
 
Listoholik napisał(a):
zbyszu napisał(a):Maria - po dzisiejszym programie Wojewódzkeigo mam co do niej mieszane uczucia. Inaczej jesli chodzi o Hołownię. Z zadartym noskiem, ale światły człowiek
pięknych kolesi z zadartym noskiem zabiera galopująca prostytucja
Icon_wink2
Chcesz rozwinac mysl, czy mam to potraktować jako pomówienie czy tez potwarz?
...bo mam mieszane uczucia...
24.09.2008 04:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #30
 
to o Szymonie H. było nie o Tobie
bo wcześniej czy później nawet Szymon H. - chodzący apostoł - zbładzi, nie ma bata!
wartości, które wyznaje, to pseudo-wartości, jego kalkulacjom ktoś kiedyś powie nie!

dlatego też wolę szczerość i naturalność Peszkowej niz wyrafinowanie i fałsz Hołowni



a Ty się tak nie unoś, coś masz na sumieniu? Icon_wink2
24.09.2008 05:59 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
zbyszu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 302
Dołączył: Sep 2007
Post: #31
 
Listoholik napisał(a):to o Szymonie H. było nie o Tobie
Icon_wink2
Ależ ja dokładnie zrozumiałem, ze to jest Twoja opinia o Szymonie H. Zatem zbładziłes już na samym początku.Odwazna, smiała - w zyciu bym sie na coś takiego nie zdecydował. Zazdroszczę Ci takiej jasnosci umysłu. Wybacz, ale ja nie odważę się tak łatwo ocenic kogos, Jego postępowiania itp. nie znając Go zupełnie (kwestia postepowania, przekonań, sumienia itp to kwestie szczególnie prywatne).
24.09.2008 07:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #32
 
mam w sobie coś z Kuby Wojewódzkiego Icon_wink2




PS.
zbyszu napisał(a):ja nie odważę się tak łatwo ocenic kogos, Jego postępowiania itp. nie znając Go zupełnie


hehehehe. toś mnie rozbawił. przeciez tu wszyscy oceniają sie nawzajem na podstawie słuchanej muzyki i swocih list, wypowiedzianych (napisanych) gdzieś pojedynczych słów, nie znając sie prawie zupełnie Icon_razz
24.09.2008 07:17 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
zbyszu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 302
Dołączył: Sep 2007
Post: #33
 
" Chodzący apostoł" - "wyznawca pseudo-wartości"; "wyrafinowanie i fałsz Hołowni" - to tylko niektóre.

Tak! Tutaj się "oceniamy", ale łaczy/dzieli nas muzyka - i ona jest tutaj podstawą. Ona Nas łaczy. A Ciebie co łaczy z Hołownia? Znacie się? Chodzicie do tego samego Koscioła? Nalezycie do jakiejs wspolnoty? Macie tego samego przewodnika duchowego? Pracujecie razem w telewizji? Jesteście rodziną? Masz program w Religia TV? ???

Ja napisałem o nim, że to "człek z zadartym noskiem" - ale on sam to podkreslił w programie mówiąc: "Chyba się trosze wymądrzam Icon_wink2 ", ale generalnie obrócił to w żart (nawet kura domowa z irokezem się smiała).

Ty zdaje się nie żartowałes...OK, dajmy spokój. mamy dwa osobne swiaty, które tylko gdzieś zahaczaja sie o bliskie fascynacje muzyczne...
24.09.2008 07:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #34
 
dokładnie. wszyscy mają tu osobne światy. odległe. i nawet ten sam numer jeden na listach o niczym nie świadczy. dokładnie o niczym. mało osób tutaj dażę sympatią, jesteście dla mnie niczym takie Hołownie... i poprzestańmy na tym, dajmy spokój. bo nie mam juz ochoty dyskutować.
zawsze i wszędzie wkładałem kij w mrowisko. ale nieraz mrówki okazują sie kanibalami. lepiej zejść im z drogi.
24.09.2008 07:39 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
zbyszu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 302
Dołączył: Sep 2007
Post: #35
 
Listoholik napisał(a):1) mało osób tutaj dażę sympatią, jesteście dla mnie niczym takie Hołownie... (...)nie mam juz ochoty dyskutować.
2) zawsze i wszędzie wkładałem kij w mrowisko.

1) Czym innym jest "sympatia" a czymś innym jest "szacunek"

2) "nawarzone piwo trzeba jednak wypić..."

No tak - niby watek nazywa się "Radioaktywna"...Jesli takie bywaja tutaj dyskusje "o muzyce" - to ja pewnie niedługo znów zdezerteruje...

Do nasłuchania
24.09.2008 07:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #36
Re: Radioaktywna Lista Przebojów not. 982 z 14 IX 2008
zbyszu napisał(a):Maria - mam co do niej mieszane uczucia. Inaczej jesli chodzi o Hołownię.


nie czuję, abym cokolwiek nawarzał....
a to apropos Mani, mieszanych uczuć, dezercji, czmychnięć i bycia zdzirą:

http://kobieta.gazeta.pl/wysokie-obcasy/...dzira.html

dla mnie boskie Icon_wink2
25.09.2008 07:56 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
zbyszu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 302
Dołączył: Sep 2007
Post: #37
Re: Radioaktywna Lista Przebojów not. 982 z 14 IX 2008
Listoholik napisał(a):
zbyszu napisał(a):Maria - mam co do niej mieszane uczucia. Inaczej jesli chodzi o Hołownię.
nie czuję, abym cokolwiek nawarzał....
a to apropos Mani, mieszanych uczuć, dezercji, czmychnięć i bycia zdzirą:
http://kobieta.gazeta.pl/wysokie-obcasy/...dzira.html
Icon_wink2
Nic nowego. Wywiad jest na moim biurku od soboty...
25.09.2008 08:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #38
 
a jednak nie czmychnął... bawi sie we mnie... Icon_mrgreen
25.09.2008 08:54 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości