Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2008
zbyszu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 302
Dołączył: Sep 2007
Post: #1
2008
usunieto
17.09.2008 10:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #2
 
zbyszu napisał(a):* Pustki czyli z najwyzszej połki w Polsce.
* Voo Voo - jak wyzej

zgadza się!
... jeszcze dorzuć tylko Świetliki, Ściankę, Kombajn do Zbierania Kur po Wioskach i np. Lecha Janerkę Icon_wink2
17.09.2008 11:01 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
zbyszu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 302
Dołączył: Sep 2007
Post: #3
 
Listoholik napisał(a):
zbyszu napisał(a):* Pustki czyli z najwyzszej połki w Polsce.
* Voo Voo - jak wyzej
zgadza się!
... jeszcze dorzuć tylko Świetliki, Ściankę, Kombajn do Zbierania Kur po Wioskach i np. Lecha Janerkę Icon_wink2
Chwilowo nie nagrywają nic nowego. Trzeba poczekac.

Zaś takie Swietliki, Ściankę czy teraz Marychę Peszek - kupuję w ciemno. I mogę być pewny, ze bede totalnie zaskoczony Icon_wink2

Do nasłuchania
17.09.2008 11:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #4
 
M.Peszek tez chyba kupię w ciemno, w widno, i we wszystkie inne tonacje światła i koloru Icon_wink2

to artystka totalna, takie lubię!
17.09.2008 11:09 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
koszMAREK Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 239
Dołączył: Sep 2007
Post: #5
 
zbyszu napisał(a):31. IN PRAISE OF THE VULNERABLE MAN – Alanis Morisette (35)
Fajnie by było, gdyby to był nr 1!!!
18.09.2008 12:48 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
zbyszu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 302
Dołączył: Sep 2007
Post: #6
 
koszMAREK napisał(a):
zbyszu napisał(a):31. IN PRAISE OF THE VULNERABLE MAN – Alanis Morisette (35)
Fajnie by było, gdyby to był nr 1!!!
Póki co...takie same miejsce jak u Ciebie Icon_wink2

Podsłuchałem Ramone Ray - no szalona Icon_wink2
18.09.2008 01:08 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Daniel Powter i Last Shadow Puppets aż 13 do góry. Cudownie! Za tydzień nowości w top30 jak nic.
18.09.2008 03:01 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
zbyszu napisał(a):Mężczyznę poznaje sie po tym, jak konczy, czyli ...Poczekalnia Icon_wink2
Icon_mrgreen

oby Puppetsi dalej tak do gory.
a Franz Ferdinand cieniutenko... niestety nie dziwię się :roll: .
18.09.2008 12:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
zbyszu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 302
Dołączył: Sep 2007
Post: #9
 
Uff! Udało sie!

Udało sie wklepac Top 30 a tam 3 nowości w tym 2 absolutne debiuty. Sam sie zdziwiłem...

Do nasłuchania
19.09.2008 02:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
a jednak jest "Rosół". bardzo byłem ciekaw jak sobie u Ciebie poradzi.
19.09.2008 02:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #11
 
zbyszu napisał(a):49. WE CARRY ON – Portishead (-)
Kolejna lista, gdzie ta piosenka wchodzi...
Ponadto najwyżej notowana piosenka którą znam to nr 4. Znam i .. lubię. Icon_wink2
Ahoj! Icon_mrgreen
20.09.2008 04:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #12
 
Paweł napisał(a):najwyżej notowana piosenka którą znam to nr 4.

dlaczego nie dziwi mnie to wcale, że nie znasz top 3... :?: :->
ważne, że znasz metallice i strachy na lachy, czyli całą najlepszą muzyke Icon_lol
20.09.2008 04:58 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #13
Re: Radioaktywna Lista Przebojów not. 982 z 14 IX 2008
zbyszu napisał(a):15 12 05 MERCURY – Bloc Party
16 14 05 SEX ON FIRE – Kings Of Leon
17 -- 01 ROSOŁ – Maria Peszek
19 19 20 HURT – Christina Aguilera
20 15 13 MAKE IT MINE – Jason Mraz
21 21 29 I’M YOURS – Jason Mraz
22 18 16 OUT OF OUR HEADS - Sheryl Crow
28 20 13 ALMOST LOVER – A Fine Frenzy
34. STANDING NEXT TO ME- The Last Shadow Puppets(47)
42. BAL SOBOWTÓRÓW – Cool Kids Of Death (36)
47. GAMMA RAY – Beck(40)
48. LUCID DREAMS – Franz Ferdinand (41)
Twoja czołówka ostatnimi czasy to zupełnie nie moje muzyczne klimaty Icon_frown Myślałem, że Marysia Peszek zadebiutuje u Ciebie nieco wyżej szczerze mówiąc Icon_wink2 Chociaż mnie samemu ten kawałek podoba się dość przeciętnie. Szkoda, że Beck spada, bo to bardzo dobry utwór Icon_frown

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
20.09.2008 05:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #14
 
taki zespół jest w Polsce-Lao Che sie nazywa i leży najwyzej na najwyższej półce,czyżby za wysoko??
21.09.2008 04:40 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
zbyszu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 302
Dołączył: Sep 2007
Post: #15
 
Marek napisał(a):taki zespół jest w Polsce-Lao Che sie nazywa i leży najwyzej na najwyższej półce,czyżby za wysoko??
Więc wychodzi na to, ze nie zadzieram aż tak noskaIcon_smile

Wolę inne muzyczne eksperymenty. Zamist "Hiszpana", który niby ma nawiązywac do "45-89" Kultu (nawiązanie nietrafione) wolę Marysię Peszek, Pustki, czy propozycje Kaczkowskiego. Ale nieststy - w polskiej twórczości nie dzieje się ostatnio za dobrze z nowymi Artystami

Lecę...
21.09.2008 11:51 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #16
 
Pustki to wielkei nieporozumienie od poczatku.
22.09.2008 03:05 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #17
 
Pustki to wielkei nieporozumienie od poczatku.
zbyszu napisał(a):Zamist "Hiszpana", który niby ma nawiązywac do "45-89" Kultu (nawiązanie nietrafione)

a ma nawiazywac? nawet jesli tak co nie jest istotne to przeciez pluta w 100% jest genialna,jak mozna ja pomijac? ojej niedobrze....a Pana Kaczkowskiego szanuje ale czasem trafia kulą w płot z tymi nowościami-szczegolnie Ramina Rejjjjjj wrrrr paskudztwo.
22.09.2008 03:08 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #18
 
zbyszu napisał(a):[Zamist "Hiszpana", który niby ma nawiązywac do "45-89" Kultu (nawiązanie nietrafione)
możesz rozwinąć myśł? Skąd to info o nawiązaniu do powiązaniach Hiszpana i 45-89?

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
22.09.2008 08:46 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
zbyszu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 302
Dołączył: Sep 2007
Post: #19
 
Yacy napisał(a):
zbyszu napisał(a):[Zamist "Hiszpana", który niby ma nawiązywac do "45-89" Kultu (nawiązanie nietrafione)
możesz rozwinąć myśł? Skąd to info o nawiązaniu do powiązaniach Hiszpana i 45-89?
To moja oryginalna mysl. Skoro na wielu forach porównuje się wspołczesny Lao Cze do dawnego Kultu to jakos tak naturalnie skojarzło mi sie, ze "Hiszpan" odwołuje się w stylistyce do "45-89", szczeg. przez wplątanie w utwór nagrań archiwalnych.
22.09.2008 11:35 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
zbyszu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 302
Dołączył: Sep 2007
Post: #20
 
Marek napisał(a):Pustki to wielkei nieporozumienie od poczatku.
zbyszu napisał(a):Zamist "Hiszpana", który niby ma nawiązywac do "45-89" Kultu (nawiązanie nietrafione)
przeciez pluta w 100% jest genialna,jak mozna ja pomijac? ojej niedobrze....a Pana Kaczkowskiego szanuje ale czasem trafia kulą w płot z tymi nowościami-szczegolnie Ramina Rejjjjjj wrrrr paskudztwo.
Tworczości Lao Che nie pomijam. Ba, nawet "Hiszpan" przez moment walczył o załapanie się do mojej przypadkowej Poczekalni, czyli gdzieś tam w okolicach 60 miejsca jest, lub raczej był Icon_mrgreen Zwyczajnie owa twórczosc nie trafia do mnie. Podobnie jak z nowymi propozycjami Happysad, który przeciez jeszcze w formie z poprzedniej płyty był moim faworytem. Taraz zas zupełna porażka. JUz Ramona Ray jest świeższa w pomysłach, idzie pod prąd. A to lubie. Tak jak u M. Peszek, w Świetlikach, Pustkach itp...

OK, skonczmy już tę dyskusję o Lao Che. Przeciez nie ma ich na Liście Icon_confused2
22.09.2008 11:41 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości