Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Christina Aguilera - Keeps Gettin' Better
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #61
 
Nie, "Tell Him" jest dopuszczalne, bo naprawdę chwyta. Ostatnio nawet koleżanka, która też jest wielką fanką Hill napisała mi, że "Tell Him" to jej ulubiony utwór. Mimo wszystko moje typy są nieco inne Icon_wink2

Przede wszystkim "The Miseducation of Lauryn Hill" - wersja acapella nie zostawia żadnych złudzeń, to jest prawdziwy utwór, taki z prawdziwego zdarzenia; "To Zion" - napisane do syna Ziona, bo Lauryn nagrywając "TMOLH" była w ciąży, naprawdę chwyta za serce; "Lost Ones" - do bólu prawdziwy tekst, prawie jak dewiza życiowa, moi znajomi określili go jako "bez rytmu", ale to oni nie mają rytmu w duszy Icon_wink2 "Everything Is Everything" - po prostu; genialne "Doo Wop" ze wspaniałymi chórkami; "Forgive Them Father" i fan favourite "Ex-Factor". Ale uwielbiam wszystkie Icon_wink2 Wyłączając nieszczęsny refren "Superstar"

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
17.09.2008 01:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #62
 
Nie, "Tell Him" jest dopuszczalne, bo naprawdę chwyta. Ostatnio nawet koleżanka, która też jest wielką fanką Hill napisała mi, że "Tell Him" to jej ulubiony utwór. Mimo wszystko moje typy są nieco inne Icon_wink2

Przede wszystkim "The Miseducation of Lauryn Hill" - wersja acapella nie zostawia żadnych złudzeń, to jest prawdziwy utwór, taki z prawdziwego zdarzenia; "To Zion" - napisane do syna Ziona, bo Lauryn nagrywając "TMOLH" była w ciąży, naprawdę chwyta za serce; "Lost Ones" - do bólu prawdziwy tekst, prawie jak dewiza życiowa, moi znajomi określili go jako "bez rytmu", ale to oni nie mają rytmu w duszy Icon_wink2 "Everything Is Everything" - po prostu; genialne "Doo Wop" ze wspaniałymi chórkami; "Forgive Them Father" i fan favourite "Ex-Factor". Ale uwielbiam wszystkie Icon_wink2 Wyłączając nieszczęsny refren "Superstar"

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
17.09.2008 01:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #63
 
E is E to mój drugi fave track z tej płyty ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.09.2008 02:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #64
 
saferłel napisał(a):A Hurt jest w porządku. Czysty pop. Trochę da się odpocząć od tych TYPOWYCH numerów z reszty krążka. Specjalnie hitowe to raczej nie jest i ma taki sobie tekst, ale who cares. Miło gra.
Jak tak spokojnie o tym kawałku piszesz, to coś mi się wydaje, że chyba serca nie masz... Bo ja... albo dobra, nieważne
17.09.2008 02:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #65
 
Nie no pisz. Śmiało. To forum opiniotwórcze, szczególnie ostatnio Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.09.2008 02:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #66
 
Oj tak. "Hurt" też mnie emocjonalnie porwało na początku, ale jest mimo wszystko trochę za prosty w sensie tekstu i melodii.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
17.09.2008 03:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #67
 
aaktt napisał(a):Oj tak. "Hurt" też mnie emocjonalnie porwało na początku, ale jest mimo wszystko trochę za prosty w sensie tekstu i melodii.

Wybaczcie, ale takich piosenek jak Hurt jest bardzo wiele :/ Tekst jest no...typowy, chyba jesteście bardzo wrażliwi na takie opowiadania, tak jak ja na wulgaryzmy (byłem) Icon_biggrin To bardzo zgrabny utworek i ma dobrze oddający atmosferę teledysk, ale nie pociąga mnie emocjonalnie.

Jako twardy jak skała człowiek Icon_razz2 idę się zakatować mrocznym Dead Can Dance Icon_evil

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.09.2008 03:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #68
 
No mnie dwa lata temu łatwiej było ruszyć. Ja ogólnie jestem bardzo otwarty na muzykę i często trafia mnie gdzieś tam głęboko w środku. Teraz z "B2B" chyba porusza mnie jedynie "Save Me From Myself", wspaniałe jest.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
17.09.2008 03:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #69
 
No dobra. Może jestem naiwnie melancholijnym nastolatkiem, dającym się złapać w sidła muzyki komercyjnej. Ale... Do tego utworu w połączeniu z teledyskiem nigdy nie umiem przejść bez emocji... Najlepszy singiel Christiny w jej historii... I raczej tak dobrego... Tak szczerego... Już nigdy nie nagra.
aaktt napisał(a):"Hurt" też mnie emocjonalnie porwało na początku, ale jest mimo wszystko trochę za prosty w sensie tekstu i melodii.
Czy prosty to znaczy zły? Czy żeby stworzyć poruszające dzieło trzeba napisać tekst skomplikowany, żeby zrozumiało go tylko 1000 osób na świecie?
...
17.09.2008 03:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #70
 
Nie, oczywiście, że nie!
Byłbym hipokrytą, gdybym tak twierdził Icon_wink2
Ostatnio mimo wszystko lubię jak coś jest zawiłe, bardzo głębokie i można to w pewien sposób odkrywać na nowo wiele razy, zastanawiać się o co chodzi... Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
17.09.2008 03:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #71
 
Ja również lubię muzykę przy której trzeba pomyśleć, ale powinna ona być prosta i jawna dla mnie w sensie odbioru. Niby dziwne, nie? Trochę się to wyklucza, ale uwierzcie, że są takie utwory w mojej opinii, które spełniają te dwie wartości.
Prostota jest oczywiście różnie rozumiana. Ja sądzę, że Hurt jest prosty powiedzmy do zagrania (nie jest zbyt skomplikowany), do zaśpiewania....już nie.
Słowo ''prosty'' ma też dwa odbicia, pozytywne i jak najbardziej negatywne - a ja na pewno nie określiłbym Hurt tą negatywną wersją.
Wszak czasem najlepsze jest to co jest najprostsze ;] co już każdy z nas pewnie kilkukrotnie pisał tutaj i doświadczał w życiu.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.09.2008 04:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #72
 
Lauryn Hill: królowa nad królowe!
Pet Shop Boys: specjaliści, którzy zawsze mnie ujmują!

Christina Aguilera: zaczęła jak Britney, czyli hitowo, acz nie powalająco. Różnica polega jednak na tym, że nawet owe hitowe debiutanckie "Genie in a bottle" jest znacznie lepsze niż większość hitów Britney. Wokalnie jest znakomita, głos jak dzwon i temu nikt nie ma prawa zaprzeczyć. Ale najważniejsze jest to, że szuka swojej drogi, eksperymentuje, nie dała się ulepić wytwórni na podobieństwo Spears. Doskonałym na to dowodem jest właśnie "B2b". Nie do końa akurat odpowiada mi ta stylistyka, ale nie powiem na ten album złego słowa. I jeśli mam być szczery, to w tej chwili znacznie bardziej sobie cenię ją niż Mariah chociażby, która utknęła muzycznie niczym "żaba w betonie". Chylę czoła ku Christinie Icon_smile2

A nowy singiel bardzo fajny Icon_mrgreen
27.09.2008 01:41 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #73
 
ona nie umie spiewac,ale chyba nieliczni to slysza,wyje i stara sie pokazac walory glosowe ktore na sile probuje wykrzyczec...ojej...a myslalem ze po narodzinach dziecka zostanie na zawsze kurą domową i bedzie gotowała "rosół" hahaha
28.09.2008 01:32 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #74
 
główka boli? Icon_frown

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
28.09.2008 11:10 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #75
 
Spokojnie aaktt, marek ostatnio coś bardzo dziwnie się zachowuje, odkąd dyskusja o Marii Peszek się zaczęła Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
28.09.2008 11:11 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #76
 
saferłel napisał(a):Spokojnie aaktt, marek ostatnio coś bardzo dziwnie się zachowuje, odkąd dyskusja o Marii Peszek się zaczęła Icon_wink
ostatnio dziwnie?? aguilera nigdy nie byla u mnie na liscie bo zawsze bedzie i jest tragiczna wiec wyrazam swoje zdanie na temat nowego singla.ot tyle.o rzeczach dobrych pisze dobrze wystraczy poszukac moich postow.jak mozna sluchac tak dobrej muzy jak aaktt i jednoczesnie cenic aguilere??ojeje..nevermind...
28.09.2008 06:57 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #77
 
Ja nie słucham dobrych rzeczy, tylko tego, co mi się podoba.
A Aguilera niestety (?) zalicza się też do tego grona. Mnie nie irytuje jej głos i uważam, że ma talent.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
01.10.2008 04:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #78
 
Słuchałem sobie właśnie "Always On My Mind" w wykonaniu Presleya i tak mnie naszło, że słyszałem gdzieś ten utwór w jakiejś megaokropnej przeróbce i sprawdzam na wikipedii, a tam... Pet Shop Boys!!! Jak można aż tak zepsuć tak cudowny kawałek? Icon_frown To niesłychane! Powinni ich za to zamknąć definitywnie. Bardzo się zgorszyłem Icon_frown Biedna Brenda Lee Icon_frown

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
12.12.2008 09:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #79
 
Odwieczna wojna o status PSB trwa Icon_mrgreen

Znowu wyjdzie tu moja pokora, ale nie mam jak za bardzo tu się odegrać, bo zarówno wersję PSB jak Presleya lubię. Obie znam bardzo długo.

Nie dziwi mnie twoje podejście do Always, bo faktycznie syntezatorów jest dużo Icon_mrgreen Icon_mrgreen

PS - A teraz słucham Erasure, szkoda, że oni tego też nie scoverowali, wtedy Konrada by może zatkało na wieczność Icon_mrgreen

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.12.2008 09:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #80
 
Jakie "Erasure"? Czyje to?
Ale naprawdę PSB zabili jaką taką emocję w "Always On My Mind" Icon_frown To samo zresztą robią Phil Collins i REM - zabijają emocje w muzyce, to wszystko jest takie mechaniczne, takie wyuczone i oklepane - byle od dźwięku do dźwięku Icon_frown

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
13.12.2008 02:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Christina Aguilera - Learning To Fly Szymek79 2 228 23.09.2023 02:00 PM
Ostatni post: kajman
  Christina Novelli - Heavy kacper130700 1 46 26.03.2023 10:51 PM
Ostatni post: kacper130700
  Christina Aguilera - No Es Que Te Extrañe Szymek79 0 131 30.09.2022 02:24 PM
Ostatni post: Szymek79
  Christina Aguilera & TINI - Suéltame Szymek79 0 220 28.07.2022 05:33 PM
Ostatni post: Szymek79
  Christina Aguilera - La Reina Szymek79 1 318 07.05.2022 05:32 PM
Ostatni post: kajman
  Christina Perri - Evergone Szymek79 2 309 29.03.2022 04:09 PM
Ostatni post: Szymek79
  Christina Aguilera & Ozuna - Santo Szymek79 0 485 21.01.2022 12:18 AM
Ostatni post: Szymek79
  Christina Aguilera - Somos Nada Szymek79 1 372 19.11.2021 11:31 PM
Ostatni post: kajman
  Christina Aguilera, Becky G, Nicki Nicole feat. Nathy Peluso - Pa Mis Muchachas Szymek79 2 414 24.10.2021 05:48 PM
Ostatni post: AKT!
  Christina Aguilera - Loyal Brave True Szymek79 6 963 28.08.2020 10:25 AM
Ostatni post: Szymek79

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości