Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Christina Aguilera - Keeps Gettin' Better
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #41
 
no, wtedy to warto było z nią zostawać...
16.09.2008 10:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #42
 
Fajna historia. Icon_biggrin3
16.09.2008 10:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 625
Dołączył: May 2008
Post: #43
 
Ja nadal się nie pogodziłem z tym, że wydała to na singlu zamiast "Impossible" Icon_frown Pamiętam, że oba kawałki były wymienione na stickerze na płycie i już się cieszyłem na "Impossible", a ona nie dosyć, że wydała "Beautiful", to w dodatku "Impossible" w ogóle nie poszło na singiel Icon_frown

Chociaż z drugiej strony wydała chyba najlepsze kawałki - przynajmniej takie były moje typy jak słuchałem "Stripped" + "Keep On Singin' My Song" (ale to akurat bardzo niesinglowa pozycja), "Get Mine, Get Yours" i właśnie "Impossible" <3

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
16.09.2008 11:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #44
 
Wtrącę się znów by zameldować o postępach w słuchaniu Back To Basics. Płyta ma dość równy, ale przeciętny poziom. Ta struktura kompozycji RNB nie za bardzo mi odpowiada (dużo wokalnych popisów, wyraźnie nabitowane rytmy, brak syntezatorów, elektrycznych gitar i mocno Amerykański wydźwięk całości) Trochę się to mi zleeewa...ale to pewnie dlatego, że nie za długo jeszcze słuchałem. - w każdym razie koszmarki to na pewno nie sa, choć np. bez emocji przechodzi się koło takich ckliwych balladek typu Without You. Dziś wieczorem jeszcze raz posłucham 1 dysku, drugi już chyba na jutro sobie zostawię.

I naprawde ten nowy futurystyczny sound Aguilery prezentuje się fajnie. Dziś sobie porównałem z Goldfrapp....zerżnęła początekz Oh La La totalnie Icon_biggrin ale co tam...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.09.2008 11:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #45
 
no i szkoda, że "Dirrty" nie odniosło komercyjnego sukcesu w Polsce... chyba było zbyt dirrty Icon_wink2 Ale że tak samo stało się z "Fighterem" to już nie mogę pojąć! Icon_confused
saferłel napisał(a):bez emocji przechodzi się koło takich ckliwych balladek typu Without You
A jak z "Hurt"?
16.09.2008 11:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #46
 
Ten post nic nie wnosi do dyskusji, ale za to jest 40000 Icon_exclaim Icon_wink2

Edit: a najlepszy kawałek Krysi to "Genie in the bottle" Icon_smile2

.
16.09.2008 11:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #47
 
prz_rulez napisał(a):no i szkoda, że "Dirrty" nie odniosło komercyjnego sukcesu w Polsce... chyba było zbyt dirrty Icon_wink2 Ale że tak samo stało się z "Fighterem" to już nie mogę pojąć! Icon_confused
saferłel napisał(a):bez emocji przechodzi się koło takich ckliwych balladek typu Without You
A jak z "Hurt"?

A Hurt na drugim dysku jest, którego nie słuchałem....ale numer znam dobrze, bo naoglądałem się go na Vivie Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.09.2008 12:00 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #48
 
prz_rulez napisał(a):no i szkoda, że "Dirrty" nie odniosło komercyjnego sukcesu w Polsce... chyba było zbyt dirrty Icon_wink2 Ale że tak samo stało się z "Fighterem" to już nie mogę pojąć! Icon_confused

Z tego co pamiętam to w radiu jedynie dało się usłyszeć "Can't Hold Us Down" (jeden z nielicznych znośnych jej kawałków)...

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
17.09.2008 12:36 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 625
Dołączył: May 2008
Post: #49
 
saferłel napisał(a):Wtrącę się znów by zameldować o postępach w słuchaniu Back To Basics. Płyta ma dość równy, ale przeciętny poziom. Ta struktura kompozycji RNB nie za bardzo mi odpowiada (dużo wokalnych popisów, wyraźnie nabitowane rytmy, brak syntezatorów, elektrycznych gitar i mocno Amerykański wydźwięk całości) Trochę się to mi zleeewa...ale to pewnie dlatego, że nie za długo jeszcze słuchałem. - w każdym razie koszmarki to na pewno nie sa, choć np. bez emocji przechodzi się koło takich ckliwych balladek typu Without You. Dziś wieczorem jeszcze raz posłucham 1 dysku, drugi już chyba na jutro sobie zostawię.
Elektrycznych gitar? Icon_lol Lol dnia co najmniej XD

Ten album nawiązuje do rytmów wcześniejszych epok w przedziale lat 30 - 50, a Ty byś tam chciał elektryczne gitary? Trochę się zapędziłeś chyba Icon_razz

Ja Ci zrobię ściągawkę w postaci mojej bieżącej opinii o albumie w postaci uszeregowania utworów od najlepszego w mojej opinii Icon_wink2

A bonusowo mogę dorzucić referat, który napisałem po kilku pierwszych przesłuchaniach jakieś dwa lata temu Icon_wink2

DISC 1
1. On Our Way
2. Ain't No Other Man
3. Without You
4. Thank You
5. Understand
6. Back In The Day
7. Slow Down Baby
8. Back To Basics (Intro)
9. F.U.S.S.
10. Here To Stay (ale "Pepsi Remix" do tego utworu jest genialny!)
11. Makes Me Wanna Pray
12. Still Dirrty
13. Oh Mother

DISC 2
1. Candyman
2. Save Me From Myself
3. Hurt
4. The Right Man
5. Mercy On Me
6. Enter The Circus/Welcome
7. I Got Trouble
8. Nasty Naughty Boy

DISCS 1&2
1. Candyman
2. Save Me From Myself
3. On Our Way
4. Ain't No Other Man
5. Without You
6. Hurt
7. The Right Man
8. Thank You
9. Mercy On Me
10. Enter The Circus/Welcome
11. Understand
12. Back In The Day
13. Slow Down Baby
14. I Got Trouble
15. Back To Basics (Intro)
16. F.U.S.S.
17. Here To Stay (ale "Pepsi Remix" do tego utworu jest genialny!)
18. Makes Me Wanna Pray
19. Still Dirrty
20. Oh Mother
21. Nasty Naughty Boy

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
17.09.2008 01:29 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #50
 
saferłel napisał(a):A Hurt na drugim dysku jest, którego nie słuchałem....ale numer znam dobrze, bo naoglądałem się go na Vivie Icon_razz2
no ale konkrety, co o nim sądzisz?
17.09.2008 07:25 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #51
 
Spokojnie. Po prostu piszę czego na nim brak, gitarami zawsze można było coś zaprawić. Tylko wytknąłem kilka braków tej muzyce, które dla mnie mogą na dłuższą metę czynić ją trochę zbyt jednostajną i monotematyczną. Ale, żeby nie było - ciągle słucham i kilka utworów jest naprawdę niezłych. Chciałem również podkreślić w tamtej wypowiedzi, że to płyta nagrana w dużej części za pomocą tych bardziej pierwotnych instrumentów (szaleje fortepian szczególnie) i przez to brzmi bardzo retro, zgadzam się.

A Hurt jest w porządku. Czysty pop. Trochę da się odpocząć od tych TYPOWYCH numerów z reszty krążka. Specjalnie hitowe to raczej nie jest i ma taki sobie tekst, ale who cares. Miło gra.

PS - dzięki aaktt za podzielenie się swoimi opiniami odnośnie plyty, już widzę, że co do Witout Yoy się nie zgadzamy, ale już takie Ain't No Other Man i w mojej czołówce. Ciekawe czemu tylko 3/5 dałeś tej płycie ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.09.2008 11:11 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 625
Dołączył: May 2008
Post: #52
 
Bo cały czas się waham. Album jest miły, jest kilka killerów, ale ogólnie zdecydowanie lepiej bym go ocenił, gdyby Aguilera wywaliła kilka kawałków i zrobiła z tego jedną płytę. Faktycznie chyba powinno być 3.5, jak tak analizuję, ale muszę to przemyśleć Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
17.09.2008 11:56 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #53
 
;] Tak samo jest z The Smashing Pumpkins i ich słynnym Mellon, Collie...kapitalny album, ma trochę naciąganą 5, ale gdyby z tych prawie 30 piosenek zrobić jeden album to byłaby najlepsza płyta świata. Nigdy nikt nie wyda chyba idealnej płyty.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.09.2008 12:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 625
Dołączył: May 2008
Post: #54
 
Dodaj, że wg Ciebie i będzie cacy, bo to zabrzmiało trochę jak atak na moją Lauryn Hill Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
17.09.2008 12:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #55
 
Spokojnie, nawet ja nie jestem do końca przekonany, czy Automatic For The People jest warty oceny 10.0, tzn wiem, że jest genialny, ale czasem bym np. chciał aby Find The River trwało 2 minuty dłużej Icon_biggrin Jestem pewny, że ty też masz czasem takie myśli co do Lauryn Hill, a jeśli nie - to bardzo nienaturalne było, bo człowiek wciąż szuka kompletnej doskonałości :Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.09.2008 12:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 625
Dołączył: May 2008
Post: #56
 
Tak, zresztą chyba pisałem, że jeden jedyny utwór "Superstar" nie do końca leży mi muzycznie. Wokalnie i lirycznie jest genialny, ale refren w rytm "Light My Fire" nie daje mi spać po nocach Icon_frown Ale już wybaczyłem Jej to potknięcie i "Miseducation" ma stabilne 10.0.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
17.09.2008 12:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #57
 
;] Dobrze się zgadzamy w tym punkcie. Ja mam właśnie jedynie problem z tym, że są dokładnie dwie piosenki, które bym wydłużył bo według mnie trwają za krótko (3:50 oba)

PS - Przy okazji napisze, że Light My Fire jednym z lepszych numerów na tej płycie jest jak dla mnie .

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.09.2008 12:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 625
Dołączył: May 2008
Post: #58
 
To źle. To bardzo źle. Następnym razem (jeśli będziesz słuchać jeszcze tego albumu) wyrzuć go z tracklisty i posłuchaj reszty bez niego. I nazywa się "Superstar", nie "Light My Fire", ale to akurat mało ważne, bo niektóre utwory L mają po kilka tytułów Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
17.09.2008 12:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #59
 
Ale mi się naprawdę podoba Icon_biggrin Nie chcę go wyrzucać Icon_biggrin

W każdym razie najlepsze jest i tak Tell Him (ciekawe czy tu też dostanę reprymendę od speca Icon_biggrin)

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.09.2008 12:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 625
Dołączył: May 2008
Post: #60
 
Nie, "Tell Him" jest dopuszczalne, bo naprawdę chwyta. Ostatnio nawet koleżanka, która też jest wielką fanką Hill napisała mi, że "Tell Him" to jej ulubiony utwór. Mimo wszystko moje typy są nieco inne Icon_wink2

Przede wszystkim "The Miseducation of Lauryn Hill" - wersja acapella nie zostawia żadnych złudzeń, to jest prawdziwy utwór, taki z prawdziwego zdarzenia; "To Zion" - napisane do syna Ziona, bo Lauryn nagrywając "TMOLH" była w ciąży, naprawdę chwyta za serce; "Lost Ones" - do bólu prawdziwy tekst, prawie jak dewiza życiowa, moi znajomi określili go jako "bez rytmu", ale to oni nie mają rytmu w duszy Icon_wink2 "Everything Is Everything" - po prostu; genialne "Doo Wop" ze wspaniałymi chórkami; "Forgive Them Father" i fan favourite "Ex-Factor". Ale uwielbiam wszystkie Icon_wink2 Wyłączając nieszczęsny refren "Superstar"

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
17.09.2008 01:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Christina Aguilera - Learning To Fly Szymek79 2 235 23.09.2023 02:00 PM
Ostatni post: kajman
  Christina Novelli - Heavy kacper130700 1 51 26.03.2023 10:51 PM
Ostatni post: kacper130700
  Christina Aguilera - No Es Que Te Extrañe Szymek79 0 135 30.09.2022 02:24 PM
Ostatni post: Szymek79
  Christina Aguilera & TINI - Suéltame Szymek79 0 233 28.07.2022 05:33 PM
Ostatni post: Szymek79
  Christina Aguilera - La Reina Szymek79 1 345 07.05.2022 05:32 PM
Ostatni post: kajman
  Christina Perri - Evergone Szymek79 2 338 29.03.2022 04:09 PM
Ostatni post: Szymek79
  Christina Aguilera & Ozuna - Santo Szymek79 0 498 21.01.2022 12:18 AM
Ostatni post: Szymek79
  Christina Aguilera - Somos Nada Szymek79 1 378 19.11.2021 11:31 PM
Ostatni post: kajman
  Christina Aguilera, Becky G, Nicki Nicole feat. Nathy Peluso - Pa Mis Muchachas Szymek79 2 422 24.10.2021 05:48 PM
Ostatni post: AKT!
  Christina Aguilera - Loyal Brave True Szymek79 6 1 014 28.08.2020 10:25 AM
Ostatni post: Szymek79

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości