Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT)
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #181
RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT)
Zastanawiam się, czemu wam tak bardzo zależy na zachowaniu swoich przywilejów? Jeszcze żeby było o co walczyć, a to przecież w skali wszechświata drobnostka.
Moja propozycja jest równościowa i zakłada zrównanie udziału w zabawie dla wszystkich. W końcu to zabawa na (mam nadzieję wciąż) przyjaznym forum, a nie wyścig szczurów.
27.10.2017 01:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #182
RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT)
Prz, zrównanie było przy okazji topu Edyty Bartosiewicz. Trzeba było od wtedy grać to byś już dawno proponował podmiot. Niniejszym przestaję reagować na Twoje żale. A od niedzieli ankieta, i więcej proszę Cię nie utrudniać nam naszej zabawy. W ankiecie będą mogły wziąć udział osoby, które uczestniczyły w ostatnich pięciu topach. To z kolei ostrożność by uniknąć 'syndromu melomaniaka'.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.10.2017 02:34 PM przez thestranglers.)
27.10.2017 02:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #183
RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT)
thestranglers napisał(a):W ankiecie będą mogły wziąć udział osoby, które uczestniczyły w ostatnich pięciu topach.
W którymkolwiek z nich? Czy we wszystkich?

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
27.10.2017 03:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #184
RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT)
w którymkolwiek oczywiście
27.10.2017 03:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adameria Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 502
Dołączył: Dec 2014
Post: #185
RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT)
prz_rulez napisał(a):Zastanawiam się, czemu wam tak bardzo zależy na zachowaniu swoich przywilejów?
W ramach chrześcijańskiej postawy, którą wytykasz mi przy każdej możliwej okazji, weź sobie z moich punktów tyle,
ile potrzebujesz
. Ktoś jeszcze przyłączy się do tej mojej akcji?
Uroczyście oświadczam, że jestem w pełni władz umyslowych, a to co napisałem powyżej jest z mojej strony
akcją jednorazową i przykro mi, ale nikogo innego nie obdarzę puntkami.
Nie widzę powodu, żeby zmieniać zasady i przez to karać wszystkich uczestników zabawy.
To już lepiej, żebym tylko ja nie dostąpił zaszczytu Icon_wink proponowania wykonawcy w ciągu np. najbliższego roku.
W ten sposób i Prz będzie syty i zasady pozostaną całe.

A jak chcecie zmieniać koniecznie to powinna to być rewolucja.
Całkowicie inne zasady, np. takie, że proponuje pierwszy lepszy, ale potem podlicza i prezentuje.
Takie zasady panują na innym forum, na którym jestem i nikt nie narzeka.
Wtedy się okaże ilu jest chętnych i jak bardzo cenną jest praca Thestranglersa.
27.10.2017 03:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #186
RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT)
I ja też chętnie oddam Piotrkowi tyle punktów ze swoich zasobów, ile tylko zechce!

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.10.2017 04:08 PM przez AKT!.)
27.10.2017 04:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #187
RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT)
Ok, to ja może nie oddam Piotrkowi punktów, ale mogę mu odstąpić swoją kolejkę.
Nie zależy mi na przywilejach, ale na trwałości zasad.
27.10.2017 04:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #188
RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT)
thestranglers napisał(a):Niniejszym przestaję reagować na Twoje żale. A od niedzieli ankieta, i więcej proszę Cię nie utrudniać nam naszej zabawy
Raz, że niefajnie jest kogoś olewać, dwa - przecież nic nie utrudniam, głosowanie dalej się toczy, trzy - trochę zabrzmiało, jakby to była "wasza" ekskluzywna zabawa...

A co do punktów i kolejek, to stawiacie mnie teraz w niezręcznej sytuacji Icon_rolleyes Bo może ktoś inny też chciałby móc szybciej przedstawiać top...
Nie wiem, czemu jesteście takimi "konserwatystami" i tak bardzo zależy wam na sztywnych zasadach...

Co do postawy chrześcijańskiej, to po prostu widzę, że na setki osób, które poznałem i deklarowały się (przynajmniej nominalnie) jako chrześcijanie, za prawdziwego chrześcijanina uznałbym... jedną (okej, z 2-3 byłyby blisko).
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.10.2017 05:54 PM przez prz_rulez.)
27.10.2017 05:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adameria Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 502
Dołączył: Dec 2014
Post: #189
RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT)
Dlatego, że nie zmienia się zasad w trakcie gry. Odpowiedź jak w szkole...
Jeśli zmieniać, to rewolucja. Moim zdaniem panujące zasady są fair,
a pasja i oddanie Thestranglersa sprawie są godne podziwu i gdyby On się zniechęcił
na skutek jakiejś awantury, to byłoby mi bardzo przykro.
27.10.2017 05:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #190
RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT)
Ale tu nie ma żadnej awantury, jest tylko dyskusja.
27.10.2017 05:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Starless Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 217
Dołączył: Apr 2015
Post: #191
RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT)
Jaka dyskusja, aż się zalogowałem żeby coś napisać. Icon_wink
Ja raczej nie jestem za zmianami i jestem dopiero na 42 miejscu więc minie trochę czasu aż będzie moja kolej tym bardziej że nie wiem czy będę brał udział w każdym topie.
Zasadniczo racja, że tworzy się trochę taka pętla dla czołówki, ale z drugiej strony jak już ktoś dojdzie do czołówki to już tam zostanie. Icon_razz2
Jeśli już miałyby być jakieś zmiany czyli zwiększenie ceny za propozycję to bym był za tym żeby to była taka sama liczba od początku, a nie stopniowe zwiększanie.
27.10.2017 05:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #192
RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT)
Piotrek, jesteś uczestnikiem naszej zabawy, bo tworzysz z nami to forum. A "nie utrudniaj nam" znaczyło mi, Adamowi, Tomkkowi, ... (przepraszam, że nie wymienię tu Was wszystkich) i ...Tobie samemu.
Głosowanie dopiero się w niedzielę zacznie. Poza tym sam widzisz, że nie ma tu osoby nie prącej do consensusu. A co do wiary to chyba temat na całkiem inny wątek, nie uważasz?
27.10.2017 06:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #193
RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT)
Starless napisał(a):Jeśli już miałyby być jakieś zmiany czyli zwiększenie ceny za propozycję to bym był za tym żeby to była taka sama liczba od początku, a nie stopniowe zwiększanie.
Dokładnie.

thestranglers napisał(a):A co do wiary to chyba temat na całkiem inny wątek, nie uważasz?
Dlatego jest małymi literami.
27.10.2017 06:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #194
RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT)
Starless napisał(a):Jeśli już miałyby być jakieś zmiany czyli zwiększenie ceny za propozycję to bym był za tym żeby to była taka sama liczba od początku, a nie stopniowe zwiększanie.
jeśli kajman się zgodzi to można dołączyć punkt 'd' odnośnie nowej stałej liczby odjętych punktów od teraz, 30, bądź i 40 (punkt 'e')
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.10.2017 06:10 PM przez thestranglers.)
27.10.2017 06:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #195
RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT)
Ja się nie sprzeciwiam.
A czy Yacy się nie sprzeciwia dołączeniu opcji: decyzja zgłaszającego?
27.10.2017 06:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #196
RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT)
ale ja się temu sprzeciwiam, nierzadko nie ma kontaktu ze zgłaszającym od momentu zgłoszenia samych głosów, bardzo utrudni mi to samą prezentację: podsumowując albo jesteśmy na nie albo na tak, bez udziwnień proszę
27.10.2017 07:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #197
RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT)
Przecież to proste. Zgłaszający przy zgłaszaniu pisze czy chce czy nie chce.
27.10.2017 08:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #198
RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT)
(27.10.2017 07:08 PM)thestranglers napisał(a):  bardzo utrudni mi to samą prezentację
szkoda, że od razu tego nie napisałeś - można było sobie dać spokój z głosowaniem.
jakoś nie pomyślałem o tym, że to może być problem, ale faktycznie tak może być.
a ostatnie czego bym chciał, to utrudniać Ci liczenie i prezentacje.
sam nie raz coś liczę i wiem jak ważna jest prostota.
dlatego złapałem się za głowę jak przeczytałem propozycję Sundrajty Icon_wink2

jeśli chcesz o to zapytać to zadaj pytania takie aby Tobie było łatwiej.
ewentualnie opcja, że pisze się tak/nie tylko i wyłącznie przy wysyłaniu głosów.
nie wcześniej i nie później.
no i jeśli ktoś nie napisze tzn, że nie chce by jego głosy był ostatnie.
bez prawa do reklamacji Icon_wink2

ale jeszcze raz napiszę: zadaj pytania takie aby Tobie było łatwiej.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
27.10.2017 08:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #199
RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT)
kajman napisał(a):Przecież to proste. Zgłaszający przy zgłaszaniu pisze czy chce czy nie chce.
zbyteczne to jest dla mnie, w głosowaniu zapytam po prostu czy chcecie by zgłaszający miał takie prawo czy nie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.10.2017 12:30 AM przez thestranglers.)
28.10.2017 12:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #200
RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT)
thestranglers napisał(a):zbyteczne to jest dla mnie
Ale dla głosującego nie. I tego punktu w ankiecie mi brakuje.
30.10.2017 09:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Piąta ankieta dot. PLMT (marzec 2022) Dyfeomorfizm 355 7 784 06.04.2022 05:49 PM
Ostatni post: kajman
  Czwarta ankieta dot. PLMT (kwiecień 2021) thestranglers 148 4 812 27.04.2021 11:56 AM
Ostatni post: Dyfeomorfizm
  PLMT - trzecia ankieta do głosowania (marzec 2021) thestranglers 53 2 014 29.03.2021 09:50 AM
Ostatni post: thestranglers
  Spis podmiotów Mychartsowych Topów thestranglers 76 6 578 06.10.2020 11:46 AM
Ostatni post: AKT!
  Wykresy popularności Mychartsowych Topów AKT! 4 566 06.08.2020 03:54 PM
Ostatni post: neo01
  PLMT - druga ankieta do głosowania thestranglers 201 10 483 26.08.2019 06:45 PM
Ostatni post: kajman
  Ranking do PLMT thestranglers 2 1 920 08.08.2019 08:19 AM
Ostatni post: neo01
  PLMT - druga ankieta do głosowania - wyniki thestranglers 0 673 01.10.2018 08:06 PM
Ostatni post: thestranglers
  PLMT - Ankieta do głosowania thestranglers 13 2 494 05.11.2017 03:47 PM
Ostatni post: Yacy
  Nowe zasady wyboru wybierającego w Mychartsowych Topach thestranglers 16 3 139 14.09.2015 05:20 PM
Ostatni post: thestranglers

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości