Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Varius Manx
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 027
Dołączył: Dec 2009
Post: #81
RE: Mychartsowy Top Varius Manx
AKT! napisał(a):bywa, że człowiek się pomyli albo zmieni zdanie i taka furtka powinna pozostać
I dla takich właśnie przypadków powinno to być zarezerwowane.
A ta cała akcja, żeby być pierwszym mnie trochę śmieszy.
Ale
stokrotka napisał(a):o tym decyduje oczywiście prowadzący i niech tak zostanie
Icon_smile

WOLNE MEDIA!!!
25.03.2024 04:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #82
RE: Mychartsowy Top Varius Manx
neo01 napisał(a):żeby być pierwszym mnie trochę śmieszy
Mi to nie przeszkadza, że będę trochę śmieszny.
Ogólnie zmieniam głosy bardzo rzadko i zmiana polega na dodaniu utworu, który został zgłoszony później i przesunięciu kolejnych utworów o miejsce niżej. W ten sposób nie dyskryminuję utworów zgłoszonych w późniejszym czasie (tylko przesuwam się w dół drabinki). Chcę być jednym z ostatnich (ot taki kaprys starości). Ale rezygnuję z tego jeżeli uznaję, że utwór później zgłoszony jest wart mojego głosu.
25.03.2024 07:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #83
RE: Mychartsowy Top Varius Manx
Piątek

Radio Epsilon
25.03.2024 07:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #84
RE: Mychartsowy Top Varius Manx
santosz napisał(a):Blind Fate z drugiej płyty. Pierwszy większy przebój zespołu i chyba pierwszy teledysk.
Zaciekawiłeś mnie dobrą znajomością tematu. Że spytam - znałeś ich w tym czasie? A jeśli, to skąd? Mieszkając w rejonie ich rażenia miałem dobrze, bowiem, poza wybranymi przez Ciebie nagraniami, lokalne radio promowało także Dream Time Song (to był naprawdę ich pierwszy poważny przebój) i Belt.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.03.2024 07:42 AM przez thestranglers.)
25.03.2024 08:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #85
RE: Mychartsowy Top Varius Manx
W Clipolu po sukcesie singli z Emu zagrano kilka razy jakiś numer z wcześniejszej płyty. Chyba właśnie Blind Fate.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
25.03.2024 11:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #86
RE: Mychartsowy Top Varius Manx
(25.03.2024 08:34 PM)thestranglers napisał(a):  znałeś ich w tym czasie? A jeśli, to skąd?
sugerujesz, że nie byli znani poza Łodzią przed Emu? Mi się wydaje, że jednak byli grani, bo z jakiegoś powodu zakupiłem kasetę New Shape. Razem z kasetą grupy Canada, która była grana w kortowskim radiu, a której zupełnie nie pamiętam Icon_wink2
26.03.2024 12:46 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #87
RE: Mychartsowy Top Varius Manx
Chciałem wyjaśnić tę wątpliwość, ale Twój przykład daje wyraźną odpowiedź co do tego. Icon_smile
Wygląda więc na to, że Santosz od młodych lat słuchał polskiego radia, chwała i hvala mu!
26.03.2024 07:07 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #88
RE: Mychartsowy Top Varius Manx
ZAMYKAM PRZYJMOWANIE PROPOZYCJI
26.03.2024 07:13 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
santosz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 007
Dołączył: May 2021
Post: #89
RE: Mychartsowy Top Varius Manx
(25.03.2024 08:34 PM)thestranglers napisał(a):  
santosz napisał(a):Blind Fate z drugiej płyty. Pierwszy większy przebój zespołu i chyba pierwszy teledysk.
Zaciekawiłeś mnie dobrą znajomością tematu. Że spytam - znałeś ich w tym czasie? A jeśli, to skąd?
Mogę potwierdzić co napisali Miszon i Yacy.

Ten klip po prostu kojarzę i pamiętam. Prawdopodobnie rzeczywiście był to Clipol czy jakaś inna Muzyczna Jedynka.

A płytę New Shape też znam z kasety. Byłem wtedy ciut za młody żeby mieć nieograniczony dostęp do płyt czy kaset (nie miałem na to kasy), ale kuzyn, który był już pełnoletni i kasę miał, cholera wie gdzie ją zdobył (tę kasetę, kasę w sumie też). Ja mu te rzeczy zaraz podkradałem i tak poznałem New Shape.

Karpie zjem!
26.03.2024 08:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #90
RE: Mychartsowy Top Varius Manx
Zgłoszone utwory:

Piosenka księżycowa
Najmniejsze państwo świata
Zanim zrozumiesz
Ten sen
Bez
Pocałuj noc (Do ciebie)
Oszukam czas
Elf skradnie wasze serca
Tokyo
Dlaczego ja (Zabij mnie)
Mój przyjaciel
A Prisoner
Ruchome piaski
Zamigotał świat
Orła cień
Wstyd
Maj
The Beginning
The Pretty Time
Co dalej?
Na koniec
Promises
Wolne ptaki
Belle
Kot bez ogona
Przebudzenie
Czy tak chcesz
Bezimienna
Mgła nad Warszawą
The Gardeners
Moje Eldorado
Kiedy mnie malujesz
Teraz i tu
Deszcz - bezimienny
Mówią mi
Jestem Tobą
Wolni w niewoli
Emu
Blind Fate
Memphis
Piątek

Głosujecie na swoje Top 10 systemem eurowizyjnym 12-10-08-07-06-05-04-03-02-01 do mnie na PW do poniedziałku 8 kwietnia do godziny 19:00. Można zagłosować nawet tylko na jeden utwór (otrzymuje on wtedy najniższą notę). Za swoje głosy otrzymacie po dwa punkty w programie lojalnościowym.

Zagłosowali:

kajman
gioconda2
Gary
Yacy
AKT!
ku3a
stokrotka
neo01
wojtek
Wczoraj 06:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości