Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 93 (13.09.08)
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Notowanie 93 (13.09.08)
Trochę z rozleniwienia, nie udało się wstawić listy ani w sobotę ani wczoraj (na blogu tylko była). Komentarz może dopiszę jak wrócę, bo teraz wybieram się do szkoły niedługo. W każdym razie dużo ciekawych zmian zaszło, szczególnie w czołówce. Lista płyt dosyć zróżnicowana i zaskakujące niejednego nowości. Zapraszam do zapoznania się. Nowości na chomiku.

Lista płyt:
01 - Primal Scream - Screamadelica (1991)
02 - Metallica - Death Magnetic (2008)
03 - Enigma - Seven Lives Many Faces (2008)
04 - Live - Throwing Copper (1994)
05 - Iron Maiden - Brave New World (2000)
06 - Mercury Rev - Snowflake Midnight (2008)
07 - Oasis - (What's The Story?) Morning Glory (1995)
08 - Cyndi Lauper - Bring Ya To The Brink (2008)
09 - Collective Soul - 7even Year Itch (2001)
10 - The Cure - Hypnagogic States (2008)


Notowanie:

01. 04. 04. Guillemots - Kriss Kross
02. 10. 02. Roisin Murphy - Slave To Love
03. 01. 03. Kings Of Leon - Sex On Fire
04. 03. 03. Oasis - The Shock Of Lightning
05. 02. 08. Beck - Chemtrails
06. 08. 07. The Kills - Last Day Of Magic
07. 05. 09. Interpol - Rest Of My Chemistry
08. NE. 01. TV On The Radio - Halfway Home
09. 09. 12. The Verve - Love Is Noise
10. 13. 05. Kings Of Leon - Crawl

11. 11. 08. Radiohead - House Of Cards
12. 06. 10. The Cure - Sleep When I'm Dead
13. 12. 06. Foo Fighters - Come Alive
14. 17. 06. Enigma - La Puerta Del Cielo
15. 18. 09. Nick Cave & The Bad Seeds - Midnight Man
16. 14. 06. UNKLE - Cut Me Loose
17. 07. 11. The Raconteurs - Many Shades Of Black
18. 16. 08. Marillion - Whatever Is Wrong With You
19. 24. 03. Metallica - The Day That Never Comes
20. 25. 04. Sparks - Strange Animal

21. 20. 15. Elbow - An Audience With The Pope
22. 22. 05. Muchy - Wyścigi
23. 15. 13. R.E.M. - Sing For The Submarine
24. 21. 10. Duffy - Warvick Avenue
25. NE. 01. Cyndi Lauper - Same Ol' Story
26. 26. 05. The Ting Tings - Great DJ
27. 32. 07. Deerhunter - Agoraphobia
28. 23. 13. Portishead - The Rip
29. 39. 02. Coldplay - Yes/Chinese Sleep Chant
30. 19. 11. The Last Shadow Puppets - Standing Next To Me

31. 28. 05. The Zutons - Always Right Behind You
32. 40. 02. Strachy Na Lachy - Po Prostu Pastelowe
33. 30. 14. The Dresden Dolls - Lonesome Organist Rapes Page-Turner
34. 27. 11. Goldfrapp - Caravan Girl
35. 29. 04. Late Of The Pier - Heartbeat
36. 31. 10. Tricky - Slow
37. NE. 01. Portishead - We Carry On
38. 33. 15. Roisin Murphy - Movie Star
39. NE. 01. Ladytron - Runaway
40. 34. 14. The Cure - Freakshow

41. 36. 08. Bloc Party - Mercury
42. 45. 04. Moby - The Stars
43. 49. 11. Primal Scream - Can't Go Back
44. 42. 14. Tindersticks - The Hungry Saw
45. 38. 15. The Good, The Bad And The Queen - The Good, The Bad And The Queen
46. 37. 12. The Fratellis - Mistress Mabel
47. 48. 03. Hooverphonic - 50 Watt
48. 47. 07. Fleet Foxes - White Winter Hymnal
49. 41. 08. Stolen Babies - A Year Of Judges
50. NE. 01. Out Of Tune - Plastikowy

51. 43. 15. Morrissey - All You Need Is Me
52. 46. 20. Nick Cave & The Bad Seeds - More News From Nowhere
53. 35. 13. Amy Macdonald - Poison Prince
54. 44. 10. Gabriella Cilmi - Sweet About Me
55. 50. 23. Interpol - Pioneer To The Falls
56. 51. 02. The Fratellis - Look Out Sunshine
57. 56. 19. Coldplay - Viva La Vida
58. 52. 07. Czesław Śpiewa - Mieszko I Dobrawa Jako Początek Państwa Polskiego
59. 53. 09. Duran Duran - Skin Divers
60. 54. 17. M83 - Graveyard Girl

Z listy wypadły:

z 55 - Lowe - A 1000 Miles - po 11 tyg.
z 57 - Ladyhawke - Paris Is Burning - po 8 tyg.
z 58 - The Hoosiers - Coops And Robbers - po 13 tyg.
z 59 - The Jesus And Mary Chain - All Things Must Pass - po 18 tyg.
z 60 - The Music - Strenght In Numbers - po 12 tyg.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.09.2008 09:10 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Dobra, jednak nie idę do szkoły. Stan fizyczny ciała nie pozwala dziś na to - mam fuksa, że dzisiaj tylko 4 lekcje w tym takie mniej męczące jak Religia czy Kultura ;]

Krótki komentarz:

Wśród płyt dosyć interesujący zestaw. Po zarówno coś mocnego (Metallica), coś z pogranicza indie, rocka i alternatywnego dance'u czyli Primal Scream i dźwięki jakich nie ma szans już się usłyszeć w tych czasach, jest enigmatyczna jak sama nazwa wskazuje Enigma, lepsza od ostatniej i z szansami na kilka przebojowych numerów. Do tego klasycy post grunge'u, klasycy jednej płyty - zespół Live i jego słynne Throwing Cooper.
Dalej, otwieram kolejną beczkę z napisem dance, a tam Cyndi Lauper i jej nowy album, który jest miłym zaskoczeniem i sympatycznym krążkiem na dyskotekę. Nic super-boskiego, ale Same Ol Story, High And Mighty czy Give It Up powodują, że Madonna powinna dostać kompleksów. Listę zamyka nowa Ep-ka Kur, totalnie skopana i nudna. Jedyny plus to niezły Perfect Boy w bardziej UP-owej wersji.

Wśrod piosenek mamy Pop na podium. Głównie pop-elektroniczny, ale i pop-rockowy Sex On Fire, który uznał wyższość Guillemots i boskiej Roisin.
W 10 pojawia się Tv On The Radio, podobno rewelacja, takie opinie słyszałem o albumie. Posłuchałem i jest dobrze, zobaczymy ile wyciągną. Jednak na razie za absolutną rewelacje uznaje właśnie Halway Home, który zaczyna całą zabawę na płycie. Marillion potyka się o dwa oczka, ale mam już płytę, mam studyjną wersje tego singla i nie będzie mu łatwo wypaść z 20 za tydzień. Wskoczyła natomiast w te rejony Metallica, która ku uciesze kajmana zmniejsza dystans do Verve...ale Verve nie odpuszcza, w tym tyg. postój na 9.

O Cyndi Lauper wspomniałem w komentarzu do płyt. Jestem zachwycony tym numere. Prosty, tanaczny, dłuuugi, fajne sample elektroniczne i ładnie śpiewająca babka, która mogłaby być moją babcią ;] Specjalnie po to by ją na liste wprowadzić zmieniałem chart w sobotę po południu! - dlatego takie opóźnienie z postowaniem listy.
Dzielnie brnie naprzód Coldplay, tylko ja wiem na którym miejscu był w środku tyg gdy planowałem zarys listy, więc napiszę, że awansował TYLKO o 10 oczek ;]
Fani elektroniki są w siódmym niebie, bo zarówno dwie pierwsze jak i kolejne nowości mają w sobie dużo z tego gatunku. Z tego układu wychodzi tylko kolejna nadzieja polskiego indie czyli Out Of Tune ;]
Jeden z ostatnich bastionów prawdziwego trip hopu czyli Hooverphonic z trudem radzi sobie w ostatniej części listy, ale skromny awans zalicza.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.09.2008 10:32 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Enigma cały czas się pnie - bardzo zacnie! Mimo to za tydzień lub dwa spodziewam się dramatycznego odwrotu. Chyba nie ma szans na top 10?
Nieładny spadek Last Shadow Puppets. Czy już widziałeś że u mnie "Standing Next To Me" wróciło na szczyt? U ciebie to porażka! Icon_lol
Portishead debiutuje dość nisko... Liczę na jakiś poważniejszy awans.
15.09.2008 11:42 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
A tam nisko! Jest w top 40 przecież. Jak się ma taką małą listę to może faktycznie się wydawać, że 40 miejsce jest słabe Icon_razz2

No cóż, Standing zostało jak widać kozłem ofiarnym przełomu 2 i 3 dziesiątki z tego tyg. Icon_cry2, ale i tak ładnie trzymają 11 tyg.....a lubię ich tak mocno, że mają zapewniony u mnie staż z nowym singlem ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.09.2008 11:45 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 613
Dołączył: May 2008
Post: #5
 
No właśnie! A jak ja mam 130 pozycji to już w ogóle 40te miejsce to prawie jak przedsionek pierwszego Icon_razz

A co mają powiedzieć listoholik czy prz_rulez, których listy sięgają kilkuset pozycji? Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
15.09.2008 12:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #6
 
Cytat:50. NE. 01. Out Of Tune - Plastikowy
Teraz jak już masz tą piosenkę na dysku, to może być tylko lepiej Icon_smile2

.
15.09.2008 12:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
I to w super jakości! Zapraszam na chomika.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.09.2008 12:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #8
 
saferłel napisał(a):08. NE. 01. TV On The Radio - Halfway Home
taka wysoka nowość, qwięc odwiadzam chomika czym prędzej Icon_wink2
saferłel napisał(a):03. 01. 03. Kings Of Leon - Sex On Fire
szkoda, bo podium odwróciłbym dokładnie do góry nogami...
saferłel napisał(a):25. NE. 01. Cyndi Lauper - Same Ol' Story
Babcia Cyndi już nie dla mnie śpiewa, nie dla mnie... Icon_wink2
saferłel napisał(a):32. 40. 02. Strachy Na Lachy - Po Prostu Pastelowe
Icon_smile2 Icon_smile2 Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
15.09.2008 08:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #9
Re: Notowanie 93 (13.09.08)
Przepraszam za mało pozytywny komentarz, ale nadrabiam zaległości bo dawno mnie tu nie było. Icon_smile2
saferłel napisał(a):01. 04. 04. Guillemots - Kriss Kross
Szkoda, że nie Sao Paulo...
saferłel napisał(a):02. 10. 02. Roisin Murphy - Slave To Love
Wolę nie znać.
saferłel napisał(a):08. NE. 01. TV On The Radio - Halfway Home
Przesłuchałem i nie pamiętam. Niestety.
saferłel napisał(a):10. 13. 05. Kings Of Leon - Crawl
Jeszcze nie znam, ale mam już całą płytę.
saferłel napisał(a):13. 12. 06. Foo Fighters - Come Alive
Jedno z moich ulubionych nagrań z Twojej listy, a może nawet ulubione.
saferłel napisał(a):18. 16. 08. Marillion - Whatever Is Wrong With You
Rozczarowanie, ale w końcu to singiel.
saferłel napisał(a):20. 25. 04. Sparks - Strange Animal
jeśli to ci sami co stworzyli Good morning to wolę nie znać.
saferłel napisał(a):24. 21. 10. Duffy - Warvick Avenue
Warwick Avenue
saferłel napisał(a):25. NE. 01. Cyndi Lauper - Same Ol' Story
Może do tańczenia, raczej nie do słuchania.
saferłel napisał(a):26. 26. 05. The Ting Tings - Great DJ
Tak samo okropne jak 2 single?
saferłel napisał(a):37. NE. 01. Portishead - We Carry On
Skrócili ten utwór na singlu? Jeśli dobrze pamiętam to gdzieś pod koniec listy u mnie był.
saferłel napisał(a):39. NE. 01. Ladytron - Runaway
Elektronika. Nie dla mnie.
saferłel napisał(a):Z listy wypadły:
z 58 - The Hoosiers - Coops And Robbers - po 13 tyg.
Cops
15.09.2008 08:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #10
 
abd3mz napisał(a):Przesłuchałem i nie pamiętam. Niestety.
mhm mam to samo Icon_wink2 a naprawdę sie starałem. Nawet dwa razy Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
15.09.2008 08:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Ale po mnie pojechałeś kolego ;] Ale ty nie lubisz popu i elektroniki, więc nie będę się spierał i komentował jakoś szczególnie. Ja powiem szczerze, że naprawdę cieszę się z mojej listy, że coraz więcej przebija się takich nagrań. Jestem pop-boyem, nigdy tego nie ukrywałem, że takie są moje korzenie i widać, że pop/elektronika/dance jeszcze się nie wypaliły zupełnie i kilka fajnych grup z lat 80 i 90 ma swoich następców.

Co do Sparks - Tak, to ci sami co zrobili Good Morning i muszę ci napisać...że są kapitalni! Icon_biggrin To jest pomysł na muzykę. Totalna awangarda! Coś nowego, świeży powiew! Takich ekstremalnych rzeczy chce się słuchać. Oczywiście to popowa alternatywa, w Polsce głęboki underground, ale panowie są ZA...IŚCI ;]
A pamiętam jak w latach 90 próbowali bawić się w Pet Shop Boys za co dostali tęgie lanie (nie tylko ode mnie) - i to takich płyt nie chciałbyś naprawdę słyszeć Icon_biggrin Taka płyta po latach...mniam.


Tylko znów uczepię się wypowiedzi odnośnie Marillion. Masz widocznie pecha, że tak single Ci się nie podobają. Mam nadzieję, że żadnej fobii się na nabawisz przez to Icon_biggrin na dalsze życie.

Portishead nie skrócony. I bardzo dobrze. I co single takie złe Icon_razz2


Dzięki, że chce ci się te błędy wyłapywać, już robię korektę w Exelu!

------------
Wracam pogrążać się w smutku po śmierci Ryśka Icon_sad Ale mnie zwaliło z nóg Icon_sad Szkliste oczy, a High Hopes w tle....koniecznie Icon_sad Icon_sad Icon_sad Icon_sad Icon_sad

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.09.2008 09:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #12
 
saferłel napisał(a):Wracam pogrążać się w smutku po śmierci Ryśka Icon_sad Ale mnie zwaliło z nóg Icon_sad Szkliste oczy, a High Hopes w tle....koniecznie Icon_sad Icon_sad Icon_sad Icon_sad Icon_sad
a u mnie Delicate Sound Of Thunder

Icon_cry Icon_cry Icon_cry

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
15.09.2008 10:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 704
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Nowości w 30 nie znam, ale mam nadzieję, że 3 z nich poznam, tylko do Cyndi zdecydowanie mnie nie ciągnie. Górnej zieleni to nawet wykonawcy nie znam, więc zielonego Icon_lol pojęcia nie mam, czego mogę się spodziewać.
Z Twojej listy kibicuję kilku utworom i myślę, że wiesz którym poza jednym, który mnie zaskoczył pozytywnie po słabiutkim Good morning.
15.09.2008 11:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Ha, widzisz Sebastian. Jak kajmana bierze na Strange Animal (bo dobrze kombinuje co nie?), to nie musi być takie straszne chyba Icon_razz2? Tak, wiem, to nie jest singiel i pewnie jak by się spodobało to będziesz mi to wypominał Icon_razz2

@kajman - najwyższa nowość to rock alternatywny, w swoim środowisku bardzo znany i dobry zespół. Nie za dobrze go znam, ale ten numer ma w sobie klimat. Po prostu klimat.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.09.2008 11:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 704
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
Re: Notowanie 93 (13.09.08)
abd3mz napisał(a):
saferłel napisał(a):20. 25. 04. Sparks - Strange Animal
jeśli to ci sami co stworzyli Good morning to wolę nie znać
.Nie wiem, co w komentarzu do poprzedniej listy mnie podkusiło, ale przynam się, że to zupełnie inne (przynajmniej jak dla mnie klimaty).
15.09.2008 11:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 704
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
saferłel napisał(a):Ha, widzisz Sebastian. Jak kajmana bierze na Strange Animal (bo dobrze kombinuje co nie?), to nie musi być takie straszne chyba Icon_razz2? Tak, wiem, to nie jest singiel i pewnie jak by się spodobało to będziesz mi to wypominał Icon_razz2
@kajman - najwyższa nowość to rock alternatywny, w swoim środowisku bardzo znany i dobry zespół. Nie za dobrze go znam, ale ten numer ma w sobie klimat. Po prostu klimat.
Ty się tutaj na mnie nie powołuj. Icon_wink2 Bo były i na mojej liście utwory, które Sebastianowi wydawały się straszne.
A mam wrażenie, że moje pojęcie alternatywne niekoniecznie pokrywa się z Twoim. Podejrzewam że góra co 3 wykonawcę, którego określasz tym mianem, ja bym do tej grupy zaliczył.
15.09.2008 11:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
kajman napisał(a):A mam wrażenie, że moje pojęcie alternatywne niekoniecznie pokrywa się z Twoim. Podejrzewam że góra co 3 wykonawcę, którego określasz tym mianem, ja bym do tej grupy zaliczył.

Bardzo możliwe. Użycie przymiotnika ''alternatywny'' dla każdego oznacza co innego. Tutaj nie można się kłócić, nie ma ekspertów i wyznaczników....
Ja nazywam TV On The Radio grupą alternatywno-rockową też z powodu pewnych specyficznych czynników jakie składają się na jej muzykę. Ogólnie też jest ona właśnie tak określania - ale liczy się treść, więc koniec gadania, trzeba posłuchać.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.09.2008 12:02 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
lista plyt chyba jeszcze nigdy mi sie tak nie podobala Icon_smile2. a najbardziej w niej podoba mi sie oczywiscie Metallica, jedna z dwoch moich ulubionych plyt Live, jedna z moich ulubionych plyt Iron Maiden i moja ulubiona Oasis.
saferłel napisał(a):Specjalnie po to by ją na liste wprowadzić zmieniałem chart w sobotę po południu!
uuu, brzydko.

tego "Crawl" jeszcze nie slyszalem, ale mam nadzieje dzis nadrobic. nie ukrywam, że po tym co sie tu naczytalem liczę na szybko debiut u mnie Icon_smile2.
"Many Shades..." u mnie tez juz wyraznie traci, drugi raz pod rząd 4 oczka w dół.
Strachy nieźle i mają drugie miejsce wsrod polskich piosenek. ale jak na miejsce ktore zajmuja, to wcale nie taki wielki sukces. mam nadzieje, że niedlugo bedzie tu wiecej polskosci Icon_smile2.
16.09.2008 03:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
Eh nikt nie rozumie tutaj współczesnej sceny dance/pop Icon_razz2


Nie narzekaj, Strachy są w top 40! Prawie w 30! Czekam po cichu na jakiś list z ich drogi z podziękowaniami ;]...no i widzisz 2 miejsce wśród bardzo licznej i silnie obsadzonej Icon_biggrin polskiej reprezentacji.

Crawl jest w top 5 kawałków z płyty, więc warto poznać ;]

PS - Tradycjonalista z ciebie, liczyłem, że jednak może bardziej wolisz Definitely Maybe z Oasis ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.09.2008 03:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
saferłel napisał(a):Eh nikt nie rozumie tutaj współczesnej sceny dance/pop Icon_razz2
moje "brzydko" dotyczylo tego, że zmieniales wyniki gotowej juz listy, żeby kogos tam szybciej wprowadzic.
16.09.2008 04:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości