Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja nowej forumowej listy przebojów
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #427
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Sundrajta napisał(a):Tylko osobiście uważam, że one wykorzystały lukę w zasadach (chociaż nawet trudno to tak określić) tejże listy, żeby po prostu wykreować rekord naszej zabawy dla czystej przyjemności?
A może po prostu utwór podoba im się bardziej niż inne, na które głosują. Myślę że doszukiwanie się jakiś ukrytych motywów jest zdecydowaną przesadą. A już na pewno nie u wszystkich osób z tej czwórki.
Sundrajta napisał(a):Skoro cztery osoby z osiemnastu są w stanie przez rok i dłużej utrzymywać jeden utwór na liście!
Po pierwsze dwie osoby z tych czterech nie brały udziału w zabawie, kiedy utwór wszedł na listę. Po drugie w sumie przynajmniej raz głosowało na ten utwór pewnie z dziesięć osób. W ciągu ostatnich kilku tygodni głosowały na ten utwór jeszcze trzy inne osoby. Poza tym były takie tygodnie, kiedy utwór utrzymywał się dzięki szczęściu i był bliski wylotu. Więc nie popadajmy w paranoję.
Sundrajta napisał(a):Bowiem jestem wręcz pewien, że "Rent" nie jest u nich jakimś hitem wszechczasów i jeśliby znalazł się w top 100 takich indywidualnych podsumowań, to byłoby dobrze.
I co z tego. Ja nie wiem czy mój nr 2 od 10 tygodni (a przedtem nr 1) jest w moim top 100 na chwilę obecną. Czy ja też sztucznie na niego głosuję ponad 30 tygodni?
Sundrajta napisał(a):No i oczywiście chciałem, trochę przerobić zasady, żeby utrudnić takie postępowanie
Może byś utrudnił, może nie. Tylko pomysł na ograniczenie liczby punktów dla weteranów mógłby to spowodować. Ale akurat ten pomysł jest chyba najgorszym ze wszystkich.
Sundrajta napisał(a):będę na czele swojego zestawienia umieszczał wyłącznie moje propozycje
Na złość babci odmrożę sobie uszy. A oni na złość dadzą Rent na pierwszym i będzie jeszcze gorzej. To co chcesz zrobić to po prostu prowokacja i może przynieść skutki przeciwne do zamierzanych.
Ogólnie to jest moim zdaniem niepotrzebne podgrzewanie atmosfery, które kompletnie niczemu nie służy. Niech każdy głosuje jak chce, a inni niech to uszanują. Bo inaczej ta zabawa przestanie mieć jakikolwiek sens. Przy okazji czy ktoś marudzi na te straszne liczny tygodni Heya, Luxtorpedy i Metallici na innym topie?
02.07.2017 09:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów - kajman - 02.07.2017 09:27 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Propozycja zmiany kajman 32 2 285 15.06.2020 10:26 PM
Ostatni post: thestranglers

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości