Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 198
Dołączył: Jul 2014
Post: #421
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
sewerynkicior napisał(a):Niestety uzyskałem podobnie dziecinną odpowiedź.
To widać jest zaraźliwe, bo gdy Ciebie najpierw publicznie zapytałem czy byłbyś chętny poprowadzić amerykański TWM w innym dziale tegoż forum, nie uzyskałem żadnej odpowiedzi. Nawet wysłana PW nie zmieniła tego stanu rzeczy - zero odpowiedzi. Icon_eek Prawdziwie profesjonalne podejście. Dlatego teraz dziwię się tym docinkom...

Pora na formalne podsumowanie ankiety, bowiem prawie przez trzy dni byłem z powodu trąby powietrznej poza światem wirtualnym (całkiem przyjemne uczucie). Icon_lol
Punkt pierwszy osiągnął wynik 6/8 (z że tym cztery osoby warunkowo zgadzały się z nim), punkt drugi przepadł z kretesem 2/11, podobnie trzeci 1/11! Icon_eek

Skoro jednak przy pierwszej propozycji było największe poparcie, a do 101 notowania pozostało jeszcze sporo czasu, to chcę zaproponować kolejną modyfikację już nie w formie ankiety, tylko wymiany poglądów.
Otóż wielu z nas jest w ten czy inny sposób przeciw pewnym rozwiązaniom, dlatego może dodajmy ustęp w regulaminie o punktach ujemnych, które mógłby przyznawać każdy uczestnik. Icon_idea Powiedzmy, że byłoby to -3, -2 i -1 pkt. maksymalnie. I w tym przypadku nie byłoby obowiązku przyznawania pełnej puli. A zestaw pozytywnego głosowania można by zwiększyć do 12 bądź 15 (tak jak ja proponowałem) piosenek, albo po prostu pozostać przy dziesięciu. Oczywiście punkty ujemne nie dotyczyłyby nowości, te miałyby tygodniowy okres ochronny.
Co Wy na to, czekam na te nawet najbardziej nieprzychylne komentarze. Icon_twisted
02.07.2017 03:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów - Sundrajta - 02.07.2017 03:41 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Propozycja zmiany kajman 32 2 285 15.06.2020 10:26 PM
Ostatni post: thestranglers

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości