Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja nowej forumowej listy przebojów
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #390
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Sundrajta napisał(a):skoro jest sztuczny wymóg dla obcych nowości
Akurat ten punkt w moim odczuciu się nie sprawdził. Najczęściej przyznajemy więcej niż te wymagane 5 punktów, a nowości nadal dosyć często po tygodniu pobytu wypadają. Wiele z tych utworów mogłoby spokojnie wejść do poczekalni, a jeżeli byłyby tak silne to poradziłyby sobie wcześniej lub później. A do tego każdy utwór (no z wyjątkiem tych, które dostają zero) ma jeszcze powtórną szansę pojawienia się przynajmniej w poczekalni. Ale to tylko taka dygresja.
Co do samej ankiety to kilka uwag. Pierwsza to taka, żebyśmy ewentualne zmiany wprowadzili od notowania 101 (żeby te sto było według starych zasad). No i przydałby się jakiś termin zakończenia głosowania (myślę, że co najmniej tydzień wcześniej, a jeszcze lepiej np góra trzy tygodnie, bo może się okazać, że będzie trzeba przegłosować coś jeszcze).
Druga to taka, że myślę, że w punkcie pierwszym powinna być jeszcze opcja pośrednia czyli głosowanie na dwanaście utworów (co do progu to bez zmian, ewentualnie 6 punktów). Przy wynikach obowiązywałaby mediana. Przy okazji wcale nie jestem pewien czy zwiększenie liczby głosów spowoduje częstsze zgłaszanie utworów.
Co do punktu drugiego to wydaje mi się, że lepsze byłoby sformułowanie: nie może otrzymać kompletu punktów. Bo obecnie to wygląda tak, że jeżeli przejdzie punkt drugi a nie przejdzie pierwszy to weteran dostanie co najwyżej 9 z 10, a jeżeli przejdzie i pierwszy (w wersji 15 utworów) to może otrzymać 9 z 15 (a nie sądzę, żeby to było intencją proponującego).
Sundrajta napisał(a):Jeszcze jedna kwestia
To mnie kompletnie nie przekonuje. Jeżeli mają głosować to wszyscy zarówno na 1 jak i na 2.
Sundrajta napisał(a):uprasza się prowadzącego o podawanie liczby głosujących w każdym podsumowaniu na MCCT 20
Jeżeli nie zapomnę (ale zawsze można mi przypomnieć) to będę tak czynił.
19.06.2017 07:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów - kajman - 19.06.2017 07:26 AM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Propozycja zmiany kajman 32 2 285 15.06.2020 10:26 PM
Ostatni post: thestranglers

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości