Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja nowej forumowej listy przebojów
thestranglers Online
Moderator
*****

Liczba postów: 31 131
Dołączył: Dec 2014
Post: #304
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Sundrajta napisał(a):Też byłbym skłonny zmienić zdanie i poprzeć opcję o całkowitym wypadnięciu z zestawu do głosowania piosenek, które wypadły z Listy, tak jak jest to na LPPT. I w Poczekalni absolutnie cztery tygodnie to max i wypad.
zgadzam się z Tobą całkowicie, właśnie oprzyjmy się na LPP3 z dołączeniem przepisu o czterech tygodniach w poczekalni, byśmy nie mieli drugiego Riverside Icon_wink
Sundrajta napisał(a):I w żadnym punkcie tego nie określono ale dodawanie takich propozycji jak: "Nie pytaj o Polskę" trochę mija się z celem tej zabawy! Bo wydaje mi się, że powinniśmy tu raczej promować stare piosenki, które nie osiągnęły wielkiego sukcesu.
też się zgadzam, więc ja na takie utwory po prostu nie głosuję
Sundrajta napisał(a):Nawet byłbym za takim rozwiązaniem żeby blokować wejście na listę piosenek z Topu Wszech Czasów Trójki czyli jego pierwszej setki. Co innego gdyby to np. były covery tychże.
nie róbmy już obostrzeń, po prostu dajmy decydować większości czego tu chce
kajman napisał(a):Natomiast w punkcie B jest remis, bo 2 osoby są za tym, żeby umieszczać w poczekalni także te utwory, które w zestawie w kolejnym tygodniu nie będą, a dwie (w tym ja) przeciw.
mnie policzyłeś do tych "przeciw"? Icon_wink
13.09.2015 03:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów - thestranglers - 13.09.2015 03:04 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Propozycja zmiany kajman 32 2 293 15.06.2020 10:26 PM
Ostatni post: thestranglers

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości