Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Rincewind Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 734
Dołączył: Sep 2010
Post: #296
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
A. Zdecydowanie jestem za opcją nr 2 - Dziwi mnie w ogóle dyskusja na ten temat. Skoro utwór wypadł z listy, to nie ma tam już dla niego miejsca, bo głosująca społeczność go odrzuciła. Jeśli dopuszcza się możliwość powrotu na listę, to po kiego jest zapis o 10 obowiązkowych punktach na nowości. Jedno z drugim jest w logicznej sprzeczności. Według mnie nie można jednocześnie być za dużą rotacją na liście (bo tak odbieram te przymusowe 10 punktów) i przeciw niej (bo tak będzie, gdy utworom, które wypadły z listy, da się prawo powrotu)

B. Też zdecydowanie opcja nr 2 - Poczekalnia, to z definicji miejsce, gdzie się na coś czeka. W tym przypadku na wejście na listę. Zatem powinny być tam wyłącznie utwory, które mają szansę na tę listę wejść, czyli znaleźć się w zestawie do głosowania następnego notowania. Jeśli takiej szansy nie mają, bo upłynął już regulaminowy czas, to nie mają już na co czekać, więc powinny poczekalnię opuścić. Podobnie jak to jest w poczekalni dworcowej. Jak zwieje nam pociąg, to nie czekamy już dłużej w poczekalni, tylko sobie idziemy.

Podsumowując, poczekalnia wyłącznie dla utworów, które jeszcze na liście nie były, ale mają szansę na nią wejść. Inaczej z poczekalni zrobi się przechowalnia.
12.09.2015 11:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów - Rincewind - 12.09.2015 11:43 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Propozycja zmiany kajman 32 2 287 15.06.2020 10:26 PM
Ostatni post: thestranglers

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości