Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 198
Dołączył: Jul 2014
Post: #295
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Fikcją okazało się że utwór ma gwarantowane cztery tygodnie w zestawie bowiem już po pierwszym notowaniu 30 z nich wypadło! Zatem możemy jedynie te 4 tygodnie zagwarantować piosenkom z Poczekalni.
Jeśli chodzi o punkt A, to jestem za pierwszą opcją i poszedłbym dalej, dawałbym mu także drugą ewentualną szansę na powrót. Ale zgadzam się, że taka szansa powinna trwać jedynie tydzień. I dopiero gdy wypadnie z listy za trzecim razem, to już definitywnie!
Co do punktu B, to utwory wypadające z dwudziestki albo bym wstawiał na ich prawdziwe miejsce ale oznaczał innym kolorem (jestem za tą opcją) albo umieszczał na miejscach 31. 32. etc... Tylko taki zapis wyglądałby dziwacznie.
A te utwory, które ostatecznie wypadły z listy możnaby prezentować na końcu cotygodniowego podsumowania ale ja byłbym przeciw takiemu rozwiązaniu. Icon_rolleyes
12.09.2015 11:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów - Sundrajta - 12.09.2015 11:18 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Propozycja zmiany kajman 32 2 286 15.06.2020 10:26 PM
Ostatni post: thestranglers

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości