Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja nowej forumowej listy przebojów
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 129
Dołączył: Dec 2014
Post: #262
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
kajman napisał(a):Ale chyba nie jest przewidziana opcja, że najsłabsze wypadają.
w takim razie tylko te które przekroczą limit czasowy? no to miałoby sens, faktycznie...
kajman napisał(a):To po co w ogole się wypowiadaliśmy i głosowaliśmy jeżeli ma być tak jak on postanowi.
a przegłosowaliśmy w tej kwestii coś? myślałem że nie ustaliliśmy tu konkretów, stąd i moje odpowiedź
kajman napisał(a):Jeżeli miałaby być jakaś poczekalnia to lepiej zrobić od razu top 30 lub 40 a nie takie kombinacje.
no nie, po prawdzie zestaw będzie łatwiejszy do wykonania niż ułożenie Top40 zważając że kilka utworów będzie miało po równą ilość punktów (wciąż żałuję że upadła moja propozycja o tym że o miejscu decyduje kolejność głosowania przez userów, no ale w takim wypadku to inaczej numerowanej poczekalni się chyba już nie stworzy)

EDIT: sprawdziłem i w punkcie 9. był remis, decyzja więc kondzia jak się dostosuje do tego
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.08.2015 01:24 PM przez thestranglers.)
29.08.2015 01:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów - thestranglers - 29.08.2015 01:20 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Propozycja zmiany kajman 32 2 289 15.06.2020 10:26 PM
Ostatni post: thestranglers

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości