Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja nowej forumowej listy przebojów
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 129
Dołączył: Dec 2014
Post: #253
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
nie mieszajmy już kondziowi - ustaliliśmy już że to on jako pomysłodawca ustosunkuje się do naszych głosowań które już się zakończyły w zeszłą niedzielę z tego co pamiętam Icon_idea i to on zdecyduje ile utworów pozostawia w zestawie do głosowania (Top 20 + konkretna liczba utworów niżej wg punktacji, czyli po mojemu "poczekalnia")

Sundrajta napisał(a):Przez tę nieobecność nie zdołałem zgłosić swojej czwórki propozycji i teraz co, gdy dołączę do drugiego notowania, to zgłaszam jedną nowość czy jednak więcej?
Sundrajta napisał(a):A same zasady powinny być myślę jak najprostsze czyli przy głosowaniu na każde notowanie, obligatoryjnie powinna być zasada, że zgłaszamy swoją nowość.
w obu przypadkach do decyzji kondzia

Sundrajta napisał(a):Tylko czasami może tak być że kilka piosenek ma dokładnie tyle samo punktów i wtedy trudniej ustalić kolejność dlatego uważam, że dopuszczalna mogłaby być tolerancja plus, minus trzy propozycje
no właśnie, jakoś trzeba będzie jednak ułożyć piosenki od góry do samego dołu by wiedzieć co spada, szkoda że z tego co pamiętam upadł mój pomysł o kolejności głosowania (w przypadku równej ilości punktów, przykładowo po 1 wyżej jest ta piosenka która dostała wcześniej ten punkt), oczekuję że kondzio znajdzie jakiś pomysł na ułożenie tych utworów które dostały identyczną liczbę punktów, głosów i najwyższych not (odpowiednio 10tek, 9tek, 8mek, itd, jak to jest w MCHTopach)
ustaliliśmy już że każdy zgłasza po jednej nowości i nie ma sensu tego akurat teraz w przeddzień głosowania zmieniać Icon_idea
Sundrajta napisał(a):propozycja, która nie wchodzi do dwudziestki powinna mieć ograniczoną liczbę tygodni pobytu w zestawie, tak powiedzmy cztery no może pięć. I nawet jeśli w piątym tygodniu dojdzie do 21 miejsca, to wylatuje, no chyba że stworzymy grupę ochronną np. miejsca 21-23 mają gwarancję pozostania? Tylko pozostaje jeszcze jedna kwestia, kto zgłasza nowości w miejsce tych, które przekroczyły limit czasu, bo albo to będą osoby, które je zgłaszały, albo te których propozycje są najwyżej na liście?
to wszystko zawiera się już chyba w stworzeniu "poczekalni" o której wcześniej pisaliśmy i której pomysł już chyba został przegłosowany?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.08.2015 07:02 PM przez thestranglers.)
28.08.2015 07:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów - thestranglers - 28.08.2015 07:00 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Propozycja zmiany kajman 32 2 285 15.06.2020 10:26 PM
Ostatni post: thestranglers

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości