Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja nowej forumowej listy przebojów
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #252
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Sundrajta napisał(a):Przez tę nieobecność nie zdołałem zgłosić swojej czwórki propozycji i teraz co, gdy dołączę do drugiego notowania, to zgłaszam jedną nowość czy jednak więcej?
To jest coś, o czym nie pomyśleliśmy. Moim zdaniem może być więcej niż jedna, ale góra 4.
Sundrajta napisał(a):obligatoryjnie powinna być zasada, że zgłaszamy swoją nowość
A moim zdaniem decyzja należy do danej osoby. Może głosować i nie zgłaszać, nie głosować i zgłaszać, zrobić i to i to lub nie zrobić nic.
Sundrajta napisał(a):ile najsłabszych piosenek z poprzedniego notowania powinno wylecieć
To dosyć naciągane rozumowanie, szczególnie że będą wypadały utwory ze względu na staż lub wypadek z zestawienia (plu staż po wypadku lub nie, bo nie pamiętam jak w końcu ustaliliśmy).
Sundrajta napisał(a):I myślę że propozycja, która nie wchodzi do dwudziestki powinna mieć ograniczoną liczbę tygodni pobytu w zestawie, tak powiedzmy cztery no może pięć.
To już głosowaliśmy i też nie wiem jak to zostało rozstrzygnięte. Ja optowałem za 3 tygodniami, bo 5 to moim zdaniem za dużo.
Sundrajta napisał(a):miejsca 21-23 mają gwarancję pozostania
Ale coś takiego jak miejsce 21 oficjalnie funkcjonować nie będzie i nieoficjalnie myślę, że też będzie można sobie darować więc chyba i o strefach gadać nie warto.
28.08.2015 03:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów - kajman - 28.08.2015 03:36 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Propozycja zmiany kajman 32 2 292 15.06.2020 10:26 PM
Ostatni post: thestranglers

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości