Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 198
Dołączył: Jul 2014
Post: #251
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Trochę mnie tutaj nie było gdyż miałem awarię komputera. I tak się zastanawiam jak to będzie dla nowo wchodzących do listy?
Przez tę nieobecność nie zdołałem zgłosić swojej czwórki propozycji i teraz co, gdy dołączę do drugiego notowania, to zgłaszam jedną nowość czy jednak więcej?
A same zasady powinny być myślę jak najprostsze czyli przy głosowaniu no każde notowanie, obligatoryjnie powinna być zasada, że zgłaszamy swoją nowość. I wtedy będzie od razu wiadomo ile jest nowości i ile najsłabszych piosenek z poprzedniego notowania powinno wylecieć! Tak żeby zachować zbliżoną liczbę propozycji co tydzień. Tylko czasami może tak być że kilka piosenek ma dokładnie tyle samo punktów i wtedy trudniej ustalić kolejność dlatego uważam, że dopuszczalna mogłaby być tolerancja plus, minus trzy propozycje. Icon_idea
I myślę że propozycja, która nie wchodzi do dwudziestki powinna mieć ograniczoną liczbę tygodni pobytu w zestawie, tak powiedzmy cztery no może pięć. I nawet jeśli w piątym tygodniu dojdzie do 21 miejsca, to wylatuje, no chyba że stworzymy grupę ochronną np. miejsca 21-23 mają gwarancję pozostania? Tylko pozostaje jeszcze jedna kwestia, kto zgłasza nowości w miejsce tych, które przekroczyły limit czasu, bo albo to będą osoby, które je zgłaszały, albo te których propozycje są najwyżej na liście?
28.08.2015 02:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów - Sundrajta - 28.08.2015 02:11 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Propozycja zmiany kajman 32 2 298 15.06.2020 10:26 PM
Ostatni post: thestranglers

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości