Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Rincewind Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 734
Dołączył: Sep 2010
Post: #232
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Niestety niedociągnięć jest więcej. O ile w ogóle można nazwać to niedociągnięciami. Sprawdziłem swoje propozycje z tej jutjubowej playlisty. Niestety, na cztery zgłoszone przeze mnie utwory dwa są wklejone niewłaściwie. O ile tę zremasterowaną wydłużoną wersję Baker Street jeszcze byłbym skłonny zaakceptować, to już This Love w wykonaniu Sarah Brightman jest nie do przyjęcia, bo ten cover jest mizernym cieniem oryginału. A wystarczyło tylko uważnie zebrać informacje z wcześniejszych postów. Moje propozycje zawierały od razu linki do odpowiednich filmów na YT. Czy to naprawdę tak trudne zadanie, wziąć i przekleić w przeglądarce odpowiedni link?
Przy pierwszym poście w tym wątku wspominałem o swoim sceptycyzmie wobec tego pomysłu, niestety taka realizacja sprawia, że ten sceptycyzm jeszcze wzrósł. Radzę się bardziej starać na przyszłość, by nie okazało się, że zabawa mająca wszelkie szanse na powodzenie, padnie po kilku tygodniach, bo nie będzie chętnych chcących brać w niej dalszy udział. Podsumowując, w tej chwili jest amatorszczyzna. Nie wymagam od pomysłodawcy profesjonalizmu, bo dopiero rozpoczyna swoją przygodę z tym forum, ale drażni mnie wykonywanie prostych zadań na pół gwizdka. Kondzio czytaj uważnie co piszą inni. To Twój pomysł i Twój wątek, pojawiło się w nim wiele dobrych rad od forumowiczów, którzy zapuścili już tu korzenie, a ja mam wrażenie, że Ty co najmniej połowę z nich puściłeś mimo uszu. To niestety nie robi dobrego wrażenia.
26.08.2015 09:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów - Rincewind - 26.08.2015 09:57 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Propozycja zmiany kajman 32 2 285 15.06.2020 10:26 PM
Ostatni post: thestranglers

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości