Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja nowej forumowej listy przebojów
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 764
Dołączył: Jun 2007
Post: #180
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
adameria napisał(a):"Dziurom" mówię stanowcze NIE
Ale gdzie ja napisałem coś o dziurach? Napisałem tylko że jeżeli będzie około 40 utworów to może się okazać, że tych utworów wartych głosu nie uzbiera się (przynajmniej dla niektórych osób) aż 10.
adameria napisał(a):Nie dość, że chyba będzie można głosować na własne propozycje, to jeszcze wybiórczo?
Ale gdzie się doszukałeś jakiejś wybiórczości. Mi choidziło o to, że jeżeli byłaby równowaga czyli 20 utworów z listy i około 20 nowych to mało kto nawet bez przymusu nie da tych 10 punktów nowym obcymn propozycjom.
kondzio_92 napisał(a):Więc ile ma być tych utworów w poczekalni?
Ale coś takiego na razie nie przeszło i nie wiadomo czy przejdzie. Punkty 10-12 są w sprzeczności ze stałością ilościowej zawartości poczekalni. A niezależnie od tego, który punkt z 10-12 by przeszedł to liczba utworów w zestawie do głosowania będzie w przybliżeniu taka sama od (tu zależnie od przyjęcia wersji z punktów 10-12) 6, 2 lub 4 notowania i będzie wynosiła około 120, 40 lub 80 utworów. Moim zdaniem 80 utworów to całkiem dobra liczba - nie jest ich aż tak dużo i zawsze (no może prawie zawsze) znajdzie się coś do głosowania.
21.08.2015 09:58 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów - kajman - 21.08.2015 09:58 AM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Propozycja zmiany kajman 32 2 284 15.06.2020 10:26 PM
Ostatni post: thestranglers

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości