Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja nowej forumowej listy przebojów
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 129
Dołączył: Dec 2014
Post: #173
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów
Zgadzam się ze zdaniem Rincewinda. On też dobrze wie o co mi chodzi w takiego typu liście - o promocję utworów stosunkowo nieznanych. Jako że powinniśmy już szusować do wiążących decyzji to myślę że faktycznie najłatwiej będzie stworzyć Top 20, a powiedzmy x utworów, które zajmą kolejne miejsca stworzy poczekalnię, już niekoniecznie numerowaną. Taka jest moje propozycja. Nie możemy zgodzić się co do minimalnej liczby tygodni pobytu w propozycjach więc zróbmy po prostu większą listę (Top20 + ww. poczekalnia). Utwory z Top20 miałyby prawo spaść do poczekalni, a czy raz czy więcej razy jest mi to już obojętne.
Kondziu, myślę że przez te cztery dni wszyscy zainteresowani wypowiedzieli się i zagłosowali w niektórych kwestiach. Weź więc pod uwagę słowo ludu i na jego podstawie sporządź regulamin listy. Oczywiście oferuję Ci w tym pomoc jeśli będzie takowa potrzebna Icon_wink
21.08.2015 06:43 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów - thestranglers - 21.08.2015 06:43 AM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Propozycja zmiany kajman 32 2 289 15.06.2020 10:26 PM
Ostatni post: thestranglers

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości